Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 586
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 985
Да се отчета, направих благоверния преди 2 седмици на 1ва степен ( не издържа уж на болката) на гърдите. Ефект никакъв, само 5-6 косъма опадали. Сега го нащраках на 3, та да видим. Пак ще пиша.

# 721
  • Мнения: 308
Момичета,
Вече 3 месеца се святкам...Има ефект, на около 60 % може би...Но имам друг въпрос: На вас подкожни излизат ли ви? Уж първо се отървах от моите, но сега забелязвам, че нови започнаха да се показват...особено е неприятно в интима...където още се и бръсна повечко и стават дори зачервявания... Confused

# 722
  • Мнения: 985
Аз да попитам между святканията, например е минала една седмица премахвалите ли космите ( с епилатор или кола-маска)? Rolling Eyes или само непостредствено преди процедурата?

# 723
  • Мнения: 308

nteri
аз ги бръсна, когато има нужда между святканията...



 

# 724
  • Мнения: 2 405
Аз да попитам между святканията, например е минала една седмица премахвалите ли космите ( с епилатор или кола-маска)? Rolling Eyes или само непостредствено преди процедурата?
Имам вече 5 фото процедури.Винаги епилирам между тях,а не непосредствено Naughty
  В началото бръснех преди фотото,след 4тата процедура започнах да ги махам с кола маска.


# 725
  • Мнения: 985
Аз съм след първата процедура на ръцете (8ми ден след) и няма опадали. Искам да си сложа 3/4 ръкав и се чудя как да процедирам? newsm78

# 726
  • Мнения: 308
Между другото това е много удачен въпрос, имайки предвид и засилващото се слънце...Как процедирате лятото с фотоепилацията? Дали кожата е по-чувствителна? Колко време след епилация не се излагате на слънце?  Rolling Eyes

# 727
  • София
  • Мнения: 803
По принцип лятото не е удачно да се прави фото - мисля до към май  месец е ок и след това до септември почивка (аз поне така смятам да процедирам).

# 728
  • Мнения: 308
Че аз за лятото най-много исках гладки крака...какъв ще да е смисълът тогава... newsm78 Като знам, че ако пропусна два пъти през две седмици и всички си изкарват веднага... Sick

# 729
  • Мнения: 12
Аз си мисля да продължа и през по-топлите месеци, като разредя просто процедурите и се мажа с висок фактор слънцезащитен крем, защото през тези 6 седмици които до сега минаха без святкане, космите се върнаха  Rolling Eyes Sad

В този ред на мисли, да ви споделя какво странно нещо забелязах. След някоя от първите 4 процедури забелязах нова черна бенка, която ми беше излязла на ръката. Шашнах се доста, но след няколко дни я нямаше  Shocked Shocked Shocked И така, онзи ден поднових процедурите като направих 5-тата, и днес какво забелязвам - пак нова черна бенка, този път на бедрото  #Crazy #Crazy Сигурно и тя ще изчезне, но ми е интересно някоя от вас дали е забелязала подобен феномен при себе си.  Thinking

# 730
  • София
  • Мнения: 9 475
Ще ми се да си мисля, че бенките се появяват сега отново заради силното мартенско слънце.
Не си мислете, че бенките се появяват ей така веднага от сега. "Кожата помни", както се казва и появата на бенките си има своята годишна предистория. Peace

# 731
  • Мнения: 12
Ще ми се да си мисля, че бенките се появяват сега отново заради силното мартенско слънце.
Не си мислете, че бенките се появяват ей така веднага от сега. "Кожата помни", както се казва и появата на бенките си има своята годишна предистория. Peace

При мен няма как да са от пролетното слънце, защото живея в Германия, където слънце много много няма, а и да има тези места не ги огрява  Laughing

Пък иначе, следя си бенките от малка, понеже имам доста, и тези наистина са нови. Защо изчезват все пак идея нямам.. Но пък имаш право, помни кожата, но дано не се върнат  Praynig bouquet

# 732
  • Варна
  • Мнения: 2 263
След 4 дни ми предстои втората процедура и днес забелязах, че доста косъмчета опадват.По съвет на приятелка нарочно ги оставих по краката да изкарат и ето на 10-ти ден вече има опадали.
За лятото аз мисля да си правя един път месечно поне процедурата.Естествено няма да ходя на плаж денят преди епилацията и ще се пазя в следващите два дни с висок фактор слънцезащитен крем и съответно дълъг летен панталон.Може би само за ръцете ще прекъсна, защото тях няма как да ги крия от слънцето два дни.Може би ще се правя и на по-ниска степен ако съм хванала тен. Peace

# 733
  • Мнения: 6 552
А някой ползва ли фотоепилатора да кажем от година-две? Има ли по-голям ефект като е ползван във времето?
Оставам с впечатление, че като се разредят процедурите на месец по една или пък, ако се пропусне някоя и космите се връщат с пълна сила. newsm78
Нали идеята е да се разреждат във времето....аз и с обикновения епилатор се минавах на 2 седмици веднъж. Rolling Eyes

# 734
  • Мнения: 2 405
А някой ползва ли фотоепилатора да кажем от година-две? Има ли по-голям ефект като е ползван във времето?
Оставам с впечатление, че като се разредят процедурите на месец по една или пък, ако се пропусне някоя и космите се връщат с пълна сила. newsm78
Нали идеята е да се разреждат във времето....аз и с обикновения епилатор се минавах на 2 седмици веднъж. Rolling Eyes
Хубав въпрос! На презентацията на Филипс,две дами споделиха,че ползват фотоепилатора повече от две години...Разреждане има/бяха много доволни/.Обаче!Не съм питала по колко процедури правят!
При мен лично,пропусна ли/месец/,ами връщат се.

Общи условия

Активация на акаунт