AVON само за представители - КАМПАНИЯ 01 -Тема 90

  • 16 602
  • 396
  •   1
Отговори
# 60
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Благодаря на всички за съветите. Ще връщам часовника, трябва да измисля как ще стигна до офиса с детето. ooooh! Изобщо няма да си измислям други причини, казвам както си  е, пък каквото стане. Координаторката ми е много точна, просто ме посъветва друга причина да представя, за по-сигурно. Така... пуснах поръчката си с 30 минути закъснение, дано да е приемат за днес . Praynig Около 300лв. слабо, но пак за след празниците бива. Може ли някой да потвърди, че кода за шапка, шал, ръкавици е 88625? Намерих го от сайта, обаче в поръчката излиза- winter set 2. newsm78

Да, потвърждавам. Във фактурата после излизат и трите неща.

# 61
  • Мнения: 136
Здравейте! Нова Година, нова тема - нов късмет! Много поръчки и парички от Ейвън!  bouquet

Аз не съм оформяла поръчка още, не знам докъде съм я докарала. Изпуснах едни 60 лв. и ме е яд! Ама така е, като не си чувам телефона Tired
Вече доста време не са ме занулили... Що тъй? При вас как е?

Хубав ден! Hug

# 62
  • Мнения: 14
zdraveite, nov predstavitel sym i izpratih expresna porychka sled koeto dobavih ''dobavka''pishe che statusyt : poluchen no nishto poveche za neq.. iskam da popitam broi kashoni : 0 i taka... dali shte polucha porychanata dobavka ?

# 63
  • Мнения: 114
Туиг, благодаря за потвърждението.  bouquet Толкова съм разсеяна тези дни, че реших, че нещо пак съм се объркала. Blush Още не мога да влезна в ритъм от отминалите празници, пък то идват и нови...Обади ми се една клиентка и пуснах  една добавка за 20 лв. По-важното е, че поръча и за следващата кампания и ще гледам да направя 4 ТВ от новите. Извинявам се, отивам много напред с кампаниите, ама тази за мен свърши. Hug LiGlaa,ако не ти е била  фактурирана поръчката и си пуснала добавка ще я получиш. Peace Като излезе фактурата ще видиш .

# 64
  • Мнения: 14
Blagodarq za infoto  Hug newsm10

# 65
  • Мнения: 14
Simple Smile  Peace А за сешоара ? може ли да ми обясните , извинявам се ...

Последна редакция: ср, 04 яну 2012, 12:49 от LiGlaa

# 66
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
zdraveite, nov predstavitel sym i izpratih expresna porychka sled koeto dobavih ''dobavka''pishe che statusyt : poluchen no nishto poveche za neq.. iskam da popitam broi kashoni : 0 i taka... dali shte polucha porychanata dobavka ?

Погледни с какъв статус ти е добавката. Ако пише само "получена" - няма да я видиш в кашона си после. Ако е със статус "прикрепена", значи е е добавена към поръчката ти.
От поста ти виждам, че едновременно добавката е със статус "получена", а имаш фактура, но с брой кашони 0 /т.е все още не виждаш съдържанието/. Това за мен означава, че добавката НЕ Е включена към тази поръчка. Защото брой кашони независимо дали пише 0,1,2, ... излиза само при извършено фактуриране.
И моля те, пиши на кирилица.
И ПП - има бутон "редактирай" вдясно горе над поста ти. Можеш да ползваш него и да коригираш самия пост като добавяш, променяш и триеш в рамките на 24 часа от публикуването му. Няма нужда от няколко поста един след друг. Пълни се излишно темата, а има ограничение в броя страници, които може да се пишат. Практиката ни е 1 тема за всяка нова кампания.

# 67
  • Мнения: 0
този сайт много е удобен на една моя приятелка
тя търси клиенти ама от ден го има и още никой дори не и е писал
помогнете Laughing Embarassed Cry Sad
http://avonpleven.weebly.com/index.html

Последна редакция: ср, 04 яну 2012, 14:25 от sweetvani67

# 68
  • Мнения: 37
Нещо не разбрах?

# 69
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
извинете срещнах се на този сайт много е удобен на една моя приятелка
тя търси клиенти ама от ден го има и още никой дори не и е писал
помогнете Laughing Embarassed Cry Sad
http://avonpleven.weebly.com/index.html

 Приятелката ти представителка ли иска да стане или търси клиенти?
 И аз като ASTILLA не схванах.
 Ама и ти така си го написала... ooooh!

# 70
  • Мнения: 18
Най-вероятно приятелката й е направила този сайт с идея хората от мрежата/нета/да поръчват продукти newsm78 аз малко се обърках но така го разбирам

# 71
  • Мнения: 0
mihailovi е прав
моята приятелка иска от представител да се издига по нагоре и да печели в същото време, но затова и трябват нови представители и нови клиенти

# 72
  • София
  • Мнения: 747
Демек,иска да стане координатор.

# 73
# 74
  • София
  • Мнения: 747
Успех тогава.Аз се пробвах,но ми се видя голямо дърво и се отказах Wink

Общи условия

Активация на акаунт