ФУТБОЛНИ фенове ..::14::..

  • 18 605
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 282
Крис Фой пак мери с двоен аршин!! Как може изобщо да му дават да свири мач на тоя?!!? Пак си не е пил хапчетата! Почти невъзможно е някога да викам за Юнайтед  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 2 282
Тоя Крис Фой трябва да го забранят със закон!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Sniper #Sniper #Sniper #Sniper

# 77
  • Мнения: 89
Предаването се излъчва с мощната подкрепа на Крис Фой. 

Човекът явно е с алергия към синьото. 7 жълти и 2 червени картона за Челси в мача с КПР. Осакатител на мачове.

# 78
  • Мнения: 2 282
Същата гавра направи и с Тотнъм в мача им със Стоук наскоро.

# 79
  • Мнения: 89
Всичко това е много, много срамно.

# 80
  • Мнения: 2 282
Много! Срам за Футболната Асоциация!!!

# 81
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 930
3:1! Мачът още не е свършил! Party

# 82
  • Мнения: 2 282
Мача е предвиден за 1:6  Laughing

едит: Има справедливост!! Grinning

Последна редакция: нд, 08 яну 2012, 16:25 от -True Blue-

# 83
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 930
Май не позна!  Wink
2:3 и продължаваме.

# 84
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 Mr. Green не вървим на добре

# 85
  • Мнения: 89
Ама паднал да те наритат, ръка в наказателното за нищо ги няма тоз' човек. ooooh!
Позор.

Лекотата, с която Юнайтед профуква преднина от 3 гола е показателна. А и не е прецедент. Сити мъжката се борят и най- вече с решенията на съдията.

# 86
# 87
  • Мнения: 28
Голям мач Simple Smile Малко с късмет в началото, но така е футбол. Ай дано удържат Юнайтед, че да има мир в къщи..  Laughing   

# 88
  • Мнения: 2 282
Честно казано предпочитам за съперник Юнайтед, пред Сити Simple Smile така че има си и добрата страна тяхната победа, за мен  Laughing

# 89
  • Мнения: 89
Честно казано предпочитам за съперник Юнайтед, пред Сити Simple Smile така че има си и добрата страна тяхната победа, за мен  Laughing

Абсолютно си права. Peace
( нали и аз за това имах лек уклон , с оглед на бъдещите ползи  Laughing)

Поне беше резултатен мач. И шоуто си имаше главен комедиант, а пък може да си изпроси и доживотна забрана да свири мачове. Wink

Общи условия

Активация на акаунт