Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 561
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3
Проблема с излагането на слънце го реших с Me my elos.Ползвам го от края на април и определено има ефект, на ръцете и краката на места вече нямам косми,не мога да кажа същото за интима обаче, но може би трябват още процедури. Все пак са доста изтънели,така че има надежда Simple Smile Сега съм в дилема дали да си купя епилираща приставка и да си спестя малко време с процедурите.Някой ползвал ли е, дали е удобно едновременно да се епилираш и фотоепилираш?

# 286
  • Мнения: 60
Здравейте. След кратко море, на което не се пекох, повторната процедура направо ме довърши - започнах от едната ръка, но не издържах - нито на 3, нито на 2 степен на Лумеа. Дали мога да ползвам лидокаин или друго за притъпяване на болката?

# 287
  • Мнения: 444
В момента съм бременна и ще раждам другия месец и понеже намерих уреда на промоция реших да го взема и нямам търпение да почна с процедурите. Купих си модел Philips Lumea Prestige 2009 и мисля първоначално да го изпробвам върху ММ, тъй като реално сега не мога.
Успех на всички с процедурите Simple Smile аз вярвам, че машинката работи много добре!

# 288
  • Мнения: 2 838
Колко ти излезе на промоция  Simple Smile Предполагам не си го взела от България

# 289
  • Мнения: 444
Купих го за £350, а на редовна цена е £500. (Живея в Англия)
Доста мислих преди да го взема, много дълго време, понеже е доста пари, но само хубави отзиви чета и смятам, че е супер инвестиция и то дългосрочна. Другите мами в Англия, които го ползват споделят, че са страшно доволни, просто се изисква постоянство Simple Smile

# 290
  • Мнения: 2 838
Ясно Simple Smile И аз чета положителни мнения, но за момента само цената ме възпира  Laughing

# 291
  • Мнения: 555
Проблема с излагането на слънце го реших с Me my elos.Ползвам го от края на април и определено има ефект, на ръцете и краката на места вече нямам косми,не мога да кажа същото за интима обаче, но може би трябват още процедури. Все пак са доста изтънели,така че има надежда Simple Smile Сега съм в дилема дали да си купя епилираща приставка и да си спестя малко време с процедурите.Някой ползвал ли е, дали е удобно едновременно да се епилираш и фотоепилираш?
Може ли инфо за тази приставка?  newsm78 За пръв път чувам. Не е ли идеята е косъма да падне сам? И няма ли да е много болезнено едновременно да правиш фото и обикновена епилация?

# 292
  • Мнения: 6
Здравейте. И аз мислих да си купя Philips, но ми направиха специално предложение на Me My Elos, на много добра цена и си го взех него, с подарък приставка епилатор. Направих си една процедура и още нямам наблюдения, но се работи много удобно с епилатора.Спестява ми време Simple Smile Ще пиша като вида резултата!

# 293
  • Мнения: 3
Проблема с излагането на слънце го реших с Me my elos.Ползвам го от края на април и определено има ефект, на ръцете и краката на места вече нямам косми,не мога да кажа същото за интима обаче, но може би трябват още процедури. Все пак са доста изтънели,така че има надежда Simple Smile Сега съм в дилема дали да си купя епилираща приставка и да си спестя малко време с процедурите.Някой ползвал ли е, дали е удобно едновременно да се епилираш и фотоепилираш?
Може ли инфо за тази приставка?  newsm78 За пръв път чувам. Не е ли идеята е косъма да падне сам? И няма ли да е много болезнено едновременно да правиш фото и обикновена епилация?
Купих си приставката преди няколко дни, супер е и изобщо не боли.При Me my elos косъмът може да бъде отстранен от корена преди процедура, затова и се спрях на него като избирах фотоепилатор, защото не обичам бръсненето.Сега има и нов модел който е в комплект с приставката и излиза много по-изгодно http://www.krasivotialo.com/me-supreme-фотоепилатор-300000.html Аз приставката я купих допълнително за 80лв

# 294
  • Мнения: 9 865
Може ли да обясните, когато отстраните косъма от корен, как по-точно светлинният импулс се предава към фоликула и оказва въздействието си?

# 295
  • Мнения: 555
Може ли да обясните, когато отстраните косъма от корен, как по-точно светлинният импулс се предава към фоликула и оказва въздействието си?
Да и мен това ме интересува. Звучи ми някак нелогично newsm78
п.п. Nevil86
 "СТРАНИЦАТА НЕ Е НАМЕРЕНА..."

# 296
  • Мнения: 843
И двата поста изглеждат целенасочени.

# 297
  • Мнения: 9 865
И двата поста изглеждат целенасочени.

Определено и аз така го усещам, пък и има тема за въпросната марка... тук основно се обсъжда филипса.

# 298
  • Мнения: 18
По спецификация уредът има следните данни:
Цитат
Total Power: 9J/cm2

Max Optical: 4J/cm2

RF conducted: 5J/cm2

RF Wave frequency: 6.78 MHz

Max Radiofrequency power: 5 Watts

Pulse Light repetition rate: up to 1.1 Hz (1 pulse every 0.9 second)
Какво означава всичко това?

Устройството предава не само интензивен светлинен пулс от 4 джаула, а също и 5 джаула RF-енергия. RF=Radio frеquency=Радиочестотна енергия - същата, която работи в микровълновите ви печки и има способността да нагрява молекулата на водата. А във фолекулата също има вода. С думи прости - радиочестотна радиация, предизвикваща нагряване - процес, наречен "термолиза". Само че е на нива безопасни за тялото. RF отдавна е позната в медицината и ефектите й върху фолекулата, още от 1923 г. Тя се предава по тъканта, а не по меланина в косъма както при IPL. Тази технология обединява IPL и RF в двуполярно-радиочестотна електромагнитна вълна. Докато IPL технологията действа на ниво епидермис (най-горният слой на кожата), то RF технологията прониква през епидермиса и действа на ниво дерма (средният слой на кожата). Поради едновременното действие на тези две технологии с IPL+RF апаратите се постига до два пъти по-висока ефективност, като премахва успешно косми с минимално количество меланин в тях.

http://hairzapper.com/thermolysis/
http://www.beautymagonline.com/artindex?id=1163:rf-aesthetic-2
https://www.youtube.com/watch?v=VIQPqwXX08A
http://www.ladiespoint.net/services_epilation10.html

# 299
  • Мнения: 9 865
Целта на въпроса ми беше малко по-друга, но благодаря за научния подход. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт