Philips - Lumea - фотоепилация

  • 646 107
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6
Здравейте,

Аз съм след трета процедура вече. Космите определено растат по-бавно, но там където мислех, че ще се повлияят най-много не са Sad
Искам да попитам как третирате космите си между процедурите и третирате ли ги?

# 241
  • Мнения: 9 865
Между процедурите - бръснене, където позволява и евентуално епилатор, където не бих се обръснала (ръце). Толкоз. Ама ръцете вече и с епилатор не ги минавам, защото не ми се занимава, а и космите намаляха значително.

# 242
  • Мнения: 97
Здравейте,
Има ли ефект фотоепилацията върху мъх. Аз имам такъв над горната устна, никога не съм го правила нищо, но пък вече е доста изразен според мен и не се чувствам добре така. Ръцете са ми по същия начин, никога не съм ги скубала, космите са гъсти и дълги, почна ли да скубя ще трябва през 2-3 дена, като съдя по краката... Търся по-трайно решение. Някой с опит да сподели, дали с фотоеполация ще се повлияят?

# 243
  • Мнения: 555
Индивидуално е. При мен се повлияват. Не може обаче да съдиш по това как растат на краката, как ще растат и на ръцете  Peace
На мен от колена надолу и от колена нагоре например по съвсем различен начин ми растат и изглеждат съвсем различно Wink

# 244
  • Мнения: 97
Благодаря за бързия отговор Bertichka. Преди епилация бръснеш ли ги космите? А космите имат ли корен като ги отскубнеш. Аз не виждам такъв и не знам какво ще улавя светлината тогава.. А за уреда съм решена, че ще си взема в близкото бъдеще, но искам да се ориентирам точно кой да е и как да процедирам с различните зони. Ти след коя процедура видя промяна и какъв е твоя уред? Ех, толкова много въпроси... Grinning

# 245
  • Мнения: 9 865
Ако ги скубеш с епилатор, трябва да изчакаш да израснат преди да ги обработваш с фотоепилатор, да, иначе няма никакъв смисъл.

Специално за мъх на лицето не мога да кажа, моите са по-сериозни от мъх и се повлияват, намаляват и забавят растеж, но много по-бавно виждам ефект, спрямо крака, ръце.
Най-бързите ми резултати са на триъгълник и подмишници, след 3-4 процедури вече очевидно разредени, под мишниците ми изникват 2 косъма цифром и словом.

# 246
  • Мнения: 843
Ако някой причаква да си купи Филипс 2009 - в емаг е намален с 20 %

# 247
  • София
  • Мнения: 2 413
Късметче7, а колко е живота на лампата, т.е. има ли такова нещо като живот и след време да трябва да се сменя?  Embarassed Глупав въпрос, но нямам идея къде да търся за такава информация

# 248
  • Мнения: 843
Не обърнах внимание, тъй като чакам друг модел. Иначе животът на лампата е съответния брой импулси. Като свършат се купува друг уред. Т.е. лампата не се сменя.

# 249
  • Мнения: 9 865
Специално 2009/00 лумеа е с >250 000 импулса.
Не знам за колко време ще ми стигне, ама ми звучат като бая нещо.

Както е казала  Късметче7, не се сменя лампата, направо нов уред и надявам се вече следващото поколение да трепят космите с 2 процедури за цял живот. Mr. Green

Късметче7, а колко е живота на лампата, т.е. има ли такова нещо като живот и след време да трябва да се сменя?  Embarassed Глупав въпрос, но нямам идея къде да търся за такава информация

# 250
  • София
  • Мнения: 2 413
Специално 2009/00 лумеа е с >250 000 импулса.
Не знам за колко време ще ми стигне, ама ми звучат като бая нещо.

Както е казала  Късметче7, не се сменя лампата, направо нов уред и надявам се вече следващото поколение да трепят космите с 2 процедури за цял живот. Mr. Green

Късметче7, а колко е живота на лампата, т.е. има ли такова нещо като живот и след време да трябва да се сменя?  Embarassed Глупав въпрос, но нямам идея къде да търся за такава информация

Благодаря ви, момичета  Hug

# 251
  • Мнения: 843
Специално 2009/00 лумеа е с >250 000 импулса.
Не знам за колко време ще ми стигне, ама ми звучат като бая нещо.

Както е казала  Късметче7, не се сменя лампата, направо нов уред и надявам се вече следващото поколение да трепят космите с 2 процедури за цял живот. Mr. Green

Късметче7, а колко е живота на лампата, т.е. има ли такова нещо като живот и след време да трябва да се сменя?  Embarassed Глупав въпрос, но нямам идея къде да търся за такава информация

а и да са поне маалко по-евтини.  Grinning
иначе тия 250 000 импулса си мисля да стигнат за поне 5-6 години при някаква средна честота на процедури

# 252
  • Мнения: 349
Привет.

Един въпрос и от мен: лятото може ли да се ползва уредът? За лазерна знам, че не е препоръчително, а за фотоепилация?

# 253
  • Мнения: 97
Според мен лятото няма да има толкова добър ефект,защото тъмната кожа ще улавя повече от светлината, а и рискът от изгаряне се увеличава. Аз пък се чудя, четох някъде че ако се спрат процедурите, космите ставали повече, активирали се спящи косми. Това дали са митове и легенди или има някаква наука в това твърдение. Някой с опит да сподели? Също се чудя, ако почна с домашен и продължа поддържащите в студио, дали ефектът
няма да е по-дълготраен.

# 254
  • Мнения: 9 680
Аз спрях след няколко процедури (заради бременност) и не съм видяла да имам повече окосмяване, дори напротив. Подмишници и триъгълник са си горе долу както преди, а по краката продължавам да имам по-малко окосмяване.  Peace

Не виждам логика след домашна епилация да се ходи и в салон. В такъв случай по-добре само в салон (ноооо ако работят с професионални машини. Да не са си купили някоя Лумеа и да ви щракат с нея.  Laughing ).

Общи условия

Активация на акаунт