AVON само за представители - КАМПАНИЯ 01 -Тема 90

  • 16 599
  • 396
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 114
Благодаря момичета!  bouquet Много сте мили. Hug За лентите за епилация, още в началото като ги пуснаха имаше хубави отзиви. Обаче не мога да намеря коментарите в коя тема са. newsm78 Може би в другата, за обсъждане на продукти. Ще проверя в другата тема. ПП Само едно мнение намерих, че е доволно момичето от лентите. Чудно, бях сигурна, че имаше повече мнения.

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 16:49 от as-g

# 361
  • Русе
  • Мнения: 633
Благодаря момичета!  bouquet Много сте мили. Hug За лентите за епилация, още в началото като ги пуснаха имаше хубави отзиви. Обаче не мога да намеря коментарите в коя тема са. newsm78 Може би в другата, за обсъждане на продукти. Ще проверя в другата тема. ПП Само едно мнение намерих, че е доволно момичето от лентите. Чудно, бях сигурна, че имаше повече мнения.

Благодаря и аз търсих, но нищо неуспях, чрез Гугъл да изровя  Thinking , затова питам и тук.

# 362
  • Мнения: 735
Бейлис, девойката е прелестна! И шапката много й отива! Да си ги носи със здраве!

Ася,
честит празник! Много здраве ти желая и големи ейвънски поръчки! Heart Eyes Hug

Туигче
, това за правосъдната система е известно отдавна...Няма управия!

Нели
, къде забегна? Липсват ми коментарите ти.... Hug

Много слаба поръчка при мен се очертава. Дано да събера 70 лв, че искам комплектчето на Планет Спа...

# 363
  • Мнения: 18
Привет момичета Hug
И при мен се очертава слаба кампания.До тук само 57лева.Чакам едно момиче до ден два да прегледа каталога и да се обади.Та дано да хареса нещо.И аз се надявам поне 70 да събера че комплекта на планет спа не е за изпускане.

# 364
  • Мнения: 1 640
 Simple Smile Честит празник на Ася,дълъг живот,здраве и късмет!

Пуснах най-накрая и аз поръчка - учудващо голяма, явно успях да си убедя клиентите, че сега е моментът за пазаруване на намалените продукти.От асата никой нищо не си хареса,не ги оцениха  тия оферти. Не ми се вярва седмица-две след тази поръчка да  има кой знае какви желаещи за поръчване в К02.
Часовникът ще ми го пратят най-накрая. Липсват ръкавиците. Липсва и маска с лотос Планет Спа.

# 365
  • Мнения: 356
Асинка,
Честит Рожден Ден! Много любов, усмивки и сбъднати мечти!
Днес пуснах последна за К1 и от недоглеждане и други ангажета съм сътворила една бъкийка, ама ще я оправиме. Нали ви казах, че тази година имам много големи мечти за сбъдване, та К2 може би ще е последната  Confused. Хем си го харесвам, хем съм си свикнала с Ейвъна, но няма как...

# 366
  • София
  • Мнения: 4 179
Ася, Честит Рожден Ден! Много здраве, любов и усмивки!

Аз още не съм раздала всички каталози. Но има много време. Снаха ми си е харесала к-та чантички от панорамата, но пък никакви размери де са дали. Та се чудя  newsm78 Уж са демо, пък ги няма в К3.

# 367
  • Мнения: 1 640
jhony,
 Какво говориш ,момиче, та ти си живата легенда ейвънска-в румънско беше,злато достигна,ако сега се разведеш с Ейвъна,зоналната ти ще фалира,координаторката ти ще банкрутира,ша са срути пирамидата.Не може без теб!
Знаят ли височайшите,има ли инфаркти?

# 368
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Джонито, ти най-добре си знаеш. Щом Ейвън е несъвместим с мечтата ти, просто го оставяш. Важното е да си щастлива.  А и нищо не се знае. Винаги може да се завърнеш към него или да действаш под прикритие  Wink Успех   bouquet

Ама много ми е свинско днес. Мрън.

# 369
  • Мнения: 37
Ас-я,, честит празник   bouquet ,успех, радост и голям късмет ти желая.
Jhony, ти ме шокира тотално! Спечели големи комисионни и сега искаш да зачезнеш с парите, а? running
Туиг, да не ти е свинско, нека ти е винско! Wine Glass

# 370
  • Мнения: 356
Да бре Туигче, кат ще е свинско, нека е с винско (аз пак съм на биричка, ама наздраве!)
И не така, ей приятелчета! Ейвън го е имало преди мен, ще го има и след мен. Тия злата дето ги хванах са срам за моята фирма направо. Бяха времена когато четири години поред бях в челната петица за БГ, а 2008 г. направо си бях на първо място, ама... Ама в тая държава кризата я хвана световната финансова криза и народа стегна портфейлите. Ще бягам преку границу и това е последната ми по важност мечта, но пък другите са неосъществими без нея. Ако можех да ви разкажа в какъв сериал съм се вкарала от нова година насам... обърнах си живота нагоре с краката  Crazy
Къде го верно това Нели бре?

# 371
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Мили мои, много ми е мило, че ме викате. Ама аз съм тук, чета ви, когато успея.
 Не ми се говори какви душевни борби преживях през изминалите дни. Тежко ми е, дъщеря ми е на някакъв кръстопът. Пък тя  е част от сърцето ми и когато страда, аз съм смачкана. Това е между другото. Все пак да се оправдая за липсата си и кофти настроението си. Доста си поплаках, да кажем, че съм по-добре вече. Край с това.

 as-g, бъди здрава, мила! Бъди все така позитивна. Действаш ми много положително с улегналия си характер. Помъдрявай, но не остарявай духом! Прегръщам те!  Hug Heart Eyes

Дими, още като спомена за важни решения и т.н. тези дни, през главата ми мина точно бягство от Бг. Не знам защо това си помислих. А пък за развода ти с Ейвън чак не вярвам, че  е възможен. Mr. Green Ти си обсебена от него и той от теб. Дано там, където отиваш, да е хубаво, да можеш да осъществиш мечтите си и да срещнеш нови хора, които да те зареждат! Пожелавам ти късмет! Сигурно ти трябва. Hug На мен ще ми липсваш определено. Sad

 slavena80 ,  Hug! Мила си!

 На мен шапката да не ви казвам как ми стои. Не съм полуидиот, ами пълен идиот с нея. Обичам сиво, но тя ме прави  Crazy. А на щерката как й ходиии. Ама няма да позволи да я снимам. Тя има много дълга, много тъмна коса. Мацка е със шапката, но няма да я  носи.
 Момиченца, ако някоя от вас иска шапката, нека да ми пише,  ще я подаря. Наистина не я искаме.

 И накрая да ви почерпя, че синът ми днес има имен ден.
  

 Хубава вечер!  Hug

Последна редакция: ср, 18 яну 2012, 09:29 от neli mar4

# 372
  • Мнения: 31
Да чеситя на имениците и да дам по едно  Hug на бебока на Ани. Много си е хубаво комплектчето. Момичето също!
Здравейте момичета. Моля ако може да ми помогнете по един въпрос: имам клиентка, която се интересува от спрея за коса с коприва и репей и маската за коса с лайка. Та въпроса ми е спрея отмива ли се, каква е функцията му? Маската предполагам е с измиване и е за подхранване. Моля ако някоя има поръчани такива продукти и има отзиви да сподели. Благодаря  Hug
Имам поръчани от тези продукти, но още нямам отзиви. Confused
Маската става(не е като планет спа,но е добра.

# 373
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Добруто на всички!
Нелито, да ти е честит именикът на патерици. Ще се вмъкна в почерпката и вадя кутия с бонбони и за моя синковец, който днес празнува Атанасков ден.
Джонито - подозирах, че разводът с Ейвън може да е свързан единствено с чужбинско, но каквото - такова. Остави се на течението, плувай, колкото можеш и ще стигнеш до по-хубав бряг скоро.
Аз си дораздавам поръчките за к.01 и почвам бавно и почти безславно да набирам следващата кампания. Мъка ... мъка. До тук цели 10-12 лева  Mr. Green

# 374
  • Кюстендил
  • Мнения: 83
Ас-я, честит празник   bouquet

момичета - аз бях писала преди около седмица и нещо в темата за продуктите, но никой не ми отговори, затова ще вмъкна и тук въпроса си Wink
Някой ползвал/поръчвал ли е к-кта ленти за епилация на SSS - какви са отзивите ( впечатленията ), за кои части на тялото са подходящи? Благодаря предварително  Heart Eyes

Аз имам от тези ленти! Хубави са. Единственото нещо, което не ми хареса е, че има само две почистващи кърпички, и когато ги изхабих стана проблем с почистването на остатъците от восъка. Разни лосиони, масла и каквото се сетя ползвам ама е по-трудно.
Обобщено: доволна съм.
Туиги, честит празник на твоето синче!
Честит празник и на всички именници newsm51!

Общи условия

Активация на акаунт