Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 390
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Мнения: 29 324
Честита придобивка! Видимо намаляване на космите ще видиш не по-рано от 3-4 процедура. Не очаквай от първия път да опадат изцяло.  Peace

# 1 456
  • Мнения: 2 350
Здравейте моделът 1995 на Филипс може ли да се ползва за брадичка? Никъде не пише , че става за лице.
То основният проблем са ми краката, но все пак...

# 1 457
  • Мнения: 12 724
Водят го че е само за тяло, в темата имаше потребителки споделили че са го ползвали и за лице и не са имали проблеми... това всеки си го решава на собствена отговорност. Ще е хубаво да ползвате слънцезащита и то с висок фактор.

# 1 458
  • Мнения: 2 350
Благодаря. То аз съм по цял ден на закрито, а и може да не го ползвам сега за лице. За краката, като ходя с панталон проблем ли е? Колко време след третиране на дадена област не трябва да се излага на слънце?

# 1 459
  • Мнения: 1
Здравейте моделът 1995 на Филипс може ли да се ползва за брадичка? Никъде не пише , че става за лице.
То основният проблем са ми краката, но все пак...

Аз си светкам и лице и няма проблем:)Други потребителки също на своя глава си се светкат и нямат оплаквания.

# 1 460
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
В х-ките изрично пише, че е за от врата на долу, другото си е на собствена отговорност. Относно излагането на слънце прочетох, че може ден-два след процедура и да се ползва висок фактор слънцезащита.

# 1 461
  • Мнения: 2 350
Благодаря ви.
Да прочетох ,че е от врата на долу и затова попитах.

# 1 462
  • Мнения: 130
Здравейте, дами. Тъй като и аз утре ще си купя фотоепилатора модел 1997...мисля, не успях да прочета всички страници по темата, и много исках да ви попитам, как стоят нещата с мъховете. Аз съм много бяла с черни косъмчета, и имам по кръста, дупето, корема, не бих казала косми но тъй като има контраст и се виждат. Ако фотоепилатора действа на корените, а тези мъхове нямат черни дебели корени като на краката например, който си обработвам, ще подейства ли. Моля ако някоя има опит в това да сподели Sad и също така преди фотоепилацията бръснете ли тези местаа, защото ми е малко рисковано да ди обръсна дупето или кръста. Извинявам се ако се повтаря въпроса

# 1 463
  • EU
  • Мнения: 400
С Лумеа1997 съм. Купих си го за Коледа от Кауфланд.  Днес исках да се светна, но нещо изникна проблем.  Всички степени присвяткаха. Сменях приставки, включвах, изключвах, но уви... Утре пак ще го пробвам. Някой имал ли е същият проблем? Ако и утре не тръгне го нося в магазина😐 Ефекта от 7 святкания през 15 дена на лицето са незадоволителни, но и аз имам кестеняв косъм. На подмишници за 5 святкания са ми се паднали повечето. На триъгълника за 4 святкания са намалели значително в горната част.

# 1 464
  • София
  • Мнения: 1 113
Здравей. И аз имах същия проблем - пуснах си Лумеата и всички светлини на всички степени присвяткваха.
Просто смених контакта и се оправи Grinning случи ми се 2 пъти и се надявам в контакта да е причината.

# 1 465
  • Мнения: 22 865
И моя е присвяткал така, установих че се случва като го ползвам на слайд функция, а не го повдигам .

# 1 466
  • Мнения: 1 611
С приложението на Филипс имате ли проблем?

# 1 467
  • Мнения: 22 865
С приложението на Филипс имате ли проблем?
Да, даже го махнах.Даваше ми ансурдни срокове за следващата манипулация.

# 1 468
  • Мнения: 731
С приложението на Филипс имате ли проблем?
Да, даже го махнах.Даваше ми ансурдни срокове за следващата манипулация.

А аз се чудех дали съм сметнала правилно за следващата.. Явно съм си била права. Ще записвам вече на лист 😁

# 1 469
  • Мнения: 2 350
Вече съм собственик на Лумеа 1995, но имам прблем. При включване и настройка на режим , не ми светва индикацията за готовност за генериране на импулс. Дълго ли се чака? Къде бъркам?

Общи условия

Активация на акаунт