Нарекох те Фериха ~ 90 ~"Ако можех да ти кажа колко много те обичам.......

  • 23 744
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 791
Васи честит имен ден   bouquet  bouquet всичко най-хубаво ти пожелавам  Hug Hug Hug
Наде
откъде е тази снимка на Емирчо  newsm78 newsm78

# 16
  • Мнения: 9
Васи, Честит Имен Ден. Да си жива, здрава и усмихната! Любовта и щастието вечно да те преследват  Hug Благодаря за почерпката   bouquet

newsm78
Şimdi bu Halil bi plan yapsa , önce Feriha'yı kaçırsa bir yere - mesela o evimiz dediği yere - kapatsa bağlasa falan , sonrada Emir'i arasa Feriha yanımda diye , sırf Emir'i öldürmek... için çağırsa ama. Feriha'yada madem o senin için bu kadar önemli bende onu senin önünde öldürürüm falan der. Feriha ağlamaya başlar. Ama halilde telefonda Emir...'e gelmezsen öldürürüm onuda der. Emirde stres olur tabi , her ne kadar Feriha gelme Emir , Emir sakın gelme diye ağlasada Emir Feriha için gelir. Halil Emir'i görür , dışarıya arabanın yanına gider. Ferihada bu sırada ellerindeki ipleri falan çözmeye çalışır. Ve zorlada olsa başarır , pencereden Halil'in silahını çıkarttığını görür. Emirse Feriha nerde diye bağırmaktadır. Ferihada koşarak oraya gider. Halil dur yapma falan , e Halil dinler mi. Sen karışma Feriya Hanım der. Tam silahı ateşler kiii , Ferihada Emir'in önüne geçer ve the end. bölüm biter.
Скрит текст:
Сега ако този Халил направи план, първо да отвлече Фериха, да я заведе на едно място - например онази къща - да я затвори в нея, да я завърже, после да се обади на Емир и да му каже, че Фериха е при него, само и само за да убие Емир - затова да го извика. Казва на Фериха :" Затова, че е толкова важен за теб ще го убия пред теб". Фериха започва да плаче. А Халил казва по телефона на Емир:"ако не дойдеш ще убия и нея". Емир е разтревожен и даже Фериха да вика"Емир недей да идваш", да реве и да го моли да не идва...Емир отива заради Фериха. Халил вижда Емир, отива навън до колата му. В това време Фериха се опита да се развърже. Даже и да е трудно, тя успява и вижда през прозореца, че Халил е насочил пистолета срещу Емир. Емир още малко ще започне да вика къде е Фериха. Бягайки Фериха отива там."Халил спри, моля те", но Халил ще я послуша ли? Казва :"Ти не се бъркай/не се меси/ госпожо Фериха". Точно когато стреля, Фериха застава пред Емир и the end. Свършва епизода

Последна редакция: нд, 01 яну 2012, 22:00 от Nesi.

# 17
  • Мнения: 1 278
Дано да е вярно това. Peace

# 18
  • Мнения: 180
Здравейте! Simple SmileЧестита нова тема!Тинче,Вили  bouquet
Васи да ти е живо и здраво името и ти покрай него! smile3525

# 19
  • Мнения: 1 278
Скрит текст:
SOME SPOILERS (NOT 100%)
Seher and Koray will have a scene together (as Seher is seeing something between Koray and Gulsum) .. well is Seher really that smart? Why haven´t anyone noticed....

Mehmet and Riza Will be questioned by The police

Mehmet and Koray will look for Feriha..and there will be a misunderstanding between them

There will be alot of flash backs of Feriha and Emir

Emir and Feriha will be back together in Ep. 43 The scene will be unexpected but the end of Ep. 42 will be with one amazing word Simple Smile)))

Feriha´s family will be frightened by the incident and the police will question them.

There will be news about a dead person who have the same height and body as Feriha (not her ofcourse but just to give us some suspense)

Everyone will try and find Feriha

There will be a crying scene for Emir (AHHHH CANT WAIT FOR THAT)

There will be someone who sees the the kidnapping and probably its Cansu because she was outside home and coming back from the party. There was a fan at the shooting of that scene and she said she saw Feriha and Halil and Cansu appeared from outside the bulding.( I KNEW IT !!! CANSU YOU SNAKE)

Gulsum will feel really guilty this episode and blame herself for what happened to Feriha

Levent will get to know of what happened too

In the end of episode 42 or beginning of ep 43 we will see our awaited make up scene

Emir will rescue Feriha and he will see her in a bad state and take her to the hospital

Emir will be closer to Feriha´s family. He will get the fear of losing Feriha and will regret it VERY much (he should regret and imagine his life REALLY without her being there)♥♥
PLEASE ALLAH LET THIS SPOILERS BE TRUE OR I WILL DIE!!!!!!!!!!! -MISGIN

# 20
  • Мнения: 12 719
Васи, Честит Имен Ден. Да си жива, здрава и усмихната! Любовта и щастието вечно да те преследват  Hug Благодаря за почерпката   bouquet

newsm78
Şimdi bu Halil bi plan yapsa , önce Feriha'yı kaçırsa bir yere - mesela o evimiz dediği yere - kapatsa bağlasa falan , sonrada Emir'i arasa Feriha yanımda diye , sırf Emir'i öldürmek... için çağırsa ama. Feriha'yada madem o senin için bu kadar önemli bende onu senin önünde öldürürüm falan der. Feriha ağlamaya başlar. Ama halilde telefonda Emir...'e gelmezsen öldürürüm onuda der. Emirde stres olur tabi , her ne kadar Feriha gelme Emir , Emir sakın gelme diye ağlasada Emir Feriha için gelir. Halil Emir'i görür , dışarıya arabanın yanına gider. Ferihada bu sırada ellerindeki ipleri falan çözmeye çalışır. Ve zorlada olsa başarır , pencereden Halil'in silahını çıkarttığını görür. Emirse Feriha nerde diye bağırmaktadır. Ferihada koşarak oraya gider. Halil dur yapma falan , e Halil dinler mi. Sen karışma Feriya Hanım der. Tam silahı ateşler kiii , Ferihada Emir'in önüne geçer ve the end. bölüm biter.
Скрит текст:
Сега ако този Халил направи план, първо да отвлече Фериха, да я заведе на едно място - например онази къща - да я затвори в нея, да я завърже, после да се обади на Емир и да му каже, че Фериха е при него, само и само за да убие Емир - затова да го извика. Казва на Фериха :" Затова, че е толкова важен за теб ще го убия пред теб". Фериха започва да плаче. А Халил казва по телефона на Емир:"ако не дойдеш ще убия и нея". Емир е разтревожен и даже Фериха да вика"Емир недей да идваш", да реве и да го моли да не идва...Емир отива заради Фериха. Халил вижда Емир, отива навън до колата му. В това време Фериха се опита да се развърже. Даже и да е трудно, тя успява и вижда през прозореца, че Халил е насочил пистолета срещу Емир. Емир още малко ще започне да вика къде е Фериха. Бягайки Фериха отива там."Халил спри, моля те", но Халил ще я послуша ли? Казва :"Ти не се бъркай/не се меси/ госпожо Фериха". Точно когато стреля, Фериха застава пред Емир и the end. Свършва епизода
Тази клюка не ми харесва особено  Sick Sick

# 21
  • Мнения: 21 201
Васи честит имен ден   bouquet  bouquet всичко най-хубаво ти пожелавам  Hug Hug Hug
Наде
откъде е тази снимка на Емирчо  newsm78 newsm78

Ичи, от там откъдето и другите снимки намиреме и е от 42 епизод.

# 22
  • Враца
  • Мнения: 791
Наде как от 42 има логото на Шоу отгоре  Shocked Shocked Shocked

# 23
  • Мнения: 12 719
Наде как от 42 има логото на Шоу отгоре  Shocked Shocked Shocked
Мисля че това е стоп кадър от епизода когато Емир и баща му разбраха че Халдун е в болница систър не съм сигурна само си го мисля  Peace

# 24
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
из фейсбук, навсякъде пишат че Емир ще плаче. но то това ние си знаем защо, страннто е обаче, че почти всички искат да видят разплакан Емир. ей това не разбирам, защо хората толкова много очакват/искат да видят нещо толкова тъжно. да Емир ще страда, но аз лично не бих сикала да видя по  лицето на който и да е толкова силна тъга, каквато Емир ще изпитва.
Споделям това с вас понеже вече на няколко пъти срещам такъв ентусиазъм за този момент.

# 25
  • Мнения: 21 201
Наде как от 42 има логото на Шоу отгоре  Shocked Shocked Shocked
Ичи, виждам, но понеже тази снимка е при другите, които се спрягат за 42 епизод, затова и аз си помислих така. Не ми е познат този кадър, или поне не съм обърнала внимание.

# 26
  • Мнения: 12 719
из фейсбук, навсякъде пишат че Емир ще плаче. но то това ние си знаем защо, страннто е обаче, че почти всички искат да видят разплакан Емир. ей това не разбирам, защо хората толкова много очакват/искат да видят нещо толкова тъжно. да Емир ще страда, но аз лично не бих сикала да видя по  лицето на който и да е толкова силна тъга, каквато Емир ще изпитва.
Споделям това с вас понеже вече на няколко пъти срещам такъв ентусиазъм за този момент.
Гери в такъв момент е нормално той да тъжи за любимата си дори и да не реве е нормално едва ли очакваш да скача на един крак от щастие (казвам го с шега). Драмата ще е пълна особено с този труп може би тогава ще му е най-тежко ако са верни клюките разбира се  Peace

# 27
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
из фейсбук, навсякъде пишат че Емир ще плаче. но то това ние си знаем защо, страннто е обаче, че почти всички искат да видят разплакан Емир. ей това не разбирам, защо хората толкова много очакват/искат да видят нещо толкова тъжно. да Емир ще страда, но аз лично не бих сикала да видя по  лицето на който и да е толкова силна тъга, каквато Емир ще изпитва.
Споделям това с вас понеже вече на няколко пъти срещам такъв ентусиазъм за този момент.
Гери в такъв момент е нормално той да тъжи за любимата си дори и да не реве е нормално едва ли очакваш да скача на един крак от щастие (казвам го с шега). Драмата ще е пълна особено с този труп може би тогава ще му е най-тежко ако са верни клюките разбира се  Peace

ненене май не съм обяснила добре. че емир ще плаче а зтова го разбирам и то й на мен ми идва още сега да зарева, но мен опредлени зрители ме шашнаха, те изгарят от желание  да видят емир разплакан. да не ви казвам колко човека са харесали това че Емие ще плаче. на мен сърцето ми се къса.
не знам как по друг начин да ви обясна, за мен е много тежко да гледам някой разплакан и не очаквамс  нетърпение да видя това

# 28
  • Мнения: 12 719
из фейсбук, навсякъде пишат че Емир ще плаче. но то това ние си знаем защо, страннто е обаче, че почти всички искат да видят разплакан Емир. ей това не разбирам, защо хората толкова много очакват/искат да видят нещо толкова тъжно. да Емир ще страда, но аз лично не бих сикала да видя по  лицето на който и да е толкова силна тъга, каквато Емир ще изпитва.
Споделям това с вас понеже вече на няколко пъти срещам такъв ентусиазъм за този момент.
Гери в такъв момент е нормално той да тъжи за любимата си дори и да не реве е нормално едва ли очакваш да скача на един крак от щастие (казвам го с шега). Драмата ще е пълна особено с този труп може би тогава ще му е най-тежко ако са верни клюките разбира се  Peace

ненене май не съм обяснила добре. че емир ще плаче а зтова го разбирам и то й на мен ми идва още сега да зарева, но мен опредлени зрители ме шашнаха, те изгарят от желание  да видят емир разплакан. да не ви казвам колко човека са харесали това че Емие ще плаче. на мен сърцето ми се къса.
не знам как по друг начин да ви обясна, за мен е много тежко да гледам някой разплакан и не очаквамс  нетърпение да видя това
Сега те разбрах но не всеки от камък пък и вече го видяхме в 25 епизод как плака за майка си така че понякога и мъжете плачат  Peace

# 29
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
из фейсбук, навсякъде пишат че Емир ще плаче. но то това ние си знаем защо, страннто е обаче, че почти всички искат да видят разплакан Емир. ей това не разбирам, защо хората толкова много очакват/искат да видят нещо толкова тъжно. да Емир ще страда, но аз лично не бих сикала да видя по  лицето на който и да е толкова силна тъга, каквато Емир ще изпитва.
Споделям това с вас понеже вече на няколко пъти срещам такъв ентусиазъм за този момент.
Гери в такъв момент е нормално той да тъжи за любимата си дори и да не реве е нормално едва ли очакваш да скача на един крак от щастие (казвам го с шега). Драмата ще е пълна особено с този труп може би тогава ще му е най-тежко ако са верни клюките разбира се  Peace

ненене май не съм обяснила добре. че емир ще плаче а зтова го разбирам и то й на мен ми идва още сега да зарева, но мен опредлени зрители ме шашнаха, те изгарят от желание  да видят емир разплакан. да не ви казвам колко човека са харесали това че Емие ще плаче. на мен сърцето ми се къса.
не знам как по друг начин да ви обясна, за мен е много тежко да гледам някой разплакан и не очаквамс  нетърпение да видя това
Сега те разбрах но не всеки от камък пък и вече го видяхме в 25 епизод как плака за майка си така че понякога и мъжете плачат  Peace

да права си плачат, и ние с тях плачем.

Общи условия

Активация на акаунт