AVON само за представители - КАМПАНИЯ 01 -Тема 90

  • 16 596
  • 396
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

А се сетих, че ще си изпусна пикника на ниво дивизия  Laughing, щеше да ми е много интересно какво ще да е това чудато мероприятие, ама здраве да е.
Честити именници на Нелито и Туиг, както честит празник и на всички останали празнуващи!

Пикник? В този студ? ще ви измръзнат пържолите!!  chef
Както и предполагах с шапката съм безумно смешна... не отива на русо!!!.. или на мен по-точно!
Ръкавичките ги нося 3 ден и се заваляха, що така?

# 391
  • Мнения: 1 640
Пуснах в самия край на кампанията и ръкавиците са недостиг.
Не успях да си поръчам всичко харесано в К01 - не посмях да се олея със самоучастието.
За да имам що-годе някаква читава поръчка за К02, кандардисах клиентите да си прехвърлят моливите и червилата за сегашната кампания. По - изгодно излиза с офертата 2 червила за 10,50лв. Иначе едва ли ще има какво толкова да се поръчва. Смятам да взема мечето колие за детето - за Св.Валентин.

# 392
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Тук съм, тук съм!  Hug

 Туигче , честит  ти именник! Да е здрав и упорит Атанаско! И Емата да не отстъпва.  Wink Heart Eyes

 Благодаря за поздравите за моя Тони!

 Аз за К2 все още нямам поръчки. Какво е това нещо, не знам. Thinking
 И нещо не ми се занимава с Ейвън. Отново...

 За всички:  Hug!

# 393
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
Брадицо, трябва да направиш в к-2 70 лв., за да вземеш к-т спа за 2,99.
  bouquet Благодарско! За мой срам, обаче, нЕма да се класирам, че сушааа... Пък не ми се самоучаства с 25лв заради този комплект Tired

# 394
  • Мнения: 30
Здравейте ,момичета.Чета ви с интерес и реших и аз да се впиша,представител съм на Ейвън от две години и се надявам да се вместя във форумчето.К2 наистина е мъчна,но си струва да се вместим ,заради спа комплекчето ,изглежда доста добре,а за новите цени на каталозите съм потресена ,не че много инвестирам в тях по принцип,но те вместо да ни улесняват ....Спирам ,чу става дълго...Поздрави на всички и успешен ден от мен Simple Smile

# 395
  • Мнения: 222
аз ще пускам след малко експресна за к02 - брошурите- набирам универслания код и пиша 10 бр така ли?
...пуснах я, този път добре - 400 лв, само ме притеснява тези брошури да не дойдат на цена 15,90 както е изписано...иначе всичко е в зелено....

Последна редакция: чт, 19 яну 2012, 09:04 от пчелица работлива (маякуб)

# 396
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
НОВАТА ТЕМА ВИ ЧАКА  Laughing Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт