Philips - Lumea - фотоепилация

  • 643 693
  • 3 051
  •   2
Отговори
# 1 530
  • Мнения: 12 624
На светлите кожи и най-високата степен обикновено не е проблем, аз на краката и подмишниците използвам 5, доста светла съм, но има тук-там и още по бели от моя тен. Опитайте на по-висока степен, просто я намалете ако има дискомфорт.
Татуировките и бенките обаче трябва да се избягват, понеже са пигментирани и поглъщат много от светлината... и изгарянията стават много лесно.

# 1 531
  • Мнения: 5
На татуировки не може, доколкото знам. Трябва да се покриват. Степента е тази, на която не чувстваш дискомфорт. Примерно при мен е 5, само бикини зона на 3 или макс.4.

Благодаря за информацията! А бих се интересувала също така за импулсите. Фотоепилатора, който закупих е с 250 000 импулса. Влияе ли са на работата на уреда след изразходването на тези импулси?

# 1 532
  • Мнения: 29 275
Не можеш да ги изразходиш с години, споко! Бяхме ги смятали в една тема - за около 20 год.  Peace

# 1 533
  • Мнения: 5
Не можеш да ги изразходиш с години, споко! Бяхме ги смятали в една тема - за около 20 год.  Peace

Благодаря Ви за информацията! Simple Smile Лека и спокойна вечер.

# 1 534
  • Мнения: 22 784
На татуировки не може, доколкото знам. Трябва да се покриват. Степента е тази, на която не чувстваш дискомфорт. Примерно при мен е 5, само бикини зона на 3 или макс.4.

Благодаря за информацията! А бих се интересувала също така за импулсите. Фотоепилатора, който закупих е с 250 000 импулса. Влияе ли са на работата на уреда след изразходването на тези импулси?
След изразходването на импулсите уредът отива в кофата за боклук!:)

# 1 535
  • Мнения: 254
Здравейте дами,
Направих 3 процедури през две седмици на които космите ми се повлияха много добре - доста се разредиха и взеха да израстват бавно. Тъй като наистина почти нямах косми реших да изчакам да попорастнат, да ги избръсна отново и  пак да се светкам.. така мина около месец и половина от 3тата процедура(а трябваше 14 дни) и сега искам да възобновя редовно светкането, но след като "оплесках графика" се чудя дали да продължавам през две седмици и още колко време така за да е ефективно премахването за по-дълго време


Ако има някоя нередовна като мен, ще очаквам съвет Simple Smile

Благодаря!

# 1 536
  • Мнения: 29 275
Почни си ги пак през две седмици. След 5-6 процедури и попадали косми може да разредиш до веднъж на месец.

# 1 537
  • Пловдив
  • Мнения: 606
Здравейте дами,
Направих 3 процедури през две седмици на които космите ми се повлияха много добре - доста се разредиха и взеха да израстват бавно. Тъй като наистина почти нямах косми реших да изчакам да попорастнат, да ги избръсна отново и  пак да се светкам.. така мина около месец и половина от 3тата процедура(а трябваше 14 дни) и сега искам да възобновя редовно светкането, но след като "оплесках графика" се чудя дали да продължавам през две седмици и още колко време така за да е ефективно премахването за по-дълго време


Ако има някоя нередовна като мен, ще очаквам съвет Simple Smile

Благодаря!

Аз пък съм направила само 1 до сега 😄. Но мисля да ги правя всяка седмица поне 4.5 процедури. След това ще разредя. Онзи ден говорихме с приятелка, тя е заета с работни графици и каза, че се е святкала когато има време и пак ефекта е wow. Така че тези 2 седмици и да не ги спазваш до ден едва ли ще е фатално. Въпросът е да няма дълги паузи за да се събудят някои наново Simple Smile

Последна редакция: нд, 06 май 2018, 09:40 от amaru2

# 1 538
  • Мнения: 12 624
А защо всяка седмица? Толкова пъти се коментира че по-често от веднъж на две седмици няма смисъл, хем няма как да е по-ефективно, хем по-голям риск от раздразнения. Иначе да, не е казано че точно на 14тия ден трябва да е следващата процедура, нищо не пречи и малко повече да са.

# 1 539
  • Пловдив
  • Мнения: 606
А защо всяка седмица? Толкова пъти се коментира че по-често от веднъж на две седмици няма смисъл, хем няма как да е по-ефективно, хем по-голям риск от раздразнения. Иначе да, не е казано че точно на 14тия ден трябва да е следващата процедура, нищо не пречи и малко повече да са.
Ами така реших, защото ми растата много бързо и ще пробвам всяка седмица. Ако усетя дискомфорт ще ги разредя. Това е само за интим и подмишници.

# 1 540
  • Пловдив
  • Мнения: 606
И да ви питам, вие усещате ли миризма на опърлено след святкане Grin

# 1 541
  • Мнения: 12 624
Ако има някъде недобре избръснато си се опърля, няма начин Grinning

# 1 542
  • Пловдив
  • Мнения: 606
Ако има някъде недобре избръснато си се опърля, няма начин Grinning
Оле да, яко се опърля. И аз така си помислих ама викам пак да питам 😂😂

# 1 543
  • Мнения: 22 784
fireflyyy, искам да ти пиша, но кутията със съобщения ти е пълна!Изтрий ги, иначе не става Simple Smile
Извинете за спама!

# 1 544
  • Мнения: 1
Здравейте дами,
От известно време следя темата и прочетох доста страници, доста мнения, въпроси и отговори, които за вбъдеще ще са ми от голяма полза. Simple Smile
Решила съм скоро да си взема фотоепилатор, но съм се спряла на няколко и не мога да реша кой точно.
1. philips sc1995 - >250 000 импулса на лампата, Свръхдълъг кабел
2. philips sc1997 - >250 000 импулса на лампата, Свръхдълъг кабел ( някъде из форума четох, че бил много по-мощен и степените му за по силни от предишния модел, но обаче изпитвали затруднения и фотоепилаторът не винаги давал импулс )
3. philips bri950 -  С уникални извити приставки, Със сензор SmartSkin, Използване без кабел и с кабел

Много ще съм благодарна, ако изкажете мнение за фотоепилаторите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт