Philips - Lumea - фотоепилация

  • 643 374
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 426
Взех си Lumea IPL SC1995/0 минах се веднъж вече и сега въпроса ми е до следващата процедура след 2 седмици какво правите с космите който израстват.Ясно е че от първия път няма да падат сами а как да ходя така с косми

 Няма да ходиш с Косми! Докато чакаш да дойде ред на следващата процедура фото,махаш космите по-обичайния за теб начин/бръснене,кола маска,епилатор/.
 Аз съм на 2ра процедура Simple Smile За сега виждам забавяне в растежа.Между процедурите бръсна,но май ще се върна на епилирането,че бръсненето не го харесвам  Sunglasses

aa eто това не знаех че до следващата процедура махаш космите както обичайно ,благодаря

# 526
  • Мнения: 22 727
Най-добре е да се бръснат.Като ходех на фотоепилация професионална задължително ме предупредиха!

# 527
  • Мнения: 378
Най-добре е да се бръснат.Като ходех на фотоепилация професионална задължително ме предупредиха!
В книжката изрично е посочено, че може и да се епилират. Честно казано на епилираните места имам по-голям ефект. Идеята е, че косъмът трябва да е тъмен, а не колко е тънък. И при беъсбене, и при епилиране фазите на растеж си ги има.

# 528
  • Мнения: 7
И при мен на триъгълника ефекта е нулев или почти невидим, на ръцете сякаш е най-голям. А под мишниците с кой накрайник светкате, мисля си, че проблема с триъгълника е от накрайника, но може и да греша  newsm78
Според мен е от кожата.Там е по спецефична.Космите там са най-тъмни и гъсти би следвало да има голям ефект,но уви.На ръцете ми са по светли и редки,но има видим ефект а на триъгълник не.

# 529
  • Мнения: 9 865
Ще дойде ефект и на триъгълника, но вероятно много по-бавно.
При мен, на проф. лазер там се появи супер ефект и сравнително бързо, но и също толкова бързо се възстанови растежа като няма поддържащи процедури (не на 100%, но доста), упорити са.

# 530
  • Мнения: 12 571
И при мен на триъгълника ефекта е нулев или почти невидим, на ръцете сякаш е най-голям. А под мишниците с кой накрайник светкате, мисля си, че проблема с триъгълника е от накрайника, но може и да греша  newsm78
Според мен е от кожата.Там е по спецефична.Космите там са най-тъмни и гъсти би следвало да има голям ефект,но уви.На ръцете ми са по светли и редки,но има видим ефект а на триъгълник не.
Индивидуално си е наистина. При мен след три процедури на подбедриците почти всичко спря да расте... чак не мога да повярвам, дано се задържи ефекта и след като ги разредя. На триъгълника и подмишниците обаче ефектът е разочароващ за сега, а уж там по-лесно би трябвало да се повлияят че са по-тъмни и дебели. Не че няма никакъв ефект, но нищо общо с този на краката. С Lumea SC1995 съм, нямам различни приставки за различните части, но не ми се вярва да е от това, просто и кожата, и космите са различни на различните места, ще си упорствам още.

# 531
  • Мнения: 24 256
пак са го пуснали в промоцията на Шел
Много, много ти благодаря, че сподели bouquet

# 532
  • Мнения: 100
Здравейте дами Simple Smile
От днес и аз се записвам в темата вече като притежател на Лумеа Simple Smile
След дълго чудене се спрях на модел 1997/00 с кабел.
Днес пристигна и се каня веднага да направя първата процедура на крака Simple Smile и ще споделям резултатите за по-нататък.
До сега съм ходила на лазерна епилация в салон за мишници и лице. И двете зони се повлияха сравнително добре от процедурите, макар и бавно, но след като спрях мишниците се повъзстановиха доста и сега се надявам да има добър ефект вкъщи.

След като прочетох упътването имам няколко въпроса преди използването Simple Smile
1. Имам една малка татуировка на китката, пише че такива зони не трябва да се третират. Може ли като в салоните да се оцвети с бял молив (обикновен бял молив за очи) и да се мине така?
2. Въпреки, че приставката за тяло е подходяща за процедури в интимната област има отбелязани строги ограничения, като вътрешни срамни устни, анус, зърната или около зърната на гърдите. В професионалните лазерни студия тези зони се третират, каква е причината да не се позволява с този уред?  Вие ограничавате ли употребата в интимната област или карате на принципа на цял интим? (Същите зони не са позволени и с уредите със специална интимна приставка)  newsm78

# 533
  • Варна
  • Мнения: 896
Привет момичета,
Каня се да си купя Phillips Lumea 2009/...., но нещо не ми стиска. Имам едно притеснение. Знам, че фотоепилация не се препоръчва при разширени вени. Аз имах една, която скоро премахнах с лазер. Но пък имам и доста видими капиляри. Тях също ще махам тези дни, но все пак си е ген, предразположена съм към подобни проблеми и се чудя дали няма да си влоша състоянието с този фотоепилатор. Някой има ли подобни грижи?

# 534
  • Мнения: 6 548

След като прочетох упътването имам няколко въпроса преди използването Simple Smile
1. Имам една малка татуировка на китката, пише че такива зони не трябва да се третират. Може ли като в салоните да се оцвети с бял молив (обикновен бял молив за очи) и да се мине така?
2. Въпреки, че приставката за тяло е подходяща за процедури в интимната област има отбелязани строги ограничения, като вътрешни срамни устни, анус, зърната или около зърната на гърдите. В професионалните лазерни студия тези зони се третират, каква е причината да не се позволява с този уред?  Вие ограничавате ли употребата в интимната област или карате на принципа на цял интим? (Същите зони не са позволени и с уредите със специална интимна приставка)  newsm78
По първия въпрос не мога да помогна, не съм запозната добре, но мисля, че не е добра идея да я минаваш. Rolling Eyes
По втория: Не знам каква е причината там да могат да се третират, а тук не. Но по вътр. устни така или иначе няма косми. Аз лично от скоро имам уреда и започнах да третирам не само триъгълника, т.е. святкам и по външните устни (най-силно желая ефект да видя на интима, но целия, не само триъгълника), но вътрешни и анус избягвам както пише по указание. Peace
Lady April, аз не мога да помогна, но ще се радвам някой да се включи и по твоя въпрос. И на мен ми е интересно.

Иначе ми предстои след няколко дена 3-та процедура, ще изчакам малко след нея и ще дам отзиви. Виждам някакъв ефект вече, но не бързам да се радвам. Peace

# 535
  • Мнения: 10
Здравейте, искам да попитам, след като третирахте зона лице, дали получихте дискомфорт на очите? Снощи си направих първата фотоепилация с приставката на зона лице. Не съм ползвала очила, тъй като пише че не са нужни. Затворих си очите по време на импулса, но "усетих" ярката червена светлина в очите си. След това очите ми се зачервиха, усещам лек дискомфорт в тях и ме боли главата. Моля някой да сподели, ако е имал такъв проблем дали изчезва, или съм си увредила очите безвъзвратно.....  Confused тъй като дискомфорта продължава повече от 12 часа

# 536
  • Мнения: 2 838
Правих на лице вече 2 пъти, но нямам никакъв дискомфорт около очите. Да не би да светкаш много близо до очите? Ако трябва ги затваряй следващия път,за да избегнеш святкането. Иначе козметичката ми каза, че и тя имала такъв уред и си купила специални очила, за да работи с тях.
Редактирам.. сега видях пишеш, че си ги затворила, но си правила вечерта фотото. Изрично пише да се прави през деня, в добре осветена стая,за да се избегне дискомфорт от святкането.

# 537
  • Мнения: 10
Правих на лице вече 2 пъти, но нямам никакъв дискомфорт около очите. Да не би да светкаш много близо до очите? Ако трябва ги затваряй следващия път,за да избегнеш святкането. Иначе козметичката ми каза, че и тя имала такъв уред и си купила специални очила, за да работи с тях.
Редактирам.. сега видях пишеш, че си ги затворила, но си правила вечерта фотото. Изрично пише да се прави през деня, в добре осветена стая,за да се избегне дискомфорт от святкането.

Благодаря, явно съм си "осветила" очите. Ще пробвам с капки.

# 538
  • София
  • Мнения: 803
Момичета, имам един малко глупав въпрос, не се смейте, но как успявате да си светнете мустака?
Въпреки, че съм с приставка за лице, от страни няма драма, но по средата почти не успявам, просто явно аз не правя нещо като хората сигурно Sad
Дайте съвет, че вече трети опит правя ама така да се каже полвинчато се получава Simple Smile

# 539
  • Мнения: 6 548
И аз тъкмо си правих процедурата и това се чудех. Не мога отгоре и това е...явно площта е малка, не ми светва индикатора и не ми позволява да генерирам импулс. Confused

Общи условия

Активация на акаунт