Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 901
  • 3 051
  •   2
Отговори
# 2 775
  • Мнения: 663
Вземи си лумеа и забрави за лазера ако си с тъмна кожа, на мен ми направи петно на устната на мустака което повече от година не мога да махна. Фотото никога не ми е създавало проблеми. Разбира се всеки сам решава.

# 2 776
  • Мнения: 22 935
Някой може ли да съпостави резултатите от Лумеа и лазерна епилация в интимната област? Ходих вчера в Лазер Център и там ми казаха че в повечето случаи на пубиса и отстрани не остава нищо, но на устните, тъй като кожата е различна, космите са по-упорити. Та се чудех как се справя Лумеата в това отношение, щом даже на професионалните уреди им е трудно? Още се чудя дали да взема Лумеа или да ходя на процедури...
При ме стана така точно, нито лазер, нито IPL, нито Лумев успяха да ги махнат.
Но аз бих си взела Лумеа, защото ще ти трябват поддържи процедури после, а можеш да си имаш апарат за цяло тяло ,ако инвестираш в Лумеа.

# 2 777
  • София
  • Мнения: 1 476
Аз пък съм за лазерна процедура на интим. Според мен Лумея не може да се справи толкова добре. На лазер ходих точно 4 пъти през 2-3 месеца и ми казаха, че няма нужда от повече и само поддържащи на 6-12м. Не направих поддържащи, защото финансово бях затруднена, но повече от година нямах и нужда от такива. След това се възвърнаха единствено по устните и единични 3-4 косъма отпред. С Лумея първо че ще се ангажираш да святкаш първоначално на 2 седмици, после месечно и не мисля че ще е толкова задоволителен резултата. Купих си Лумея за краката, но след известно време я зарязах и пак разчитам на лазера.

# 2 778
  • Мнения: 663
Аз съм точно обратното-с лумеа космите ми се повлияха отлично, да не говорим, че нямам нито едно петно за разлика от лазера. Но както казах всичко е до кожа, косми и т.н

# 2 779
  • Мнения: 231
Някъде бях срещала купен апарат от олх, но не намирам поста, има ли как да се разбере колко е ползван апарата в Еконт например? Иначе обявата, която видях е за апарат в гаранция, затова се поинтересувах. Ако някой е взимал така, или може да ми каже дали мога да разбера колко е ползван и дали работи при преглед и тест, ще съм благодарна Simple Smile

# 2 780
  • Мнения: 574
Няма как да се разбере.

# 2 781
  • Мнения: 29 391
Не може да се разбере. Не бих рискувала, освен ако не е за 50 лв.

# 2 782
  • Мнения: 514
Някъде бях срещала купен апарат от олх, но не намирам поста, има ли как да се разбере колко е ползван апарата в Еконт например? Иначе обявата, която видях е за апарат в гаранция, затова се поинтересувах. Ако някой е взимал така, или може да ми каже дали мога да разбера колко е ползван и дали работи при преглед и тест, ще съм благодарна Simple Smile

Като ориентир може да послужи кога е закупен. И като се има предвид, че процедурите се правят през две седмици, а после по-рядко, може да се изгради някаква представа.

# 2 783
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Не може по никакъв начин да се прави пресмятане колко импулси има изразхходвани, защото не се знае колко човека са го използвали (може да го е използвал както един, така двама или повече души от едно домакинство), може да святкат както само крака, така и цяло тяло, някои в тази тема съм чела, че се святкат не на две седмици ами всяка седмица.
Виждала съм в обяви да пише колко горе-долу импулса са изразходени, то може да пише, че въобще не е използван, могат да лъжат както си искат.

# 2 784
  • Мнения: X
Може да се разбере, ако има дисплей за показване на импулсите.

А ако няма – не, няма как. Само ориентир може да се даде за колко време и колко пъти е използвано, но и там няма гаранция, може да те излъжат.

# 2 785
  • Мнения: 231
А на Лумеа няма ли дисплей?
Иначе сте прави, но става въпрос за двойно по-ниска цена и апарат в гаранция, което ме накара да се поинтересувам. Благодаря за отговорите на всички!

# 2 786
  • Мнения: X
На някои модели ги има дисплеите, ако не се бъркам. Вижда се на фотоепилаторите.

# 2 787
  • Мнения: 22 935
На Лумеа не може да се разбере!

# 2 788
  • Мнения: X
Ясно, аз не ползвам на тази марка, затова си помислих така първоначално.

# 2 789
  • Мнения: 2 169
Промоцията в Метро свърши ли?

Общи условия

Активация на акаунт