Сега, по-красиви от Преди

  • 21 313
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 172
Тя може да младее сега,но на мен като млада ми харесва повече  Peace
Темата не е за сравнение между различни дами на около 50...а дали тези дами изглеждат по-красиви от колкото са били на младини  Wink

# 91
  • Мнения: 1 788
Ами за мен красотата не е само изпъната кожа, маркови дрешки и повечко грим...
До голяма степен е излъчване. Като млада е била хубава също, но е била просто едно младо, хубаво момиче.
Сега ми изглежда много по-женствена и приятна. Дори по-красива.
Защото всеки ден виждам много красиви млади момичета, но малко така естествено хубави жени на нейната възраст!

# 92
  • София
  • Мнения: 30 210
Ами за мен красотата не е само изпъната кожа, маркови дрешки и повечко грим...
.....

 smile3521

# 93
  • Мнения: 329
Темата не е за сравнение между различни дами на около 50...а дали тези дами изглеждат по-красиви от колкото са били на младини  Wink

Еми точно това се опитвам да кажа - за мен сегашният вид на Ваня Цветкова е в пъти по-добър от преди, когато е била по-млада. Може би се дължи на модата тогава, прически и т.н., но когато я погледна сега, макар и поостаряла, ми харесва повече.
По същия начин и за Глория, за която стана въпрос - дори и леко изкуствена и също посбръчкана, в момента ми харесва повече от някогашния й "натурален" вид.  Peace

# 94
  • Мнения: 2 172
  33uu
Въпрос на вкус!

Едно е вярно обаче...хубостта при по-възрастната жена идва от това да съумее да запази младежкото в себе си и да успее да го разгърне по един  по-стабилен начин  Wink

Въобще не говорим за грим и маркови дрешки.... Laughing Който си го има си го има,който го няма и 100 кила грим да сложи пак няма да стане по-хубав  Mr. Green
Въпреки,че при Гло върши чудеса  Thinking  Laughing

# 95
  • Мнения: 4 300
Направи ми впечатление, че Ваня Цветкова не се е променила като мимики, жестове, интонация, абе изобщо цялостно от времето на 'Комбина' до сегашните 'Седем часа'.

Някой има ли идея, дали е завършила актьорско майсторство или е самоука?

# 96
  • Мнения: 1 788
Мисля, че е завършила ВИТИЗ.

# 97
  • София
  • Мнения: 5 884
Гоогле не бачка ли?  Laughing

# 98
  • Мнения: 1 288
Цеца започна да се тунингова след 28, по мои наблюдения. Ето няколко снимки, на които е към 28-29 и няма промени, ако има, са леки и то основно устни.

http://tekstovi-pesama.com/g_img/1/1837/ceca-4.jpg
http://ceca.rs/wp-content/themes/ceca/images/ceca-decenija-2001-omot.jpg

А тук ясно си личи разликата (снимката е скорошна):

http://imageshack.us/photo/my-images/819/ceca2.jpg/

Красиво остаряваща жена за мен е Анистън, излъчва несравнима свежест и женственост за 40-ет и няколкото си години. Ето я в един от последните й проекти:

http://cdn.buzznet.com/media-cdn/jj1/headlines/2011/05/jennifer- … niston-banana.jpg

# 99
  • София
  • Мнения: 23 126
Зилозавър, понеже спомена Анистън, на която доста симпатизирам, не мога да не покажа и нейната наборка и адашка Дженифър Лопез (която ми е голяма любимка). Лопезката сияе на 42 години.

1  2  3

# 100
  • Мнения: 2 172
Анистън и Джей Ло...са абсолютно типичен пример!  Peace 100% изглеждат по-добре,отколкото на младини.
Незнам дали имат корекции/Анистън мисля има ринопластика/,но и да имат са много елегантно направени и почти недоловими.Което е и точно нормалната корекция за мен  Wink

# 101
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За жените е трудно да се говори/показва състоянието им преди и сега. Особено за известните (и богатите), които знаят (или не) как да си крият годините.

Затова наистина за мъжете ще е по-резонно да си говорим, като по-красиви сега, от преди.
Познавам от 20г. един мъж. Бих казала, че си е същия и сега (на 40г.) и дори няколкото му бели косъма му придават доза тежест и чар сега.

Така, че Гло, Цеца и други жени от този ранг не могат да са репер. С милион операции, тунинг и фотошопска игра.
Ваня Цветкова има страхотно тяло, като за 50г., но за лицето си трябва да се консултира с Кулезич.
Щото за какво ти е супер изпънато тяло, а в лицето - Дънди последна серия... Познавам още 2-3 такива жени и в мига в който се обърнат и те погледнат забравяш, че тялото им е ОК. Дори бих казала, че сякаш тяло и лице са пришити от поне две дами.

# 102
  • Мнения: 69
На мен Глория ми харесава повече сега. Подкрепям пластиката, с две ръце даже, стига да дава добри резултати.

# 103
  • Мнения: 2 052
Лицето на Ваня Цветкова може и да е понабърчкано от годините, но тя просто младее.
От където и да я погледнеш има по-младежко излъчване и живец, отколкото голяма част от 20-30 годишните с нацупените си муцунки.

Абсолютно съгласна.  Peace

# 104
  • Мнения: 3 447
Направи ми впечатление, че Ваня Цветкова не се е променила като мимики, жестове, интонация, абе изобщо цялостно от времето на 'Комбина' до сегашните 'Седем часа'.

Аха, особено едно разперване на тънкопръсти ръчички а ла "Бариерата"  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт