Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 405
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 731
Йееее, станааааа 🤗🍾🤗 Страхотни сте, момичета 💋💋💋💋 Благодаря много 🍾🍾🍾

# 976
  • Мнения: 731
Момичета, има ли проблем да се прави фотоепилация , когато съм в МЦ?  Замислих се, защото пише, че не е подходящ за бременни и кърмещи , предполагам и нивата на хормоните оказват влияние върху ефекта от самата процедура, а и по тази логика и при МЦ може да окаже влияние върху крайния резултат...

# 977
  • Мнения: 9 865
1. Момичета, има ли проблем да се прави фотоепилация , когато съм в МЦ?  Замислих се, защото пише, че 2. не е подходящ за бременни и кърмещи , предполагам и нивата на хормоните оказват влияние върху ефекта от самата процедура, а и по тази логика и при МЦ може да окаже влияние върху крайния резултат...
1. Мисля, че когато от Филипс отговаряха на въпроси на потребители, бяха казали, че не е нужно да се съобразява МЦ с епилацията.
2. Не е подходящ, защото има опасност от образуване на пигментни петна, а и употребата върху бременни и кърмачки не е проучвана, не е тествано, по разбираеми причини. Не е във връзка с резултата, а с безопаснотта на бременните.Peace

# 978
  • Мнения: 2 114
А дали някой ползва Филипс Престиж, който определя на коя степен да светка според цвета на кожата? Дали си струва тази екстра? Може ли да се ползва за пълен интим? Мъжете ви имат ли ефект ако са ползвали уреда?

# 979
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз ползвам такъв. Незнам дали си заслужава парите,които струва в БГ.Правя пълен интим.Имам го от около 2 месеца и друг не съм ползвала.Нямам база за сравнение. Приставките са почти излишни според мен

# 980
  • Мнения: 135
Аз ползвам такъв. Незнам дали си заслужава парите,които струва в БГ.Правя пълен интим.Имам го от около 2 месеца и друг не съм ползвала.Нямам база за сравнение. Приставките са почти излишни според мен

Бихте ли уточнили защо смятате, че не са необходими тези приставки? Мисля за Коледа да си направя подарък Лумеа и се чудя кой модел да избера, а все още събирам мнения. Simple Smile

# 981
  • Плевен
  • Мнения: 714
Относно приставките - имам с 2 , за интим и за лице. Идеята е да предпазват кожата. Според мен може спокойно да се използва с нормалната приставка на по-ниска степен. За мен плюс на приставките е че са по-малки и за мустак например е по-удобно , но и с голямата става.
Като заключение ако разполагате спокойно с финанси вземете си с приставки, ако искате бюджетен вариант съвсем спокойно си вземете без.

# 982
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
2 са напълно достатъчни. Другите 2 ги препокриват.И аз го получих като подарък и затова реших да си взема последния модел. Основното беше цената му (беше промоционална) и 100 дни тест период.Иначе както казах друг модел не съм ползвала,от този съм доволна

# 983
  • Мнения: 795
Здравейте, какво ще кажете за този модел на Филипс Лумеа SC 1997 , който е пуснат в Кауфланд за 479,90 лв срещу техните 10 точки, които не са никакъв проблем? Модела стар ли е, и заслужава ли си промоцията?

# 984
  • Мнения: 12 726
За стар - не е стар, тия числа малко подвеждат понеже изглеждат като година.
От това което гледах когато купувах моя, ми изглежда че с 19хх са моделите с кабел, а тези 20хх са без. Имам по-стар модел 1995, от около година, този е подобен, с добавен сензор за цвета на кожата и приставка за лицето. Поне за мен това че е с кабел си е предимство, не завися от батерия и не се налага да предвиждам време да я зареждам. Кабелът е дълъг, не е пречка, 2 метра е някъде.
Относно промоцията - не знам колко си заслужава, обикновено ги намалят и повече по време на черния петък, който е скоро и без това, но там вече всеки си преценява.

# 985
  • Мнения: 29 324
Аз съм с модела с батерия. Вярно е, че трябва да се зарежда, но така или иначе той загрява и според мен е хубаво да почине. Така или иначе не правя цяло тяло наведнъж.  Peace

# 986
  • София
  • Мнения: 1 936
Здравейте, какво ще кажете за този модел на Филипс Лумеа SC 1997 , който е пуснат в Кауфланд за 479,90 лв срещу техните 10 точки, които не са никакъв проблем? Модела стар ли е, и заслужава ли си промоцията?
Аз съм с този модел, но цената в Кауфланд е висока.
Взех моя за 350 лв мисля от промоцията на Шел миналата година.

# 987
  • Мнения: 795
Благодаря ви за отговорите! Ще се поразровя повече в нета да видя дали ще намеря по-добра цена. Това се питах  - дали уж тази "промоция" не е реална пазарна цена. Защото го дават от 700 лв намалено на 479, 90 лв, а някой път някой продукт може да го намериш и за по-малко Wink

# 988
  • Мнения: 12 726
Аз съм с модела с батерия. Вярно е, че трябва да се зарежда, но така или иначе той загрява и според мен е хубаво да почине. Така или иначе не правя цяло тяло наведнъж.  Peace
Не съм агитирала никого че е лошо нещо, всеки си решава как иска, но много хора ако са ползвали само нормален епилатор, са се дразнили сериозно от наличието на кабел (обикновено доста къс). Та само изтъкнах че при тези не е такъв случаят, не пречи кабелът, два метра е.
Аз както се бях ориентирала към най-евтините модели, такъв без кабел щеше да ми оскъпи покупката съществено, без реално да имам нужда от това. В крайна сметка затова има различни, всеки да си избере.
Иначе и при мен го има това, нагряват се някакси тези металните рефлектори на приставката и ми пари при допира с кожата, та трудна работа да направя всичко на веднъж, аз не съм и дребна, де. Оставям го да изстине, преди да мина към друга част, то и без това до тогава ми е писнало.

# 989
  • Мнения: 308

chocha стана ми интересно как пълен интим? Мисля, че дерматоложка беше съветвала да се избягват най-най-чувствителните части. Иначе и на мен много ми се искаше да го използвам и там и на още по-деликатни места Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт