AVON само за представители - КАМПАНИЯ 01 -Тема 90

  • 16 599
  • 396
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 37
На всички, които празнуват днес, ЧЕСТИТО!
Да споделя, че пуснах експресна в последния  момент и ще си получя всички липси от преди Коледа. В червено светеше чантата за път на представителя. Тя ми е съхрнена за следващия път и един от балсамите "шоколадовите".
За почистването на остатъците от лентите искам да питам със спирт не става ли?

# 376
  • Кюстендил
  • Мнения: 83
Не съм пробвала със спирт, но си мисля, че трябва да е нещо мазничко за почистване newsm78

# 377
  • Мнения: 88
Ммммм общо взето,май-май трябва да приема идеята,че няма да имам такова портмоне
Е,благодаря все пак  Cry

Аз имам портмонето и ще проверя къде съм го бутнала, евентуално дали ще го нося (ново е) и ако реша да го махна, ще ти драсна на ЛС.  Peace
Ще съм ти много благодарна  Peace

# 378
  • Мнения: 88
А 399 рубли,колко лева са всъщност?  Rolling Eyes Embarassed

# 379
  • Русе
  • Мнения: 633
А 399 рубли,колко лева са всъщност?  Rolling Eyes Embarassed

100 рубли -  4.85344 лева това намерих в стр.на БНБ за 17.01. Wink

# 380
  • Мнения: 136
Здравейте! На мен тези дни също ми беше много емоционално... Поплаках си доста, поолекна ми малко... Сега пия кафенце и се съсредоточавам върху предстоящите изпити.
as-q, честит рожден ден (с малко закъснение)! Бъди здрава и много щастлива!   bouquet
jhony, и на мен ще липсваш! Hug Въпреки, че не пиша много много в темата, си ви чета редовно и ви се радвам! Хубаво е, когато осъществиш мечтите си... Без значение какво ти коства това, щастието от сбъдването на мечта е едно от най-прекрасните неща в света!

Честито на всички именници! Живи и здрави!
neli mar4, аз ще се почерпя с повече от един Blush , че в такива състояния шоколада е едно от малкото неща, които ме успокояват.

По темата нямам нищо за казване. Раздадох си поръчките, още никой не ме е потърсил за К02. Дори и каталога не съм разгледала, май нямам нужда от нищо.

Остатъците от кола-маска се чистят лесно с олио/зехтин Wink

# 381
  • Мнения: 735
Момичета, имате ли впечатления от пръстен Mumbai Madic (стр.131, каталог 2)? Пише, че е позлатен... newsm78 А ако може някой да го снима на ръката си и да ми покаже снимка, много ще съм му благодарна... Hug

# 382
  • Мнения: 88
А 399 рубли,колко лева са всъщност?  Rolling Eyes Embarassed

100 рубли -  4.85344 лева това намерих в стр.на БНБ за 17.01. Wink
Аууу то това значи към 20 лв  Laughing

# 383
  • София
  • Мнения: 1 914
Ех, момичета, гледам да намеря и аз време в обедната почивка да прочета какво сте писали, че миналата тема я пропуснах и ми е тъпо така.  Embarassed

Честито на всички празнуващи и късмет на Джони с новите начинания.  Hug

# 384
  • Мнения: 114
Милички мои,  благодаря ви от сърце, на всички, които ми честитихте празника. Hug Толкова ми стана хубаво и ме трогнахте. newsm45 Все още се чувствам на 16, а навърших 34 / не ми се смейте, моля/. Naughty Та ето върху това противоречие, трябва да поработя. Joy Jhony, ще ми липсваш много. Но човек  трябва да следва мечтите си.  remybussi Честито на тези, които вчера и днес имат имен ден. Да са живи и здрави децата на Туиг и Neli Mar4 .Много да ви радват! Казват, че кризата била минала. Обаче като гледам моите клиенти как са се ограничили.. май продължава. Имам 60 лв. поръчка и някои бижута, които са на 10 процента. Такова нещо до сега, не ми се е случвало. Ще изчакам още някои клиенти, но този път е много трудно.

# 385
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ама защо така изпращаме Джонито? Кой е казал, че няма да влиза и да ни налива акъл. Те и в чужбинско имат нет, а за чужденците там това си е и ще остане основна форма на комуникация с БГ. Та аз само временно очаквам, че няма да влиза. После пак ще си е в темата.
Благодаря на всички за пожеланията за Атанаско. Приема ги с благодарност и обещава, че ще продължава да е все такова теле.

# 386
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Ще поспамя малко, ама се натъжих като ви четох - едни плачат, други плачат, трети заминават (то за хубаво, ама...), четвърти са нещо обезверени... И то все приятелчета Sad Гушкам ви всичките Hug Hug Hug

Поздравления и честитки за имениците Hug Hug Hug

И да припомните, че нещо нямам време да ровя, пък позабравих, каква беше далаверката в К2 - трябваше ли да гоня някаква сума за нЕкой подарък или да не се затормозявам Rolling Eyes

# 387
  • Мнения: 1
Честит празник на всички празнуващи !

Излезнала ми е фактурата, MOЛИB ЗA BEЖДИ DARK BROWN      Щe бъдe cъxранeно за cлeдващата поръчка и  ШAMПOAH/БAЛCAM ПPOTИB ПЪPXOT   Hяма в наличноcт, нe поръчвай!

а възможно ли е и двете ми поръчки в К 1 да са на 30 %, гледах и смятах няколко пъти, ама е така
Може би не съм пускала досега 2 за 1 кампания когато съм била на 30 и не съм знаела,
Едва ли те са се объркали.

# 388
  • Мнения: 78
Я по-ведро,мили момичета newsm10 Ще има поръчки- може валентински,може пък осмомартенски, колкото-толкова! Честито на празнуващите по всякакъв повод!
Брадицо, трябва да направиш в к-2 70 лв., за да вземеш к-т спа за 2,99.

# 389
  • Мнения: 356
Ама защо така изпращаме Джонито? Кой е казал, че няма да влиза и да ни налива акъл. Те и в чужбинско имат нет, а за чужденците там това си е и ще остане основна форма на комуникация с БГ. Та аз само временно очаквам, че няма да влиза. После пак ще си е в темата.
Благодаря на всички за пожеланията за Атанаско. Приема ги с благодарност и обещава, че ще продължава да е все такова теле.
А така де, аз ще си присъствам тук, щото 5 години съм в бг мама заради тази тема точно. А пък сте си ми и толкова скъпи и мили  Heart Eyes Hug
А се сетих, че ще си изпусна пикника на ниво дивизия  Laughing, щеше да ми е много интересно какво ще да е това чудато мероприятие, ама здраве да е.
Честити именници на Нелито и Туиг, както честит празник и на всички останали празнуващи!

Общи условия

Активация на акаунт