Philips - Lumea - фотоепилация

  • 643 518
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 47 962
Епилирай си се, просто се "светкай" след ден-два

# 751
  • Мнения: 29 254
Епилирай си се, просто се "светкай" след ден-два
Така правех досега, просто много го просрочих във времето, вече около 20 дни и като изчакам, ще станат 22-23. Предполагам, че не е късно... newsm78

# 752
  • Мнения: 47 962
Ми най-малко на две седмици, най-много на месец, аз така разбрах Simple Smile

# 753
  • Мнения: 1 107
Единствената "полза" за сега е че косъмчетата станаха по - твърди и тъмни от гадното бръснене. Никакви "плешиви" петна по краката ми няма уви  #2gunfire #Cussing out

# 754
  • Мнения: 29 254
Единствената "полза" за сега е че косъмчетата станаха по - твърди и тъмни от гадното бръснене. Никакви "плешиви" петна по краката ми няма уви  #2gunfire #Cussing out

Колко процедури имаш?

Аз вече не ги броя, но още на втората имах голямо редуциране на растежа. Сега имам не повече от 20% от първоначалните, което разбрах било добре. Продължавам светкането, пък за видим....

# 755
  • Мнения: 1 107
Единствената "полза" за сега е че косъмчетата станаха по - твърди и тъмни от гадното бръснене. Никакви "плешиви" петна по краката ми няма уви  #2gunfire #Cussing out

Колко процедури имаш?

Аз вече не ги броя, но още на втората имах голямо редуциране на растежа. Сега имам не повече от 20% от първоначалните, което разбрах било добре. Продължавам светкането, пък за видим....
Две святкания. Едното на втора степен, а другото на трета. Знам, че е рано, но пък чета тук, че дамите имат видими резулати от първа/втора процедура се чувствам някак неудовлетворена  Mr. Green Продължавам смело напред и дано скоро видя резултат! В противен случай това ще са най - грешно дадените ми 800 лева  Sick

# 756
  • Мнения: 29 254
Ще имаш ефект, но не става веднага. Опитай на по-висока степен - 4 или 5. Peace

# 757
  • Мнения: 1 107
Ще имаш ефект, но не става веднага. Опитай на по-висока степен - 4 или 5. Peace
Първият път пробвах на трета и беше много неприятно, поради което направих процедурата на втора степен. Вторият път нямах проблем да се насвяткам на трета. Следващият път ще пробвам на четвърта  Peace

# 758
  • Плевен
  • Мнения: 711
Бързо се отбелязвам с Лумеа 2008,
НО да кажа на тези ,които четат и обмислят видях, че в технополис има 10% на всичко, а Лумеа 1995 по спомен беше 399лв там
Наближава черният петък обаче и за Техномаркет, та явно подбиват цени.

Проверка и там - има намаления http://www.technomarket.bg/fever-promo
 а аз точно преди 2 седмици се изръсих 800лв  #Crazy

# 759
  • Мнения: 10
Да споделя и аз моят опит - преди фотоепилация епилирам краката и подмишници, а на интима и лицето - кола маска. След един ден святкам на всякъде на 5 степен, като ползвам очила, защото първият път си осветих очите. Резултат след четвърта процедура - два три косъма на лицето, по десетина косъма под мишниците, 90% отпадане на космите на интима и бикини линията, и около 50% опадане на краката. Космите са разредени и много светли и тънки. Между процедурите не премахвам нищо, оставям да израсте до колкото може (но то след кола маска и без това има две седмици дето нищо не излиза и чак на третата се появяват - чакам ги да израстат една седмица и пак ги епилирам и след един ден святкам). Това е от мен.

# 760
  • София
  • Мнения: 1 945
Да споделя и аз моят опит - преди фотоепилация епилирам краката и подмишници, а на интима и лицето - кола маска. След един ден святкам на всякъде на 5 степен, като ползвам очила, защото първият път си осветих очите.
Kakви очила ползваш?

# 761
  • Мнения: 29 254
Проверка и там - има намаления http://www.technomarket.bg/fever-promo
 а аз точно преди 2 седмици се изръсих 800лв  #Crazy

Не видях намалени фотоепилатори. Като цяло са наблегнали на телевизорите. Принципно търся фотоапарат или камера, затова прегледах.

# 762
  • Мнения: 10
Да споделя и аз моят опит - преди фотоепилация епилирам краката и подмишници, а на интима и лицето - кола маска. След един ден святкам на всякъде на 5 степен, като ползвам очила, защото първият път си осветих очите.
Kakви очила ползваш?

очила за защита от UV лъчи или очила за заваряване също стават - струват към 10-15лв

Последна редакция: чт, 30 мар 2017, 13:28 от svetoslava malinova

# 763
  • Berlin
  • Мнения: 11 235
Аз си обръснах ръцете 3-4 пъти, няма промяна в космите, същите са си.

# 764
  • Мнения: 159
Аз също нямам промяна на косъмчетата на ръцете, 3 бръснения, като преди това са махани само с епилатор, никога с друго  Peace аз имам вече 4 процедури на мишници и интим, никаква видима разлика  Cry малко съм отчаяна, но продължавам. Имам черни косми и средна кожа, не съм от най светлите, но не съм и тъмна. Пък аз заради тези зони го взех.....

Общи условия

Активация на акаунт