КЛУБ "Чакащи - 40+"

  • 134 148
  • 809
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 54
Благодаря ти Alleks, разбрах че е напълно нормално да не получа всичките писма - по-важно е да получа онова другото - ДЪЛГОЧАКАНОТО........Успех на всички !

# 31
  • Мнения: 1 325
Абе, годините имат значение. Моята дъщеря в момента изживява душевна драма и неистов страх, че може да остарея и да се сбръчкам. Даже ми предложи да помолим дядо Боже да започнем всичко отначало, защото не искала да пораства и не искала аз да остарявам. През ден ме пита дали още съм млада Joy Та съм й обещала да не се сбръчквам скоро и ако това стане да си направя лифтинг. Обаче тя ми каза, че не иска да ми забиват пирони в главата Joy Joy Просто не може да си представите какви разговори водим с нея и то по нейна инициатива.
За това ще гледам да се държа млада и здрава, нищо, че съм на 43. А тя е на 5 и малко, почнахме 4-та година заедно.

# 32
  • Мнения: 737
А, да не се заблуждаваме за сметка на децата. Точно без малко на 41 осинових Анди. Той беше на 1,2 месеца.

Годините имат значение. Тогава пресмятах до мои 60 дали ще успея да го вдигна на крака. Чувствах се здрава и силна. Реших, че ще се справя, мечтаех дори за второ, нищо че съм сама-мама...

Елате да ме видите сега, след 8 години припкане около моя тайфун и бачкане по 12 часа и кусур на ден на какво приличам  ooooh! При това, вече пресмятам, че за моя младеж трябва да устискам не 20, а повечко години, че е голяма фурия и заплес едновременно  Joy

На 40+ играх прекрасно футбол, тичах, пълзях, домакинствах и работих, карах кънки, шейна и какво ли не, носех (и сега понякога се справям, добре, че ми е фин и строен - само 30 кг).

Но понякога (март навършвам 50), ми призлява, като помисля, че пак ще изкачвам баири с раница, не се чувствам стабилна на кънките, дето ми бяха враснали в краката, заспивам преди него (като се приспиваме, защото се приспиваме още)...  тук поболва, там прещраква - такъв е живота - годините и грижите не прощават... И се е случвало да ми викат "баба" и той вече го разбира...
От умора, започнах да забравям...
А, и той се договаря (не, не за бръчките, късно е вече) да не умирам дълго-дълго, а пък аз, лудата, аз, грешната, обещавам...

Без да драматизирам, мисля че тези решения не бива да се отлагат дълго. Децата искат много сили и енергия, плюс всичките ни други ежедневни дейности, и сме отговорни те да ни стигнат, за да не правим съдбата им трудна. Просто трябва да се преценява на нашите години колко малки или по-големи деца да осиновим.

# 33
  • София
  • Мнения: 76
mama-Ira, страшно ме развълнува истинността,реализма и свежестта на написаното от теб:) Пожелавам си,макар и на 42,очаквайки нашето детенце да дойде в дома и сърцата ни,да имам твоята сила,позитивизъм и свежо чувство! Желая ти сили,смелост,късмет и много щастливи споделени мигове с детенцето ти!

# 34
  • Мнения: 95
 Ееееееиииииииии , Момичета - къде изчезнахте...?Никой не се е разписвал в темичката отдавна......... та реших аз да го направя Hug А и ИМАМ ПОВОД!!! Grinning Grinning Grinning
          Честно казано Едвам се сдържах до сега....
      И така - ето последните щастливи събития  Grinning
         - на 05.01 2012 -  пристигна Дългоочаквания Плик с така Желаната НОВИНА!!!! stork-girl  - 
  НЕ МОЖАХ ДА ПОВЯРВАМ , че ми се случва  !!!! Shocked и то в началото на годината!!!!  newsm44 newsm44
          - на 12.01.2012 - отидохме да Я видим......
          - Вчера - 31.01. 2012 - благополучно Подадохме Документите!!! newsm10  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu   
    Това са сухите факти - Но вие знаете какви бурни емоции и преживявания стоят зад всяка дума.........и точно затова съм щастлива, че Ви има и , че мога да Споделя първо с Вас своето Щастие!!! Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet -  като се НАДЯВАМ да  Провлача крак   и да тръгне така добре Годината 2012 - за всички Чакащи и в нашата и в другата Темичка - АМИН Praynig Praynig Praynig
           знам, че ще се радвате с мен - и аз така съм се радвала за Всяка от вас, която е споделяла щастливото Събитие -  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и се надявам да продължаваме да се покрепяме , защото те първа ще имам нужда от опта и подкрепата ви -  Hug Hug Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 76
Sara94 bouquetСтрахотна новина!!!! Предполагам какъв ураган от емоции бушува в душата ти! Пожелавам времето до делото да мине бързо и малката принцеса бързо да дойде при мама и татко! 1crib От сърце ти желая щастие Hug...и дано повлечеш крак!!!

# 36
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Честито МАМО!
Бързо да минават дните и скоро да е у дома!
Да сте много здрави и щастливи!
 newsm32 smile3541 1crib

# 37
  • Мнения: 54
Честито и от мен Sara - много се радвам на всички мами тук - дано повлечете крак на всички чакащи.
Много усмивки, позитивно мислене и хиляди целувки на теб и малкото слънчице. Успех  Hug

# 38
  • Някъде в България
  • Мнения: 1 036
Честито, Сара! Много щастие ви желая и много, много обич  Hug

# 39
  • Плевен
  • Мнения: 197
Сара честито момиченце! Бъдете много щастливи заедно!!!   bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 1 865
Сара, това е най-хубавата новина днес! Hug   Още едно малко ангелче намери своята прекрасна мама Grinning   Пожелавам ти много щастливи мигове заедно с малката госпожица, да расте здрава, усмихната  и  много да ви радва   bouquet  bouquet  bouquet

# 41
  • Мнения: 737
Ах, че хубаво! Да ви е честито момичето, Сара!
Разкажете за нея и питайте, ако има нещо - насреща сме Hug

# 42
  • Мнения: 712
Наистина чудесна новина, Сара! Simple Smile Толкова скоро си започнала тази темичка тук и хоп, вече не си измежду чакащите...  Grinning Честито малко, розово щастие! Нека изпълни дните ви с радост и да растете здрави и щастливи!  Simple Smile

# 43
  • Колибите
  • Мнения: 357
Sara  newsm51, ех, че е хубаво!
Да ти е жива и здрава дъщеричката, да сте здрави всички и да се гледате с много любов Two Hearts.

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 16:25 от Розмариня

# 44
  • Мнения: 95
  Lisisko, dgidgi,didi_ned, elitto,*snezhinka*,Alleks,Розмариня, Hug Hug Hug
           БЛАГОДАРЯ ВИ за прекрасните пожелания и искрената Радост ,Момичета!!!
      Сърцето ми е пълно,Душата ми ликува ... а в същото време мозъкът ми заработи на 1000 оборота   Joy , за да не пропусна нещо важно при подготовката за посрещането на малката в къщи.....  Heart Eyes
          Chandra_Den -  струва ми се , че с твоята принцеса трябва да сме наборчета  - 2010 нали?  -  та сега основно ме вълнува въпроса с храненето... четох доста неща за тази възраст- 1.2м , и от дома ми казаха горе-долу с какво ги хранят / като за мен имаше и изненади ... че  са им спрели адаптираното мляко още след 6м Shocked/??? - и в другата темичка покрай малката на Трайкова има ценна информация...но приемам всеки опит на драго сърце Hug

Общи условия

Активация на акаунт