AVON само за представители - КАМПАНИЯ 01 -Тема 90

  • 16 593
  • 396
  •   1
Отговори
# 45
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Йо-ту, при теб липсва този дезодорант Персийв с отбелязването "Изчерпан, не поръчвай", а при мен същият е вписан като "Ще бъде съхранен за следваща поръчка". Моята фактура е  над 800 номера след твоята. А сега някой да ми каже къде зимуват раците?! Ще ви кажа каква е разликата и как за едни може, а за други - не. При мен въпросният спрей Персийв е просто обикновена поръчка, докато на Йо-ту е част от комплект, който в крайна сметка така и няма да пристигне цял. Пука им за клиентите. Важното е, че няма да го дадат на ниската цена, докато аз все пак ще си го получа на по-високата такава. Защо ли вече дори не се впечатлявам от селските им изпълнения и дребни тарикатлъци?! Още не съм забравила очилата с пеперудата. И те мистериозно изчезнаха от наличностите, когато бяха на 11,90 лв.

Последна редакция: вт, 03 яну 2012, 23:11 от `ТуиГ

# 46
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Може ли някой да ми каже кой е този гланц http://www.album.bg/dimislava/images/28801390/176111 ? На снимката е страхотно червено ,но дали е така в действителност?  newsm78

п.п.Ако евентуално го има в К1 да си го поръчам сега.

Последна редакция: вт, 03 яну 2012, 23:45 от *Л-и-я*

# 47
  • Мнения: 51
Имам за връщане червен часовник. Confused На жената, за която беше подарък не и е харесал. Whistling Обаче координаторката току що ми каза, че това не е причина за връщане. Какво да правя? newsm78 Няма на кой да го продавам! Моля идеи на лични, че като прочетат тук и няма да го приемат. Tired

Оооо,тарикатки,'щото не им се пишат протоколи...Казваш,че поръчката е отказана и толкоз.
А относно последното ти изречение смятам,че тези координаторки,които вписват тук не биха постъпили така с човек,чрез който печелят някаква част от доходите си.

# 48
  • Мнения: 51
Момичета,имате ли лични наблюдения за концентрираната терапия Anew Genics?А за терапията за очи от същата серия?

# 49
  • Мнения: 735
За много години! Hug

Очертава се слаба кампания. Хората са изхарчили парите по празниците... Confused

# 50
  • Мнения: 1 640
Може ли някой да ми каже кой е този гланц http://www.album.bg/dimislava/images/28801390/176111 ? На снимката е страхотно червено ,но дали е така в действителност?  newsm78

п.п.Ако евентуално го има в К1 да си го поръчам сега.

Cotton Candy е.Имам го.Харесва ми.Има го в К01,но цветът е светлочервено-оранжево,бонбонен цвят.Така горе-долу бих могла да го опиша.

Дописвам се:
Нели,мерси за отговора ти- така взех решение.

Пак добавям: снимка на глацове, единият e Cotton Candy http://nelielina.snimka.bg/other/ochila.592428.26009150

Последна редакция: ср, 04 яну 2012, 08:54 от ФЕЯТА

# 51
  • Мнения: 33
честита нова година и от мен!

пуснах си вчера две поръчки, едната от която трябваше да ми е трета подред 25%, и следователно в следващата вземам 30%, но уви има липси и без продуктите сумата ми заковава на 20% Simple Smile))
какво съвпадение само
как може в първия ден от кампанията с първата поръчка да има недостиг направо съм .....

# 52
  • Мнения: 1 640
krisi871102 , с времето ще се научиш ,че лесна победа над Ейвъна няма! Трябваше да се подсигуриш с по-голяма сума над 190-те левовия праг - първата поръчка да ти е доста над 200лв. имам предвид. Иначе добре си го замислила като стратегия, но и Евън ни измислят нас хубаво Wink Simple Smile

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 295
Добрутро, дами!
Току-що пуснах първата и най-вероятно единствена поръчка за 01/2012.
Изненадващо за мен, благодарение на ТТА от малката брошурка, минах 200лв.
Водя много интересна кореспонденция по мейли със София и със зоналната (която ми е и
координатор!) по повод смяната на координаторката ми... И ми се иска да ви я споделя, но е... твърде лична. Рискувам да нападна някой, който няма възможност да се защити и опрвдава на това поле, в този форум.
Но така или иначе, които са ми писали лични съобщения, че искат да знаят как (и лесно ли) се сменя координатор - ще ви пиша, когато сагат приключи.
Желая ви успешна година!
И - бъдете здрави! - вие и семействата ви -
Ейвън и без нас ще го има, ние сме си важни!!!
 newsm10

# 54
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Феята   bouquet

# 55
  • Мнения: 37
Въпрос: Имам клиентка, която иска парфюм с фрезия. Препоръчах и  Pur Blanca, Percieve  и Summer white. Тя каза, че не е никой от тях. Някакви други идеи с фрезия, че аз не се сетих.

# 56
  • София
  • Мнения: 849
Астила, ТТА Диамант е.. гаранция Hug

# 57
  • Мнения: 37
о, благодаря, Ели  bouquet ! Имам го, а не съм го отваряла и не знаех!

# 58
  • Мнения: 114
Благодаря на всички за съветите. Ще връщам часовника, трябва да измисля как ще стигна до офиса с детето. ooooh! Изобщо няма да си измислям други причини, казвам както си  е, пък каквото стане. Координаторката ми е много точна, просто ме посъветва друга причина да представя, за по-сигурно. Така... пуснах поръчката си с 30 минути закъснение, дано да е приемат за днес . Praynig Около 300лв. слабо, но пак за след празниците бива. Може ли някой да потвърди, че кода за шапка, шал, ръкавици е 88625? Намерих го от сайта, обаче в поръчката излиза- winter set 2. newsm78

# 59
  • Мнения: 1 640
Л-и-я,  коригирам си инфото Blush- Корал Риф е гланцът и има снимки негови тук,на втория ред  : http://www.avon-forum.ru/4images/categories.php?cat_id=133

Последна редакция: ср, 04 яну 2012, 11:14 от ФЕЯТА

Общи условия

Активация на акаунт