КЛУБ "Чакащи - 40+"

  • 134 082
  • 809
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 712
Ами по принцип не се разбира... Simple Smile Аз прочетох за рожденния ден в предишно мнение, ето тук:

Аз съм ..все още на 41(утре навършвам 42 Simple Smile)

 Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 76
Chandra Den, Розмариня,благодаря за поздравите  bouquetИначе-и аз се чувствам добре в "кожата" си Laughing и наистина живота е хубав! Пожелавам на всички вас сбъднати мечти и много щастливи споделени мигове!

# 17
  • Мнения: 95
 
          Lisisko
           smile3510 hbday!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Специални Поздрави за Празника и от МЕН - Мила!!!
   ЗДраве , Любов и Мъдрост  -  Много Търпение и Силна Вяра  Praynig Praynig Praynig
   и ОГРОМЕН КЪСМЕТ!!!! newsm59 newsm38  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu

# 18
  • София
  • Мнения: 76
Благодаря,Sara 94!На теб желая сили и надежда! Така се случва,че постовете ни са един след друг-когато сме писали във времето(макар и рядко Embarassed)

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 22:36 от Lisisko

# 19
  • Мнения: 146
Моми4ета няма зна4ение на колко години осиновяваш ,по -важно е 4е колко по- голямо е детето толкова трудностите са в пове4е ,щерката я осиновихме на 4,5г ве4е 1г е с нас ,но все още не го осъзнава и постоянно купира 4г си брат с разни неща напредва по-бавно ,но аз се радвам на вси4ко постигнато от нея .Малкия го взехме на 1,7 месеца много е умен , но още не говори само отделни думи4ки .Успех моми4ета не се страхуваите да осиновите ,тук във форума намерих подкрепа и съвети от други мами Hug

# 20
  • Мнения: 51
За много години и весели празници на всички!
Реших и аз да се запиша в клуба на прехвърлилите 40, но не чакащи вече Simple Smile От девет месеца имаме прекрасна дъщеричка, която е вече на три години и четири месеца. По време на вписването ми и изготвянето на социалния доклад не усетих някакво особено отношение заради възрастта ми/вече съм на 44/, но за съжаление никой не ми предложи да се включа в курс за осиновители, нито пък да ме насочи със съвети. До тук се справяме, благодарение на всички вас, пишещи и подкрепящи се един друг в този и на зачатие форуми- за което искрено ви благодаря!!!

# 21
  • Мнения: 21
Браво за тази тема !
Аз към от другата страна вече от една година имам син . Писахме по-голяма възрадт до 4 год.
Искам само да кажа ,че определени социални служителки / на които им е дадено някакво право/си позволяват да се изказват по повод 40 -те години така " Ами на вас не можем да ви дадем бебе защото сте на 40 години , а по - големи деца в момента нямаме ,та ще чакате "
Сега пък на моя дружка си позволиха да и искат и снимка в цял ръст . Незнам как може някой да си позволява да определя какво може и не може човек на 40 години. Като се гледам  отстрани еми нищо странно не виждам да гледам бебе на 40 години.

Успех момичета и не обръщайте внимание на подобни приказки!

# 22
  • Мнения: 95
МОМИЧЕТАааааааааа........ 1000000000000000000............  Hug Hug Hug  за ВАС!!!!!!!!!!!

                Нямате представа как ми стоплихте душичката с Вашите постове  love001
     Много ви Благодаря , че се включихте така активно и споделяте каквото ви вълнува !Радвам се ,че се включиха и тези, които вече имат повече опит - ще сте ни  много полезни с вашите напътствия  Heart Eyes !!!!!!!!!!  и вече на патеричка да честитя на всички Именници   bouquet  bouquet  bouquet - и на тези, които имат именници в къщи  - Да сте живи и здрави и много щастливи!!!!!!!!!!! newsm68 newsm44 

# 23
  • Мнения: 1 284
Здравейте и от мен! HugПоздравления за прекрасната тема  bouquet
И аз не съм в листата на чакащите,осиновихме нашата дъщеричка преди близо 8 месеца,беше бебче на 10 месеца,а аз почти навършила 42 години.Бяхме писали в доклада че искаме детенце до 1,6г,но тайничко си мечтаех за бебенце Embarassed
На всички момичета на 40+ които мечтаят да гушнат своята рожба успех и бързо чакане Praynig

# 24
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Ехеее, че хубава темичка сте направили Hug
Не съм сред чакащите, защото с моето дете сме заедно от три години. Ще навърша 40 след една година, та не съм много далеч от вас. На всички чакащи пожелавам, бързо да се намерите с вашите деца, а на тези които си имат деца пожелавам да бъдат много здрави! Peace

# 25
  • Мнения: 54
Здравейте на всички набори Simple Smile - и ние с моя съпруг сме вписани от 2 месеца в регистрите, но до този момент сме получили само 7 писма - като си спомня само, как се разтреперах, като получих първото............ Всеки ден слизам по 3 пъти до ПК и.............нищо. Моля ви, ако някоя от вас знае нещо .....ще получим ли всички писма от РСДП или не? Благодаря ви предварително..... А относно възрастта - аз съм на 42 и съм в перфектната форма да гледам дете Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 1 864
Здравей didi_ned, не очаквай повече писма. Аз съм вписана преди половин година и получих само 6. Доколкото знам не са задължени вече да те уведомяват писмено, че си вписана в регистрите им.
Пожелавам ти кратко чакане на заветното писмо, защото иначе пощенската ти кутия наистина ще види голям зор  Laughing Hug

# 27
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
....А относно възрастта - аз съм на 42 и съм в перфектната форма да гледам дете Simple Smile


 Hug

Като дойде у вас терминаторчето пак ще си говорим за перфектната форма.  Grinning Вечер лягам и заспивам като че ли хапче съм взела. А дълги години борех упорито безсъние. Обаче пък причината за тази умора не бих я заменила за абсолютно нищо във вселената.

Бързо чакане, момичета! Коледата мина, но за Великден във всеки от вашите домове да се появи поне по един баш майстор при боядисването на яйцата!  Hug

# 28
  • Някъде в България
  • Мнения: 1 036

 Hug

Като дойде у вас терминаторчето пак ще си говорим за перфектната форма.  Grinning Вечер лягам и заспивам като че ли хапче съм взела. А дълги години борех упорито безсъние. Обаче пък причината за тази умора не бих я заменила за абсолютно нищо във вселената.


Ама точно така си е! И аз си мислех, че щом се справям с 23 - ще се справя с едно вкъщи без проблем, но определено не е същото Grinning Нито възрастта, нито магариите, които ми се изсипват на главата след обяд ooooh!
Както вика баща и: Вече съм побелял, щерке, но ти и инфаркт ще ми докараш Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен!
Сара 94 няма от какво да се притесняваш. Аз в момента съм на 46 г. документи бяхме подали през 2007 г. а март 2011 си осиновихме момиченце на 11 м. Годините нямат никакво значение. Просто при нас се случи че почакахме повече, но вярвай ми заслужава си

Общи условия

Активация на акаунт