Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 099
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 18
Здравейте Simple Smile От няколко дена имам фотоепилаторът и вече си направих първата процедура, но се чудя докато дойде време за втората мога ли да използвам други начини за обезкосмяване, например със самобръсначката както е и препоръчано. Притеснявам се да не попречи на ефективността, но пък не мога да стоя и с косми. Предварително благодаря Simple Smile

# 346
  • София
  • Мнения: 1 946
Moже да се махат космите между процедурите, най-добре с бръснене. Няма да попречи на ефективността.

# 347
  • Мнения: 9 865
Дори помага, дълги косми не се светкат с уреда.

# 348
  • Мнения: 18
Много благодаря за бързината и отговора Simple Smile

# 349
  • Мнения: 18
Да, спокойно си ползвай самобръсначката между епилиранията с фотоепилатора. Даже така се препоръчва, за да работи фотоепилацията при следващия път.

# 350
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета:)Закупих си фотоепилатор Philips lumea SC1997 от промоцията на бензиностанции Шел. Направих си първата процедура, но за сега не забелязвам промяна никаква.Може би трябва търпение, ще продължа с епилацията, и ще споделям впечатления;)

# 351
  • Мнения: 9 865
Balea8, поне три процедури ще са необходими за видим ефект. Повечето споделят видими резултати след третата или дори петата, така че съвсем нормално е да не виждаш резултати непосредставено след първото обработване на зоните. Peace

# 352
  • Мнения: 22 827
Ползвам Лумеа вече 2г. и съм изключително доволна.
Една пластинка на стария ми уред се счупи , от фирмата-продавач ми върнаха парите и се възползвах от новата оферта на Шел за модела1997.
Уредът е много по-добър от стария ми, много по-силен и лесен за работа.За мен си струва всяка стотинка.

# 353
  • Мнения: 18
Проблем ли е, ако си направим следващата процедура в същия ден, както преди 2 седмици, но с няколко часа по-рано? Извинявам се за може би глупавия въпрос, но се зачудих, понеже трябва да си направя процедура днес вечерта, но ми се иска да е малко по-рано, понеже ще бъда заета. Благодаря предварително Simple Smile

# 354
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Е, чак часовете не мисля че са проблем.

# 355
  • Мнения: 378
Здравейте, момичета
Минах вече 2 процедури. Виждам минимален резултат, но е нормално, още съм в началото. Някои места бръсна, а други епилирам.
Исках да попитам, спазвате ли препоръчителното правило да третирате на 2 седмици?

# 356
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Здравейте мили мами,

Мъж съм и искам съвет. В шел има промоция на уреди филипс. Взех си 50% отстъпка и Lumea SC1997 е на цена от 349.00 лв с безплатна доставка.
Питането е следното, какво ви е мнението за точно тоз уред, и ще има ли ефект върху мъжко тяло и мъжките косми, които всички знаем, са по-дебели и черни.
Благодаря за вниманието.

Има ефект, бяла кожа и тъмни косми е най-добре  Peace  Нали не ползваш солариум?



Здравейте Simple Smile От няколко дена имам фотоепилаторът и вече си направих първата процедура, но се чудя докато дойде време за втората мога ли да използвам други начини за обезкосмяване, например със самобръсначката както е и препоръчано. Притеснявам се да не попречи на ефективността, но пък не мога да стоя и с косми. Предварително благодаря Simple Smile

Дори е по-добре да ги бръснеш  Peace Ако святкаш върху космите над кожата - те горят, пърлиш ги и така я травмираш  Peace

# 357
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Здравейте, момичета
Минах вече 2 процедури. Виждам минимален резултат, но е нормално, още съм в началото. Някои места бръсна, а други епилирам.
Исках да попитам, спазвате ли препоръчителното правило да третирате на 2 седмици?
Лично аз го спазвам и не ги правя по-често.

# 358
  • Мнения: 97
Здравейте,
Отдавна обмислям покупка на фотоепилатор... в крайна сметка миналата година реших да се насоча към лазерната. Направих пакет процедури, изръсих сума пари и... ефектът за съжаление е нищожен. Уточнявам, че салонът е с перфектно реноме и множество доволни клиенти! Проблемът не е в тях, по-скоро е в мен.
Първоначално мислех да сменя студиото, но честно казано вече ми се свидят паричките, и отново се замислям за фотоепилатор. Напълно съм наясно, че: 1) ефектът няма да е като в салон; 2) по принцип лазерната я водят по-ефективна.
Все пак, според вас възможно ли е да видя ефект използвайки Lumea вкъщи? Изхождам от аргумента "при всеки е различно", не бързам и не си поставям нереални цели, ще се радвам на 'разреждане' и по-рядко епилиране, и бих ползвала търпеливо подобна машинка вкъщи.
Просто... дали има ли случаи, при които лазерната епилация не помага, но пък фотоепилацията помага? (Обикновено хората правят лазер след фото Laughing).
Или май твърде много се надявам...

# 359
  • Мнения: 378
Зайче, каква ти е кожата и цветът на космите?

Общи условия

Активация на акаунт