Philips - Lumea - фотоепилация

  • 645 199
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 2 220
  • Мнения: 8
На 10 февруари се сдобих с sc1998. Направих 2 процедури през 2 седмици на 5 степен - крака, ръце, корем, степен 4 за мишници и лице и интим на 3-та степен. Не мога да определя %-но съотношение, но има доста плешиви места, както и космите са по-тънки и меки. Растат по-бавно. Съпругът ми се престраши да пробва на мишници - за момента освен, че са меки, също израстват бавно.
След няколко дни ми ни е третата процедура, надявам се до лятото ефектът да е още по-голям.

# 2 221
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
И аз да се включа пак след вече 6та процедура. Резултатите ми са наистина задоволителни! Изключително съм доволна! Триъгълник - на 90%, крака - ок.70%, мишници - мъдрят се само няколко косъмчета, ръце пропуснах една процедура - на 70%. На лице не мога да преценя, там съм направила само 2-3 процедури. При мъжа ми - мишници от 2ра процедура са почти наполовина. Минавам всичко на 5та степен, за всяка зона с различната приставка. Освен това останалите косми растат супер бавно. Толкова съжалявам,че по-рано не съм го взела..

# 2 222
  • Мнения: 82
Да повдигна темата малко с резултати.... След 2ра процедура вече 8ми ден нямам нищо под мишниците - направо не вярвах на резултатите, защото повечето дами писаха, че трябва време докато видим фрапиращи разлики.
Краката много си личи къде съм пропуснала, стоят на ленти.. Интим няма да коментирам все още... 

# 2 223
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
МОмичета,ползвате ли предпазни очила като святкате ? Какви и откъде ?

# 2 224
  • Мнения: 153
МОмичета,ползвате ли предпазни очила като святкате ? Какви и откъде ?

Аз просто затварям очите като натискам бутона. Grinning Но по спомен, в инструкциите, които четох преди 3 години, пишеше, че светлината не вреди на очите - в крайна сметка това са уреди за домашна употреба (при фотоепилация в салон с професионален уред обаче май са абсолютно задължителни).

# 2 225
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Да,точно защото в салоните са с очила се замислих ... А през какъв интервал правите ? Някъде четох за Филипс 2 седмици,а в салоните казват месец,някои и повече интервал ... Аз съм с много бяла нежна чувствителна кожа и се  опасявам да не се стига до изгаряния. Отделно вече е февруари и се чудя мишници до кога ще мога да святкам,какъв ще трябва да е интервала преди излагане на слънце ( да кажем май месец вадя късия ръкав  ) ? Благодаря предварително за отговорите Simple Smile

# 2 226
  • София
  • Мнения: 6 301
Точно бялата кожа е най-защитена от изгаряне с фотоепилатора. Прочети си хубаво инструкциите.
Първите 6-7 пъти правих през 2 седмици, сега веднъж месечно, лятото прекъсвам докато съм с по-сериозен тен.

# 2 227
  • Мнения: 153
Мдам, фотоепилаторът "атакува" меланина - колкото по-тъмна е кожата, толкова повече меланин има, съответно опасността от изгаряне заради по-голямата атака е по-висока. Бялата кожа с тъмен косъм е абсолютен благодат за фотоепилаторите и при нея се наблюдава най-голям ефект. Въпреки всичко, навсякъде препоръчват да се започне с по-ниска степен и постепенно да се вдига, спрямо собственото чувство за комфорт. Знам, че има и "умни" фотоепилатори, които преценявали сами коя е най-подходящата степен (една приятелка твърди, че е с такъв, при това го взе на двойно по-евтина цена от моя на Philips, но честно казано не съм се интересувала).
Иначе аз не съм критерий, от повече от 3 години насам под мишниците и интимните части светкам 2-3 пъти месечно без никакви притеснения, дори лятото (все пак тези места не са кой знае колко изложени на слънчева светлина). Краката и ръцете отдавна не святкам - мързи ме, нямам много косми, супер тънки и фини са и така или иначе много не "захапват", защото са светли, а кожата ми е една идея по-тъмна (далеч не е чисто бяла, с жътелникав подтон е).

# 2 228
  • Мнения: 891
Мъжа ми е с бяла кожа и два пъти му святкам мишниците и няма гадината му гадна Kissing Heart А аз дето се кефя ,че съм матова...святкам от декември на 2 седмици....имам резултат вече ,но не като неговия.

# 2 229
  • Мнения: 25
Здравейте момичета. Вашият фотоепилата за колко време горе - долу прегрява. Дори не успявам да оправя единия крак /до коляното/ на пета степен  и той се изключва сам.

# 2 230
  • Мнения: 891
На мен не ми се е изключвал досега.Правя двата крака примерно и ми писва....малко почивам и продължавам с другите зони.

# 2 231
  • Мнения: 22 978
Не е изключвал никога от прегряване.

# 2 232
  • Мнения: 348
Вчера ми беше третата процедура, но не успях да направя двата крака, както до сега,  без да го изключа да почине. Просто отказа да свети, не се изключи, а премигваха светлинките на степените. Според мен има  значение температурата в стаята и как се използва, защото вчера пробвах slide техниката със задържане на бутона и плъзгане и загря. А, да се похваля, издържах 4та на интим! Grinning Бикини линията е оредяла, но на триъгълника още нямам резултати.

# 2 233
  • Мнения: 22 978
Не ползвам слайд, загрява много бързо и прави точно така със светлините.

# 2 234
  • Мнения: 83
Момичета,

При мен има огромен ефект на краката и ръцете, интим не съм минавала все още.
От ноември досега съм направила 3 процедури, и краката ми са на 70% плешиви. На ръцете е може би малко по- малък ефекта, но както може да си направите сметката не съм много сериозна и редовна в святкането и въпреки това резултатите са впечатляващи. Мишниците имат и те плешиви участъци.
Другите зони, които минавам са лице и корем. Там забелязвам, че много бавно растат космите вече.

Общи условия

Активация на акаунт