Нарекох те Фериха ~ 90 ~"Ако можех да ти кажа колко много те обичам.......

  • 23 752
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 54
Тинче,   bouquet

Честита Нова 2012 година, момичета! Party
Много здраве, щастие и късмет през цялата година!
 Hug Hug Hug




Васи, честит имен ден, да си жива и здрава   bouquet

# 31
  • Мнения: 9
Сиси, благодаря за пожеланието. Да ти се връща  Hug

Фемирки, няма фрагман, явно утре ще излезе. Аз си лягам, лека нощ и сладки сънища  Hug

# 32
  • Мнения: 0
Връщам се и вече сте почнали новата тема.
Тинче,  bouquet  bouquet  bouquet

Alis95, Честит имен ден! Желая ти здраве и щастие!

Много си права, не знаем какво се върти, но може поне да гадаем hahaha
E да, ама това е най-трудното. След всяка серия ми минават хиляди варианти какво ще стане после и това чакане.....А  нашите сценаристи имат навика винаги да ни изненадват(и то почти винаги неприятно).

Ако Халил е подписал за пет епизода, то тогава остават три. В предстоящия да кажем Фери ще я спасят, той може да избяга при спасяването и през другите два да го търсят. Ама само предположение......

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 324
Благодаря за новата тема   bouquet  bouquet  bouquet Скоро ще стане столетница темата  Hug Hug Hug
Това отваря ли ви се http://www.utv.bg/play/tv_561.html

# 34
  • Мнения: 180
Сиси,маме благодаря за пожеланието! Hug
Лека нощ и от мене Simple Smile

# 35
  • Мнения: 0
Лека, Меги
Сиси, благодаря за пожеланията

Страницата се отваря, но клипа не тръгва.



Тук Хазал е с племеницата си

# 36
  • Мнения: 12 719
Благодаря за новата тема   bouquet  bouquet  bouquet Скоро ще стане столетница темата  Hug Hug Hug
Това отваря ли ви се http://www.utv.bg/play/tv_561.html
Хриси на мене ми се отваря сайта ама не ми се отваря това дето е за гледане

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 324
Лека, Меги


Страницата се отваря, но клипа не тръгва.


То не е клип а шол тв онлайн но и на мен не ми се отваря  newsm78

# 38
  • Мнения: 599
Гледам първия сезон на АФК и на моменти умирам от смях със Зехра. Нямам търпение Вахиде да се върне в сериала. Пожелавам на Вахиде и Дениз да оздравеят и да ни радват все така  Hug Пожелавам на всички вас и на всички, които обичате, както през новата година така и занапред, здраве, здраве, и пак здраве и само здраве!!! baby_neutral Hug Heart Eyes

# 39
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Здравейте и от мен, за темата:   bouquet
Нова година, нова тема - нов късмет!

Виждам, че пак се гласите за сдобряване - не е ли още раничко, бе хора?!  Wink
Халил има да постои в сериала, после пак ще почнат недоразуменията... ако Вахиде ще се връща през февруари, нищо чудно да оставят Фери отвлечена дотогава, колко му е? А ако Емир обеднее, току-виж не му я дали, че как ще я издържа...

из фейсбук, навсякъде пишат че Емир ще плаче. но то това ние си знаем защо, страннто е обаче, че почти всички искат да видят разплакан Емир. ей това не разбирам, защо хората толкова много очакват/искат да видят нещо толкова тъжно. да Емир ще страда, но аз лично не бих сикала да видя по  лицето на който и да е толкова силна тъга, каквато Емир ще изпитва.
Споделям това с вас понеже вече на няколко пъти срещам такъв ентусиазъм за този момент.

 Аз на Емир точно му харесвах, че не е така ревлив като мъжете из другите сериали, но явно на съседките им липсва "емоцията" - перверзна история, големи са садистки.

P.S. И на мен не ми се отваря ТВ-то.

P.P.S. Емир, постнат от Надето на 1-ва страница е стра-хо-тен!


А тук, от Еси, е голям чаровник!



Благодаря и на двете за снимките!

Последна редакция: пн, 02 яну 2012, 01:05 от Ferda Mravenec

# 40
  • Мнения: 12 719
Лека нощ от мене  Hug Hug Hug

# 41
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Лека нощ на лягащите!

# 42
  • Мнения: 0
Виждам, че пак се гласите за сдобряване - не е ли още раничко, бе хора?!  Wink
Халил има да постои в сериала, после пак ще почнат недоразуменията... ако Вахиде ще се връща през февруари, нищо чудно да оставят Фери отвлечена дотогава, колко му е? А ако Емир обеднее, току-виж не му я дали, че как ще я издържа...
Ферда, пепел ти на клавиатурата. Какъв февруари? Аз се чудя как ще издържа един, два епизода, ти говориш за месец. А на Емир и богат да е, и беден, няма значение, много трудно ще му я дадат! С Мемет са на нож двамата.

# 43
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Вярвам, че по някое време на Меемет ще му се проясни кратуната. Особено, ако Емир намери Фериха и той види, че искрено се обичат.

# 44
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Здравейте и от мен, за темата:   bouquet
Нова година, нова тема - нов късмет!

Виждам, че пак се гласите за сдобряване - не е ли още раничко, бе хора?!  Wink
Халил има да постои в сериала, после пак ще почнат недоразуменията... ако Вахиде ще се връща през февруари, нищо чудно да оставят Фери отвлечена дотогава, колко му е? А ако Емир обеднее, току-виж не му я дали, че как ще я издържа...

из фейсбук, навсякъде пишат че Емир ще плаче. но то това ние си знаем защо, страннто е обаче, че почти всички искат да видят разплакан Емир. ей това не разбирам, защо хората толкова много очакват/искат да видят нещо толкова тъжно. да Емир ще страда, но аз лично не бих сикала да видя по  лицето на който и да е толкова силна тъга, каквато Емир ще изпитва.
Споделям това с вас понеже вече на няколко пъти срещам такъв ентусиазъм за този момент.

 Аз на Емир точно му харесвах, че не е така ревлив като мъжете из другите сериали, но явно на съседките им липсва "емоцията" - перверзна история, големи са садистки.

P.S. И на мен не ми се отваря ТВ-то.

P.P.S. Емир, постнат от Надето на 1-ва страница е стра-хо-тен!


А тук, от Еси е голям чаровник!



Благодаря и на двете за снимките!

Фердааа, недей така моляте! за здобряване си е време, че вече равнището на океаните ще почне  застрашително да се покачва от толкова много сълзи. за халил незнам колко има да кисне в сериала ама да си ходи по-бързичко, че не ми е до него.
емир няма да обеднее, или по скоро си мисля ако се сдобри с Фери, може и апартамента да напусне понеже ще го е страх да не наранят пак фери. той си спомня ко стана когато се разбра баща и че познава емир. пък и да не напусне апартамента, си мисля че ще почне работа някъде дори в хотела си мисля, че ще работи.

Общи условия

Активация на акаунт