Жената Лъв - 60-та тема!!!

  • 17 548
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
БСП съм го гледала. Хареса ми.
Реа, сама си ровя за рецептички...видях я темата, но нещо не обичам да пиша в готварския, особено пък в сладкарски теми... Wink
Кипре, хи хи хи... hahaha

# 16
  • Мнения: 11 338
Бенджи, там има много рецепти, не е нужно да пишеш, но ти си знаеш. Има едни с някакъв топинг ли е кво е дето съм им Фърлила око от 1 година и все не се навивам да ги правя, щото не са кафяви и шоколадови  Mr. Green

Оххх  http://www.youtube.com/watch?v=Tm88QAI8I5A това е едно много мое любимо парче  Heart Eyes

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Реа, и аз я харесвам много.  Hug

Добро утро, момичета!

# 18
  • Мнения: 156
Добро утро!
Хаяско, вчера ходихме на снимка. Бронхит. Пие втори АБ Tired Много е упорито това чудо... Надявам се вече всичко да е наред Praynig Баткото също буха и се сополиви ooooh!

# 19
  • Мнения: 11 338
Вчера бях на плодове, но днес вече - не!  Wink



А добро утро!

# 20
  • Мнения: 11 338
ОООО, Тедко айде бързо да оздравявате. Хубаво е, че поне се знае от какво да се лекува. Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Теди, уффф, стига с тия болести! Да оздравявате вече!  Hug

За бронхит може да му правиш синапена лапа. Много помага.

Ние закусихме и почвам да готвя: постна мусака, супа топчета и пак мъфини... ooooh!

# 22
  • Мнения: 9 776
Привет! Hug

Рени, Камче, да са ви живи и здрави порасналите момчета! Много радост да ви носят! Hug

Тедко, да оздравявате вече! Hug
И благодаря за новата тема!  bouquet

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Лелеее, чак сега видях - 60та тема  Crazy. Че то си е юбилей, бре. Чукча - писатели сме се събрали  Mr. Green Mr. Green

# 24
  • Мнения: 11 338
Кипре, и аз това гледах днес - 60 тема, ухаааааааа, не мога да се сетя на кой номер ви открих обаче.... Wink

Ходих на козметик. До нас откриха едно студио, ама нищо особено, не ме впечатлиха, а ми е толкова близо и удобно, ама....

Довечера ще излизам с една приятелка, че напоследък много съм зарязала "светският" живот  Mr. Green

Времето и днес е разкошно много Nature Sun With Face има.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
... не мога да се сетя на кой номер ви открих обаче.... Wink

Ти сега немА ли друга работа, а? Та ходих да ровя от коя тема пиша. Ми много се изненадах - от 3та, почти началото. Чак не мога да повярвам  Crazy

# 26
  • Мнения: 9 776
...напоследък много съм зарязала "светският" живот Mr. Green...

Какво беше това? hahaha Embarassed Whistling
Направо ми иде да поработя и аз в тая насока вече. Това на нищо не прилича. Crossing Arms

Още предната тема я забелязах, че е 59-та. Joy И че иде юбилейна. Жалко, че няма кой да си поиграе за нова визия на темата. Thinking

... не мога да се сетя на кой номер ви открих обаче.... Wink

Ти сега немА ли друга работа, а? Та ходих да ровя от коя тема пиша. Ми много се изненадах - от 3та, почти началото. Чак не мога да повярвам  Crazy


И аз съм оттогава, както и Вени я помня оттам. Crazy

# 27
  • Мнения: 9 776
Оказах се от първата всъщност. Crazy Обаче ВенчитУ изтрепа рибата - от първата тема  от първата страница. Joy

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Ветеранки такива  hahaha

А светския живот никак, ама никак не ми липсва. Седи ми се вкъщи пред ТВ-то, с лаптопа в мен. Само да има и кой да ми готви - ееех , живот  Joy

# 29
  • Мнения: 11 338
Епа вие като гледАхте мене не ме ли видОхте нЕкъде по трасето или и аз да ида да ровА  Mr. Green

Оказах се от първата всъщност. Crazy Обаче ВенчитУ изтрепа рибата - от първата тема  от първата страница. Joy

Бързо надушвате мръвката  Joy

Пол, инак за светският живот - кво чакаш мари? Аз разбрах, че ако сама не се изведа няма кой  Mr. Green

Ади да отворим едно шампанско ( знам, че не всички обичат, ама изглежда едно празнично...)

ЧЕСТИТО 60-ТА ТЕМА, ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!



Общи условия

Активация на акаунт