Жената Лъв - 60-та тема!!!

  • 17 539
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 776
Аз шампанско обичам. bowuu

Наздраве и от мен!



Норче, мога да те ориентирам долу-голе по време кога скокна в темата, но може би и сама можеш. Crazy

# 31
  • София
  • Мнения: 6 210
Оказах се от първата всъщност. Crazy Обаче ВенчитУ изтрепа рибата - от първата тема  от първата страница. Joy
Леле, вЕрно ли? Помня, че в началото се включих, ама съм забравила, че е било баш началото  Laughing!

Кипре, и аз съм като теб - пускам телевизора (който работи за фон), слагам лаптопа до мен и в ръце държа или Киндъла, или някоя книга. Детето цялата ваканция изкара при нашите и когато мога, купувам готова храна или ядем някакви аламинути и сандвичи  Mr. Green.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Ох, отдъхнах си, не съм единствената, значи  Mr. Green. Зимата и студът ми действат мързеливо (айде и оправдание си намерих пак  hahaha).

# 33
  • София
  • Мнения: 6 210
Зимата е гадна и хич не е оправдание, а основателна причина човек да си стои у дома на топло и да не се показва до юни месец  Crossing Arms. А, забравих - и да не готви до тогава  hahaha.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 072
Зимата - студът, лятото - горещината, пролетна умора, смяна на сезоните, ниско/високо атмосферно налягане, смяната на часовете. Всичко ми се отразява към НЕработливост.  Mr. Green
Ако имаше кой да готви, да слага и да прибира, ееех...
Наздраве за юбилейната тема!

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Зимата е гадна и хич не е оправдание, а основателна причина човек да си стои у дома на топло и да не се показва до юни месец  Crossing Arms. А, забравих - и да не готви до тогава  hahaha.

 202uu

# 36
  • София
  • Мнения: 6 210
Кипре, гуд постинг, ама дай да размислим и да приемем кредото на Тони, че включва повече сезони  hahaha  Hug!

# 37
  • Мнения: 11 318
Лелееееееее аз в 10-та тема съм вЪ намерила бре  Joy
Пол, мерсаж!  Hug

Абе, да ви призная и аз така мислих като ходих на работа, но от какво съм си в къщи.....от един месец сигурно съм все с анцуг сугурно съм забравила и червило да си сложа Mr. Green та тази вечер ще се накипря и се фръцкам  pletka 4470 и няма да съм така  clean  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 668
Здравейте, бре. Честита ни нова тема.  cheers

Благодаря ви за поздравите за детецето ми.  Hug

Отивам  и аз да видя от коя тема съм.  Crazy

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Ахам, става, Вени. Ама и да си намерим някой, дето доброволно ще ни готви. Щото аз на сухоежбина не мога само да карам  newsm56

Хаха, тва много заразно с темите  hahaha

Рейче, приятно скитосване  Hug

# 40
  • Мнения: 699
Е, сега и мен ще накарате да ровя от кога пиша сериозно, иначе съм се разписала още в първата тема.

Привет  Hug

Вени, Кипре, Тони приемате ли още в групата, но аз ще се присъединя само с готвенето, че на мен зимата не ми пречи да излизам.

Бенджи, ще правиш мъфини до втръсване  Joy

И аз забелязах, че темата ни е юбилейна, ама забравих да го отразя. Наздраве и още 600 да изпишем  Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 6 210
Хаяси, приемаме те и още как! Щом не ти пречи да излизаш, ще те пращаме да купуваш готова готвена храна, че да не ядем само сухоежбина  Laughing.
Рейчо, да се изкараш весело довечера ти пожелавам  Hug.

# 42
  • Мнения: 11 318
Минавам официално да се поправя, не в 10-та, а в 7-ма тема съм се явила  Mr. Green Сега малко ще си чета глупостите  ooooh! Joy
Колко много лъвици са писали, егатииииииии........

Вени, мерси, ние няма да лудуваме, само ще хапнем и пийнем по женски  Heart Eyes

Бенджи, направи ли мъфинките  Flutter

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 072
Хая, welcome in the club  Hug
Вени, то има и разнос на готвено по домовете. Rolling Eyes . При това никак не е лошо.

Сега да ви "похваля" мъжо снощи кви ги твори. Вечеряхме, стана по едно време от масата излезе в коридора, поогледа се,  newsm78, върна се, отвори хладилника,  newsm78, затвори го и пак седна на масата. Аз  Shocked Shocked. Питам какво става и той "Ааа, нищо стана ми студено на краката и станах да си обуя чехлите." При което аз вече  rotfImao rotfImbo защото продължаваше да си е бос.

Последна редакция: ср, 04 яну 2012, 18:23 от antonia

# 44
  • София
  • Мнения: 6 210
 Joy Joy Joy
Тони, или държите чехлите в хладилника, или държите хладилника отворен, та му духа на човека и му изстиват краците  hahaha  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт