AVON само за представители - КАМПАНИЯ 01 -Тема 90

  • 16 587
  • 396
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Честита нова година на всички. Нека тя ни донесе много здраве, щастие, късмет. Много любов и сили, с които да минаваме през трудностите. Simple Smile
За к01 имам поръчка до момента за скромната сума от 54лв...дали ще се увеличи- не знам...каквото такова...няма да се набутвам.
Лек и успешен ден Simple Smile

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Честита Нова Година ! Бъдете живи и здрави , много усмихнати и щастливи! Пожелавам Ви много поръчки и клиенти и по -малко ядове с ейвънски щуротии Mr. Green

# 17
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Добро утро!

 Пожелавам ви добро начало на ейвънската година. Поръчките ви да растат непрекъснато, клиентите да са доволни, продуктите неразсипани, кашоните пълни! Амин!

 Кога събрахте и пускате поръчки?
 Аз имам някакви 42 лв. все още и ще пусна чак в неделя.
 И шапката ще маркирам, обаче не ми трябва.

 Успешна работна седмица!
 
 Кате,   bouquet!

Последна редакция: вт, 03 яну 2012, 10:39 от neli mar4

# 18
  • Мнения: 37
За много здрави и щастливи  години, момичета! Цена нямате! Кате, Heart Eyes!  И аз си обичам нашата седянка. Laughing, neli_mar4! Hug!
foxgirl_sf, сигурно сме се засичали в така наречения офис.  Mr. Green Зоналната е същата, координаторката - не. Благодаря за информацията за работното време. Нямам телефон и не мога да звънна за да разбера- там ли ще бъдат или верно по депутатски ще почиват, но поне да не се разхождам в студа. Ще ти пиша на лични, ако знаеш тел.№ в офиса да ми го дадеш.
 А за кампания 01 вече свикнах хората, че е най- изгодния период за пазаруване от Ейвън. Аз също инвестирам определена сума и през годината продавам и подарявам от януарските покупки. Малко нанагорно ми идва, че съм рожденичка в този месец, но инвестицията си заслужава.

# 19
  • Мнения: 228
честита нова година на всички. търся червения комплект за маникюр, който в последната книжка за 2011 беше намален 50%. не видях оферта в к1 и затова се обръщам към вас да ме посъветвате къде да го търся ?

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
За много години!!!
Аз още нямам никакви поръчки от К1, вероятно защото съм в отпуска отпреди Коледа  Simple Smile
Моля, да ми припомните условието за шапките, че съм си загубила листовката  Praynig

# 21
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251

Моля, да ми припомните условието за шапките, че съм си загубила листовката  Praynig

http://www.avon.bg/REPSuite/static/campaign/C17/Rep_programQ5.pdf

# 22
  • Мнения: 6
Щастлива Нова 2012 година !
С пожелания за вдъхновяващи хрумвания и успешна реализация!  Laughing
Кате,   bouquet за новата темичка!

Аз имам поръчка за 10,90 и може би ще ми поръчат Herve Leger Femme от офертата с асо, но още съм в очакване. Дано събера 50 лв за да си взема шапката и ръкавиците.

# 23
  • Мнения: 37
За много години!!!
Аз още нямам никакви поръчки от К1, вероятно защото съм в отпуска отпреди Коледа  Simple Smile
Моля, да ми припомните условието за шапките, че съм си загубила листовката  Praynig
Направила си поръчка в К17 за 70 лв. и в К01 за 50 лв, вземаш шапка за 1 лв-код 88609
Направила си поръчка за 190 лв в К17 и в К01 за 50 лв. Вземаш шапка и ръкавици за 1 лв. код 88617
Направила си поръчка за 500 лв. в К17 и в К 01 за 50 лв. Вземаш шапка, шал и ръкавици за 1 лв. код 88625. Има инфо и в сайта на първа страница!

# 24
  • Мнения: 31
Здравейте,момичета.
Катеbouquet
Честита нова година на всички.Нека тя да бъде по-успешна от предишните и да сме по-доволни от компанията,която винаги има с какво да ни изненада-било то с продукт по недостиг или с някой подарък.
След почти едногодишно отсъствие в темата се завръщам.
Вече с дете почти на една годинка-голяма сладуранка.
Надявам се вече по-редовно да пиша и да се включвам при вас,за да може Катя отново да ме въведе към списъка с координатори.Simple Smile

Не ви давам снимка,защото съм забравила как се правеше Laughing

# 25
  • Мнения: 194
Честита нова година!!! Много здраве, щастие, късмет, любов и големи поръчки през 2012-та!  Mr. Green

Аз още не съм започнала да събирам поръчките. Имам само един шампоан за 3,90  Joy Обаче очаквам да ми е силна тази кампания, има много хубави оферти. Аз самата сигурно ще се включа с около 50 лв  Blush

Момичета, не намерих в брошурата синята серия на Anew (тази хидратиращата за всички възрасти). Преди имаше предложения, които не са в брошурата и са на редовни цени, но сега не ги намирам никъде. Моля ви, ако имате идея къде са, помагайте, защото една приятелка иска двата крема, а не знам дали ще чака чак до февруари  Praynig

И аз в предишната кампания събрах за шапка и ръкавици, но не съм сигурна, че шапката ще ми седи добре. Ще я пробвам, ако не - ще я подаря на някой.

Бях писала преди, че червеното портмоне от мотивационната не ми се затваря и не ми се занимаваше да го връщам, защото като си представя да се разкарвам по центъра и лошо ми ставаше. Но се чух с координаторката и тя каза, че ще се видим да й го дам. Хубавото е, че живее близо до нас и няма да губя никакво време и нерви  Flutter

Кате,  мерси за темичката bouquet

# 26
  • Мнения: 95
Честита и успешна Нова година на всички!

# 27
  • София
  • Мнения: 5 828
Благодаря   bouquet
Значи имам за шапка и ръкавици   Grinning

# 28
  • Мнения: 611
Аз вчера пуснах поръчка и още нямам фактура, да видим дали ще има подаръци ... някой дали вече има с излязла фактура? Rolling Eyes

# 29
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Имам пусната редовна поръчка още вчера с дата на фактуриране днес, но нито балансът е излезнал, нито имам видима фактура. Странно, предвид това, че на редовна дата фактурират на втората минута, но в същото време - очаквано, защото като първи ден от кампанията се сещате каква лудница настава с поръчки и фактуриране.
Тази сутрин преди 10 ч. изратих и експресна. И там положението е същото - нито фактура, нито баланс.
Чакам.

Общи условия

Активация на акаунт