Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 894
  • 3 051
  •   2
Отговори
# 435
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Докато се зарежда, включен ли трябва да е или не?

# 436
  • Мнения: 7
Здравейте момичета,
да се похваля и аз вече се сдобих с уреда.Четох ръководството и изпробвах степените.С 1,2 усещам топлина,С 3-4 си ме щипе.Май ще го ползвам на 3та степен и това на краката където кожата е по груба.
Ще докладвам за резултати.

# 437
  • София
  • Мнения: 376
Здравейте!
И аз се присъединявам към клуба на ползващите Lumea - моят е 2009 модел. Имам само едни питане, че нещо не разбрах - след бръснене се изчаква 24 часа и тогава се прави процедурата, така ли?

# 438
  • Мнения: 29 390
Здравейте!
И аз се присъединявам към клуба на ползващите Lumea - моят е 2009 модел. Имам само едни питане, че нещо не разбрах - след бръснене се изчаква 24 часа и тогава се прави процедурата, така ли?

Не е задължително да се чака.  Peace

# 439
  • София
  • Мнения: 376
Здравейте!
И аз се присъединявам към клуба на ползващите Lumea - моят е 2009 модел. Имам само едни питане, че нещо не разбрах - след бръснене се изчаква 24 часа и тогава се прави процедурата, така ли?

Не е задължително да се чака.  Peace

 Hug Благодаря! Значи - може и в рамките на 3-4 ч сле бръснене, но може и до 24ч?

# 440
  • Мнения: 29 390
Може и до повече, важното е да не са много косъмчетата над кожата, защото ефектът не е така добър. Peace

# 441
  • София
  • Мнения: 376
Може и до повече, важното е да не са много косъмчетата над кожата, защото ефектът не е така добър. Peace

 Hug Благодаря ти! Simple Smile Започвам активно да работя по въпроса и ще споделя мнение. Аз освно за интем ще го ползвам, че на другите места са доста светли косъмчетата. А може ли да е на 10 дни, а не на 14?

# 442
  • Мнения: 29 390
Може и до повече, важното е да не са много косъмчетата над кожата, защото ефектът не е така добър. Peace

 Hug Благодаря ти! Simple Smile Започвам активно да работя по въпроса и ще споделя мнение. Аз освно за интем ще го ползвам, че на другите места са доста светли косъмчетата. А може ли да е на 10 дни, а не на 14?

Абе, за можене - може, но принципно си е хубаво да си изчакаш 14 дни. Предполагам, че нямаш търпение да видиш резултати... Mr. Green
Колкото и да не ми се вярваше след 3 продедури, повече от 50% от космите ги няма.... Mr. Green Shocked

# 443
  • Мнения: 9 865
Бе то може и след 5 дни, но няма смисъл Grinning - няма да стане по-бързо. Порядъка на 2 седмици е оптимален за резултатите. Peace

# 444
  • Мнения: 6 556
И аз отчетох първата процедура по цяло тяло вече. Grinning Ако мога да го нарека като страничен ефект - лек сърбеж на две места на ръцете (в по-горната част), може би е по-чувствителна кожата там.
Да попитам - ползвате ли козметика след фотоепилацията? Ако да, каква?

# 445
  • Мнения: 5 820
   Може още на същия ден да се използва фотоепилатор след бръснене. Всичко зависи от кожата ви и ако е възпалена, по-добре да не се използва фотоепилатор и да се изчака колкото време е нужно да се успокои кожата. Всеки знае състоянието на кожата си.

   А дали може да се фотоепилира след 10 дни - по-добре да се изчака 14 дни. Така или иначе няма да има ефект. В листовката е написано това указание и в темата за Philips, където отговаряше на въпросите ни за фотоепилатор Philips Lumea, беше представител на Philips и съвместно с доктор.

# 446
  • Мнения: 9 865
След фотоепилация си ползвам обичайната козметика (ако въобще, че някой път не се мажа с нищо) - мляко или крем за тяло, а напоследък кокосово масло или смес от няколко вида масла (какаово, кокосово и ший). Може да си ползваш всичко, което ти е комфортно.

# 447
  • Мнения: 6 556
Благодаря! bouquet
Кокосово масло не е хич лоша идея. Wink

# 448
  • Мнения: 2
Здравейте!
Вече съм след трета процедура с Philips lumea SC 1997. След втората процедура съм впечатлена от резултатите, честно казано не залагах големи надежди...но уви има такива. Мишници повече от 50% няма косми, триъгълник също много добре, крака буквално няколко косъма тук там. Мишници винаги съм бръснала, триъгълник отдолу също. Обаче имам наблюдения, че с всеки следващ път май повче усещам парене и непиятно чувство.На някой случвало ли се е? Възможно ли е, защото се избръснах и непосредствено след това направих епилацията.

# 449
  • Мнения: 47 991
Като поопадат космите, пак ли светкате навсякъде , или как?

Общи условия

Активация на акаунт