Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 481
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 780
  • Плевен
  • Мнения: 714
Моите резултатити са точно като на предходния пост и то дори след 2 процедури. Мустаците ми сега поникват след 2-ро фоткане пред 20 дни. Краката ми са на 80-90% чисти след 2-ро фоткане. Бикини линия е чиста също 20 дни, едвам ги виждам като точици да се опитват да се покажат.
По пубиса разбира се са по-трудни , но и там на ден 20 са по 1-2 мм, много от тях дръпнах с нокти без да усетя нищо.

# 781
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Аз съм на 2 процедури, след още една седмица ми е следващата.По краката има забавяне на растежа и тук-там са опадали и не поникват.Триъгълник и подмишници още не виждам резултат, освен по-бавен растеж.Но пък и при мен напр. по краката бяха доста, не знам до колко има значение това.

# 782
  • София
  • Мнения: 803
Чоколина а накрайника за лице пробвала ли си го върху ръката ти например дали светка?

Пробвах на крака и става, но с доста голям натиск, повече отколкото с накрайника за тяло. Определено нещо не прави контакт както трябва, защото нямаше такива проблеми преди.
Ще пробвам да го почистя добре, но никога не съм го ползвала върху крем или, ако имам нещо върху лицето, всеки път е било директно след баня. Rolling Eyes

Katnis, нямаше телефон наблизо, само компютър, ама два ли оказва някакво влияние... newsm78

Чоколина, при мен беше подобна ситуацията. Светнах веднъж с накрайника за лице и след това не успях повече. Намествам го на ръката и свети индикацията, че мога да светна, но на мустака не ще и не ще. В крайна сметка се святках с големия накрайник. За сега само веднъж ми се е случвало, тия дни пак ще святкам мустак и ще видя как ще е.

Значи не е единичен проблем... жалко, че Филипс вече не пишат тук, можеше да дадат полезна информация по въпроса. Ще взема да им пиша, да видим какво ще кажат. Peace


Здравейте, сега си правих процедура и пак започна мъчението да наглася уреда на лицето. Реших да пробвам да сравня ако направя процедурата с нормалния накрайник как ще е. Оказва се, че с този за лице трябва да приложа двойна сила на натиска, за да светне индикатора, докато с нормалния, нищо че е по широк, нямах никакви проблеми с нагласянето и светването. Явно накрайника за лице заради допълнителните защити по-трудно прави контакт, поне аз така предполагам.

# 783
  • Мнения: 45
Здравейте, знаете ли дали мога да използвам епилатора над операция от цезарово сечение което е от преди 3 години?

# 784
  • София
  • Мнения: 803
Здравейте, знаете ли дали мога да използвам епилатора над операция от цезарово сечение което е от преди 3 години?

В темата, която беше пусната от Филипс, коментираха, че няма проблем да се използва на стари белези. Просто не може ако има скорошна рана.

# 785
  • Поморие
  • Мнения: 162
Здравейте, може и да е коментирано , но не съм изчела цялата тема. Ползвам Лумея от 3-4год, сега съм бременна и се чудя дали не мога поне на подбедрици и ръце да я ползвам..Не мога да си представя пак да се бръсна и да ходя на кола маска.

# 786
  • Мнения: 378
Не се препоръчва, но не защото е вредно, а защото не е тествано върху бременни.
Хормоните също се променят и ако се поокосмиш повечко, Лумеа няма да ти върши работа.

# 787
  • Мнения: 2 838
Здравейте, може и да е коментирано , но не съм изчела цялата тема. Ползвам Лумея от 3-4год, сега съм бременна и се чудя дали не мога поне на подбедрици и ръце да я ползвам..Не мога да си представя пак да се бръсна и да ходя на кола маска.

Какъв е ефекта след 3-4 годишно ползване? Аз все си мисля, че за толкова дълъг период би трябвало съвсем да няма косми?

Фотото е забранено при бременност и кърмене.

# 788
  • Поморие
  • Мнения: 162
Аз съм много доволна , а изобщо не съм редовна.Зимата се сещам на месец два да се светна,лятото има няма 1,2 пъти и то преди да съм напрамила тен.Почернея ли ми пари ужасно и на 3.

# 789
  • Мнения: 308
Ох, момичета, дали е само при мен този проблем - вече 3 месеца ползвам фотоепилатора, преди това нарочно 3 месеца само бръснех краката. Иии вчера забелязах по вътрешната страна на краката ми под колената и на двата крака враснали косми - и като казвам, дългички около сантиметър, които са изцяло под кожата и прозират, но изглеждат сякаш са твърде надълбоко, за да ги разровя с игла дори  #Crazy И това са по около 5 косъма на всеки крак...Да не говорим, че косми си поникват още... Confused

# 790
  • Мнения: 2 838
И аз имам врастнали, имах си ги и преди. Косъма е много мек и не пробива кожата, за да излезе. От друга страна пък явно и кожата е тънка и тези косми се виждат. Ръчкам и вадя каквото мога.
Святкам се и аз от 3 месеца. Ефект има, но има още какво да се желае.

# 791
  • Мнения: 1 715
На мен проблемът с подкожните ми се реши именно след като започнах да се святкам. Дори понякога го правя заради ефекта на нежна кожа, която се получава след обработване Laughing

# 792
  • Мнения: X
Някой спирал ли е за по-дълъг период? Ние с мъжа ми ползвахме 2 месеца, той особено имаше цели участъци изчезнали по-ръцете. Но бяхме почивка един месец, и доста черни и спряхме за около 2 месеца и всичко се върна.

# 793
  • Мнения: 378
Нормално, космите се приспиват само, затова се правят поддържащи процедури, иначе се събуждат.

# 794
  • Мнения: 1 110
Уви продължавам да съм недоволна. След трета процедура продължавам да не виждам кой знае каква разлика в положителен план, а от бръсненето косъмчетата станаха ужасни. Решила съм да пробвам още 2 - 3 пъти и ако няма ефект се връщам към конвенционалното скубане  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт