Philips - Lumea - фотоепилация

  • 643 708
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 555
Аз бих закъсняла, не подранила.
Май май така ще направя  Confused А според вас дали ако си правя кола маска и се епилирам с епилатора ще намаля ефекта?
Понеже тази Лумеа може и след кола маска и епилация да се ползва, но така дали космите, които обработва ще са по-малко  Thinking Задавам някакви супер глупави въпроси и аз, но просто още не съм не съм я ползвала достатъчно и идея си нямам как би било най-разумно.

Късметче7, в момента, в който космите оредеят съответно и импулсите, които ползваш ще са по-малко. Аз не съм броялаточно, но с около 150 импулса максимум се направих цялата (без ръце). Вярно, че съм слаба и това също е от значение за обработваната площ, но все пак мисля, че няма да се харчат чак толкова лесно.
Друго обаче си мисля аз - как да съм сигурна, че тази лампа е точно с толкова импулси, като никъде не ги отчита  newsm78
Иначе после уреда се изхвърля на подходящото за целта място  Peace
Мерси, Ice Queen. Така звучи добре. Пък и за такъв период предполагам, окосмяването съвсем оредява.
А бива ли вариант да се ползва от мен и майка ми - предполагам има удачен начин за почистване.
При идеална хигиена преди употреба и след това аз не мисля, че би било проблем. В козметичните салони не вярвам за всеки клиент да си имат отделна лампа  newsm78 Не съм си правила и не знам какъв е принципа там де.

# 136
  • Мнения: 843
Благодаря, Bertichka, определено в салоните не сменят за всеки клиент.

Сега разглеждам, модел 2005. Като чета спецификациите на сайта на филипс, гледам, че се уточнява бикини линия/бикини зона. Извинете за подробностите, но имам достатъбно окосмяване и на самия триъгълник - нали все пак и там може да го ползвам дори и да пише само бикини линия  newsm78

# 137
  • Мнения: 555
На моето упътване пише "без малки срамни устни"  Peace За по-старите модели не знам. Мога да препиша от книжката кои зони са забранени.

# 138
  • Мнения: 843
Ааа за там не съм си помислила даже. Аз имах предвид пространството над самите интимности по посока пъпа, което реално се покрива от бикините. Твоят кой модел е?

# 139
  • Мнения: 555
2009 е модела
То ако тези зони не мога да оправя за какво ми е тази фотоепилация?

# 140
  • Мнения: 843
2009 е модела
То ако тези зони не мога да оправя за какво ми е тази фотоепилация?

така де, и аз за тва задавам тез малко тъпи въпроси
ууу, твоят е с различни приставки, ама и цената си я бива Sad

# 141
  • Мнения: 555
2009 е модела
То ако тези зони не мога да оправя за какво ми е тази фотоепилация?

така де, и аз за тва задавам тез малко тъпи въпроси
ууу, твоят е с различни приставки, ама и цената си я бива Sad

Цената си е дърво, но имаше повече импулси, а понеже ще го ползваме и аз и мъжът ми преценихме, че ще е по-добрия вариант. Иначе аз исках ремингтън да разуча заради сменяемите лампи, но не остана време, Модела го взех от технополис на черния петък, та поне 100лв спестихме.

# 142
  • Мнения: 843
Мерси, ще разгледам и Ремингтън

# 143
  • Мнения: 22 786
Моя модел е стар,с кабел и без приставка за лице,но си го ползвам буквално на всички части на тялото без проблем.Препоръчвам да е с кабел,като чета как се оплакват хората от батерията и времето за зареждане.

Berticka , недей да си скубеш космите докато ползваш фотоепилацията,така не правиш нищо,защото ел.светлина минава по косъма като проводник и гори луковоцата.Ако няма косъм откъде ще мине!? Някаква малка част се разсейва в кожата.
Аз съм ходила на професионални фотопроцедури в клиника и изрично ме предупредиха,че окосмяването се бръсне,никакво скубане докато се правят процедурите.

Последна редакция: ср, 16 дек 2015, 20:45 от ДХ3

# 144
  • Мнения: 555
Berticka , недей да си скубеш космите докато ползваш фотоепилацията,така не правиш нищо,защото ел.светлина минава по косъма като проводник и гори луковоцата.Ако няма косъм откъде ще мине!? Някаква малка част се разсейва в кожата.
Аз съм ходила на професионални фотопроцедури в клиника и изрично ме предупредиха,че окосмяването се бръсне,никакво скубане докато се правят процедурите.
Благодаря, това ми беше полезно  Peace Макар че ми е малко кофти с това бръснене, надявам се да си струва  Praynig

# 145
  • Мнения: 9 617
Струва си.

Последната процедура (4та) я направих октомври. Сега е декември и под едната си мишница нямам нищо, а под другата 5 наболи косъма.  Laughing

За справка относно импулсите - една подмишница = 4 щраквания(импулса).

п.с. Спрях процедурите, защото съм бременна. Догодина ще ги започна отново.  Peace


Сега се сетих да добавя нещо. Фотоепилаторите не бива да се ползват по време на бременност. Аз имам 1 такава процедура, защото идея си нямах, че съм бременна. Поуплаших се доста да не съм направила някоя беля.
Личният ми съвет е така да си организирате нещата, че да се епилирате в първите дни след месечния цикъл. Тогава шансът да сте бременна е изключително минимален.
Дори и да не работите на тема "бебе" - презастраховайте се. И аз не съм работила, ама нА станА без да е планирано.  Laughing

Последна редакция: ср, 16 дек 2015, 22:10 от Ice Queen

# 146
  • Мнения: 555
Чул те Господ да сме така и ние  Praynig
Лека бременност  Grinning

# 147
  • Мнения: 843
Честито и лека бременност. Аз още кърмя и мога да поизчакам с покупката, защото и тогава не можело. В рекламната тема на Филипс прочетох отговор от д-р ... че категорично не трябва да се прави при бременност и кърмене. Като са я питали защо, разяснява, че в тези периоди нали хормоните бушуват и можело да не е толкова ефективно. А не че вреди на бебето, така че бъди спокойна, дори и да си правила като не си знаела.
При вс.положения ще отбия преди да ползвам, че знае ли човек  Simple Smile

Аз гледам уредите без тия приставки. Че са една идея по-поносими цените Simple Smile
 Като гледам как ви вървят импулсите Мисля че 100- 150 000 ще са ми ок/ако само аз го ползвам.

Queen, твоят кой модел е?

# 148
  • Мнения: 9 617

Най-евтиният от серията на Филипс. Беше и на промоция, когато го купувах.
Аз също препоръчвам уред с кабел. Кабела е достатъчно дълъг и ще достигнете на всяко място.  Wink Няма смисъл да давате пари за уред без кабел и да се обезкосмявате на 2,3 пъти, докато чакате да зареди. Просто е безсмислено.  Peace

# 149
  • Мнения: 843

Най-евтиният от серията на Филипс. Беше и на промоция, когато го купувах.
Аз също препоръчвам уред с кабел. Кабела е достатъчно дълъг и ще достигнете на всяко място.  Wink Няма смисъл да давате пари за уред без кабел и да се обезкосмявате на 2,3 пъти, докато чакате да зареди. Просто е безсмислено.  Peace

баси, и той 600 лв. ццц
ок ще търся с кабел, не ми пречи по принцип. и казваш тези 100 000 импулса са предостатъчно

че гледах един с 250 000 ама с 300 лв повече струва и не знам как да преценя. ясно че подмишници и триъгълник е малко импулси, но за краката не мога да преценя как стоят нещата - 100 - 200 отиват ли

всъщност 300 светвания да отиват на процедура за цяло тяло = 300 процедури, което е предостатъчно

Общи условия

Активация на акаунт