Philips - Lumea - фотоепилация

  • 643 682
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 405
Няма значение дали бенките са релефни,или не са!Всички се избягват,покриват,прикриват с молив и т.н.
Иначе те разбирам.Аз имам много по ръцете.Невъзможно ще ми е да ги крия.Съотвотно ръце не правя  Confused
Относно усещането на кожата,аз съм на 5 та процедура,но след такава не усещам кожата си пареща или т.н...С уговорката,че се правя или на 3та или на 4та степен .

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
 Rolling Eyes хм,мислех,че само за релефни бенки са ограниченията. Ще внимавам повече следващия път,че от зор да се щавя да не си създам проблеми  Praynig.От обикновения епилатор ми излизат подкожни, с фотоепилаторът трябва да избягвам бенките, ЕЛОС правих-ефект-никакъв...голяма борба с тия косми  Tired

# 707
  • Мнения: 12 624
И аз правя интим цялостно, но не виждам много добър ефект. За сравнение на краката след 3 процедура няма почти нищо, докато на триъгълника цялостно и на мишници няма кой знае какъв ефект  Peace
Продължавам на две седмици и ще видим  Grinning
Същото стана и при мен, ама си продължавам да упорствам...

За бенките - едно че е опасно като цяло да изгорят, друго че просто понеже са тъмни, поглъщат доста повече топлина от епилатора и изгарянето е почти сигурно. Трябва да си се пазят, няма начин. И аз имам доста, за щастие повечето не са където работя с епилатора, но една под мишницата ми взема здравето докато я покрия всеки път добре, то вярно отнема повече време от самата процедура  ooooh!

# 708
  • Мнения: 11 641
Гена, защо не пробваш една степен по-ниска.
Аз не съм се зачервявала никога и не ми е "парела" кожата  Peace

# 709
  • Мнения: 29 272
Трябва да се правиш на степен, която ти е поносима. Всяка кожа е различна. На мен например 5-та степен не ми е изобщо проблем, почти не усещам парене, само бикини зоната малко и там правя на 3 или 4. Peace

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Гена, защо не пробваш една степен по-ниска.
Аз не съм се зачервявала никога и не ми е "парела" кожата  Peace
Ми,щот' съм лакома за резултати  Embarassed. Ще опитам,но понеже по време на процедурата не усещам никакво парене, щипене на 5та степен, сметнах,че не ми е силна. След няколко часа усещам кожата си по-опъната. Зачервявания-не,само около 2-3 бенки. Ще съм по-внимателна вече, че се наплаших  Rolling Eyes....малко след дъжд-качулката,де,ама.... ooooh!.

# 711
  • Мнения: 6
Тези, които преди фотоепилация се обезкосмяват чрез кола маска, колко време след това изчаквате, за да направите процедурата с фотоепилатора и виждате ли ефект?

# 712
  • Мнения: 378
24ч. след кола маска, а след обикновено епилиране може веднага.

# 713
  • Мнения: 22 784
Аз различнитe зони ги правя на различна степен, като водещото е колко мога да търпя.

Последна редакция: ср, 22 мар 2017, 19:10 от ДХ3

# 714
  • Мнения: 3
Здравейте.

Случайно някой да е изпитвал проблеми с новопоявяване на пъпки в областта на бедрата? При мен се появиха няколко дни (ок. 4-5) след първата процедура на 2-ра степен. И са основно във вътрешната част на бедрото и около колената. Ала се намират и други по прасците, но рядко. Сумарно е минал месец и не са се махнали още.
На гърдите след 3 процедури няма никакви обаче..

Приличат на пъпки от новопоникващи косъмчета, но не ми е сигурно това.

Благодаря предварително.

# 715
  • Мнения: 1 453
При мен също се появиха такива по бедрата и около коленете. Все едно след епилация. Правила съм три процедури досега.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 2 263
И аз с въпрос.Много ли е да си направя фотоепилацията с 3 дни по-рано, отколкото се пада / 3-та процедура ще бъде/.Ще пътувам и затова се чудех дали да я направя по-рано или да си взема Лумеата с мен. Thinking

# 717
  • Мнения: 9 865
И аз с въпрос.Много ли е да си направя фотоепилацията с 3 дни по-рано, отколкото се пада / 3-та процедура ще бъде/.Ще пътувам и затова се чудех дали да я направя по-рано или да си взема Лумеата с мен. Thinking
Можеш да си я направиш по-рано, за три дни повече или по-малко няма да има проблем.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 2 263
И аз с въпрос.Много ли е да си направя фотоепилацията с 3 дни по-рано, отколкото се пада / 3-та процедура ще бъде/.Ще пътувам и затова се чудех дали да я направя по-рано или да си взема Лумеата с мен. Thinking
Можеш да си я направиш по-рано, за три дни повече или по-малко няма да има проблем.
Благодаря Peace И на мен ще ми е по-удобно да не мъкна епилатора с мен.

# 719
  • Мнения: 3
При мен също се появиха такива по бедрата и около коленете. Все едно след епилация. Правила съм три процедури досега.

Ще е чудесно тогава, ако повече хора се включат с мнения по въпроса, защото е сензитивна проблема. Надявам се, че този уред не носи потенциал да развива неблагоприятни образувания..

Инак ефектът на прасците е поразителен след само 2 процедури, за разлика от гърдите, където почти няма никакъв /при 2ра степен/.

Общи условия

Активация на акаунт