Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 306
  • 3 051
  •   3
Отговори
# 465
  • Мнения: 378
Според мен може. Въпроса е с хормоните, колко се окосмява мястото, заради тях. Но ако не кърмиш, ще започнат да се нормализират.
Другото което, там мястото е по-тъмно, епилатора не е ефективен на тъмна кожа, но все пак е тънка линията сравнително.
Иначе докторите казват, че процедурите са безопасни за здравето. При мен и след двете раждания бързо изчезна тази линия. Може да направиш проба на ниски степени и да види мястото дали ще се зачерви.
Но ако хормоните не са се регулирали и окосмяването е повече, за мен е безмислено. Те ще изчезнат с времето.
Иначе аз от 13 годишна си се епилирам с обикновения епилатор там и през бременностите също, но мои познати имаха подобен проблем и с нормализирането на хормоните всичко се оправи.
Изчакай и други мнения.

# 466
  • Мнения: 308
Аз минах в събота 3-тата процедура. Всеки път минавам ръцете на 4-та, а този път получих изгаряния и на двете - докато правех не ме болеше. След това се получиха няколко правоъгълника във формата на приставката с червен цвят..  Sad Мазах ги с крем и са малко по-добре. Иначе ефектът е около 80 % на мишниците и ръцете, около 60 % или по-малко на краката и в интима сигурно има едно 10-20% оредяване с 5-тата степен.. Дано се махнат на 100 % след още няколко процедури. Друго което ми е интересно е как после ще се поддържат 1 път в месеца като цикъла на растеж ще е по-различен на всички тях, нищо че е да кажем забавен. newsm78

# 467
  • Мнения: 29 324
Светкаш се веднъж в месеца и, предполагам, е достатъчно.

На мен доста са ми намалели - около 70% на краката, ръцете около 50%, но там съм се светкала един път по-малко.

Смятам, че резултатът е направо УАУ!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Heart Eyes

# 468
  • София
  • Мнения: 1 113
А аз пък след две процедури под колената не виждам ефект, но на другите места се забелязва и се радвам  Grinning

Искам да попитам притежателките на модела 97 как сменяте приставките? Загубила съм си книжката и не знам как да сменя с по-малката приставка.. newsm78

# 469
  • Мнения: 386
Искам да попитам притежателките на модела 97 как сменяте приставките? Загубила съм си книжката и не знам как да сменя с по-малката приставка.. newsm78

Просто издърпваш напред старата и бодваш новата на нейно място.


Иначе не съм писала отдавна - при мен има страхотен ефект, направо съм гол охлюв. Но задължително на месец трябва да си правя поддържащата процедура, удължа ли с някоя седмица, веднага цъфва по някое косъмче.
Аз изгаряния нямам, мога и на 5 да светкам, но обикновено минавам на 3-4, защото по-бързо зарежда импулс.

# 470
  • Мнения: 29 324
С колко процедури постигна "голия охлюв"  Mr. Green

# 471
  • Мнения: 386
Честно казано, не помня. От март го ползвам и имах резултати още при първите процедури, струва ми се, че като приключих двуседмичните и започнах поддържащите всичко беше изчезнало. Като дойде лятото със сигурност си бях ОК.

# 472
  • София
  • Мнения: 1 113
Marzi Pan, благодаря за отговора  Hug следващият път ще пробвам по-смело да издърпам

# 473
  • Мнения: 378
Аз минах в събота 3-тата процедура. Всеки път минавам ръцете на 4-та, а този път получих изгаряния и на двете - докато правех не ме болеше. След това се получиха няколко правоъгълника във формата на приставката с червен цвят..  Sad Мазах ги с крем и са малко по-добре. Иначе ефектът е около 80 % на мишниците и ръцете, около 60 % или по-малко на краката и в интима сигурно има едно 10-20% оредяване с 5-тата степен.. Дано се махнат на 100 % след още няколко процедури. Друго което ми е интересно е как после ще се поддържат 1 път в месеца като цикъла на растеж ще е по-различен на всички тях, нищо че е да кажем забавен. newsm78
Идеята е да се приспят, а после с поддържащите процедури не им позволяваш да се събудят. А докато стигнеш фазата поддръжка, те така и така се минават през 2 седмици и се затвърждава резултът, така си го обяснявам.
Аз нямам търпение да дойде неделя за 4 процедура. Далеч съм от голия охлюв, но се надявам да приближавам  Mr. Green

# 474
  • Мнения: 29 324
При първите две процедури първо си бръснах краката. При третата си ги епилирах и след около 1 седм. направих третата процедура. След като ми избиха косъмчетата, виждам, че доста голяма част от тях ги няма, даже си личи къде съм пропуснала да се светна /като линия с косъмчета  Mr. Green/. Та, чудя се дали епилирането или бръсненето преди процедура е по-доброто, т.е. да дава по-добър ефект?!?  newsm78....или пък няма значение?!?

# 475
  • Мнения: 378
Краката ги бръсна и дълбок интим също, а бикини линия, корем, ръце и мишници епилирам. На корема и бикини почти няма нищо, под мишници съм на плешиви петна. И не чакам дни, направо се бръсна,  епилирам и започвам да светкам. И аз си внушавам, че при епилирането е по-добре, но това е свързано с по-тънките и меки косъмчета, липсва дискомфорта от бучкащите... Така или иначе само активно растящи се влияят.  Flutter

# 476
  • Мнения: 843
Направих 3-та процедура. Освен ефекта още след втората /2-3 плешиви петънца на краката/ и по-бавен растеж на космите по краката, нямам никакъв ефект на триъгълника и под мишниците. След избръсването си набождат нормално. на краката се правя на 4 степен, а на другите места на 3. Дали е рано още за там  newsm78

# 477
  • Мнения: 29 324
Аз лично се правя на 5та степен, бикини зоната 3-4. При всеки е индивидуално. Peace

# 478
  • Мнения: 39 309
Мацки, преди бях редовна в четене и коментари, а сега нахлувам направо с питане, защото мисля скоро да си купя подходящ фотоепилатор и за мен.
Та, в един сайт (красиво тяло) един модел го дават да се ползва и за лице, а за съшия модел в техномаркет лицето не е изборено. Къде е истината? И защо има разминаване в описанието?
Става въпрос за Philips Lumea SC2005/00

# 479
  • София
  • Мнения: 1 946
Мацки, преди бях редовна в четене и коментари, а сега нахлувам направо с питане, защото мисля скоро да си купя подходящ фотоепилатор и за мен.
Та, в един сайт (красиво тяло) един модел го дават да се ползва и за лице, а за съшия модел в техномаркет лицето не е изборено. Къде е истината? И защо има разминаване в описанието?
Става въпрос за Philips Lumea SC2005/00
Philips Lumea SC2005/00 няма приставка за лице.

Общи условия

Активация на акаунт