ЗАНИМАНИЯ С 7-МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 21 760
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 2 838
А аз забравих за топката да кажа, че и аз я гледах скоро и много ми хареса, с тези наподобяващи етикети работи съм сигурна че ще е любима играчка.Ние утре ще обикаляме да изхачрчим малко парички от събраните на коледа. Искам кубчета с животни да купим  и нови биберони трябва купувам , че тези на нищо вече не приличат.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Аз стола дето ви го показах е на Мони и има 3 положения на облегалката т.е. може да е по-полегат. Диди си държи главата стабилно//въпреки, че по едно време се чудех кога ще стане Simple Smile// и си мисля, че можем вече да сменяме. Аз нашата кошница ще я подарявам на кумовете, но има време, просто искам на детето да му е комфортно.
Май всички ще се "отопчим" - аз все казвам, че ние няма кога да купим играчки за детето, все някой нещо подарява. Аз съм решила да купувам нови пижамки, но нормални горнище и долнище, полека-лека изкарвам бебешките дрехи от гардероба и вкарвам нормални. Само бодита оставям, че иначе ще е гол кръста на шилцето.
За количките - TFK ми беше вариант като избирах, но на мъжо му беше странна.
То с нашите тротоари каквато и количка да е ще се разскърца. лятото се разминаваме с патрулка и ония идиоти спират и питат защо не ползваме тротоара ми се движим по платното - само се обърнах и казах, когато кмета направи тротоари като света тогава, ако искат още неща мога да им кажа, мъжа ми ме дръпна, че вика в ареста с бебето ще спиш  Mr. Green
Мели нещо много залипсва.
Някой да е дал вече риба на дитето - аз взех едно пюре с сьомга, ама ще го пазя за по-натам.
Ще ходя да чета кога се сменят тия пусти столове.

# 17
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Аз ще карам още със сегашната ми количка. Не съм я взимала с идеята да купувам после и специално лятна, зависи колко килца ще направи бебо до тогава.
Тази топка и аз я харесах. Grinning Но не съм виждала подобен тип играчки. Преди НГ ходихме до Хиполенд да избираме играчки за нашия, че нещо се оказахме без големи играчки. Взехме на Чико една тарамбука, по-скоро барабанче Simple Smile, като седи да се подпира на него и една играчка на Таф тойс, но тя е за по-големи бебета - дето трябва да се напъхат кръг, квадрат и куб през съответните дупки в една кофа. Отделно се сдобихме с 2 вида ключове на Фишър прайс, подаръци бяха, но той още не може да ги хване хубаво, дебели му идват и няма къде да пъхне пръстчетата.
А и нещо от днес - как разбрахме, че трябва да му купим по-големи залъгалки, за след 6м - ами след като почти си напъха сегашната цялата в устата.  #Crazy Добре, че имаме купени и веднага му дадох и хвърлих старите.
Днес също почти целия ден го изкара на килимчето на пода. Малко си удари главата, щото падна 2 пъти от седнало положение назад... добре, че е сравнително мекичко.  ooooh! Иначе като пада настрани подлага 1та ръка.  Grinning
Аз мисля да залягам, че сигурно пак ме чака безсънна нощ. Май и аз ще чакам зъби, ама да видим.. принципно нищо не виждам в устата му, но пък от няколко дни не се трае.

# 18
  • Мнения: 177
    Здравейте момичета,радвам се да се присъединя към вас.Моето момиче се казва Мария,утре става на 7 месеца.Зъбки още няма,но симптоми да.Със захранването напредваме бавно,за Коледа я почерпих пуйка Simple SmileЗа играчките мога да споделя,че на всяка търси етикета да си играе.Сега от няколко дни много се забавлява като сложа по-малки играчки в едно барабанче и тя бърка да ги извади,разглежда ги и после ги хвърля.
  Отивам да поспя,разбира се колкото Мимето ми позволи:))

# 19
  • Мнения: 86
Добро утро!
Пупи, по традиция чакам кафето на готово   bouquet
palomax, добре дошла! Вие сте ни адаши, и моето момиче се казва Мария  Hug
Снощи спахме добре. Заспа в 01:00 събуди се да яде в 03:00, после се събуди в 05:00, в 06:00 яде и заспя до 08:30, поне през другото време спяхме непробудно, а друг път се буди за бибата по 100 пъти. Обаче, аз пак съм изморена! Не знам какво е това, все съм скапана  ooooh!
Като цяло Мима вчера беше послушна, дано да продължи така, оставих я да реве само оная вечер и вчера през деня, може пък да е имало ефект.....  baby_neutral

# 20
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 087


Добро утро от мен!
Иве,кафето е сервирано от тая с ролките.  Laughing Похвално е Мимито,бързо научава.Продължавайте само в същия дух и ще видиш как ще се подредят нещата. Hug
Палома,добре дошла! Hug И вас ли ви мъчат зъбките? ooooh! С какво сте се захранили дотук?
Тази вече спа до 7 и 30ч. сутринта,после пак заспа до 9ч. и сега е будна и си повтаря "
Бъгам,бъгам".Какво ли бъга? Mr. Green  В край на сметка вчера взех зеленчуковата каша на "Слънчо" да я пробваме. Peace
Аз отивам да пия кафе..ааа пак вика "бъгам"  Grinning

# 21
  • UK
  • Мнения: 2 838
Добро утро!
Девил, и нашият стол има степени за легнало положение, но нещо ефект невиждам от това ,все едно не е наклонен назад. Надявам се че просто ние не правим нещо както трябва и затова детето виси така. Иначе и тя си държи добре главата седи си добре седнала, нещо тази приставката, която е от 0-9кг идва много къса и там където се мушкат коланите между крачетата много придърпва и няма хубаво място за дупето.  Хубаво е ако можеш да го пробваш в магазина, да видиш дали ще му пасне на детето.Днес ще го свалим стола да видим вкъщи дали нещо не сме закачили неправилно.
За количката и аз исках да е  3 в 1 да не се налага после да купувам друга.Тези дни ще сложа летния кош на моята , но се притеснявам че се е раздрънкала(иначе е много лесна за бутана, много е маневрена) и да не се счупи някъде като натежи бебето.Не очаквах от количка струваща толкова да не изкара две години, моята приятелка я е ползвала по малко от година . Добре, че не купих такава. Сега сме решили да купим количка с летен кош, живот и здраве после да купуваме само зимен и кошница за второто дете.

# 22
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Добрутру!
Аз съм много доволна. Simple Smile Снощи само 1 път се буди до 4.30 и сме спали непробудно. Обаче аз към 5 без нещо се събудих, не знам от какво и съвсем се разсъних, после не можах да спя, защото малчо и той започна да се пробужда по малко ...  Sunglasses Ама карай. Беше спокойна нощ, май вече ще спи по корем, започна да свиква. Снощи спа без чувал, с одеало само и мисля, че и това може да е помогнало за спокойствието. Като се обръща в чувала и той се усуква около него и може да не му е удобно да спи така. Ще пробвам още 1-2 нощи без чувал, за да видя дали е наистина така.

ilr, че как няма да си изморена, като гледам не си спала повече от 2 часа наведнъж ... но ако преди е било по-зле, малко търпение, докато се научи да поспива повечко без да се буди.
palomax, здравей! И аз щях да казвам, че нашия от всички играчки, които му висят над кошарата, упорито се опитва да хване етикета. Mr. Green Та затова ще търсим такава етикетеста играчка като топката. Пупи, ти беше показала едни кукли такива, откъде са?
Аз пия кафенце и мноооого вода, че имам свалям едни много кг.  ooooh! Откакто ми дойде МЦ края на ноември, упорито си гоня кг от края на бременността. (тука следва освинена емотиконка Grinning) Явно хормоните ми се понаместиха.

# 23
  • Мнения: 3 736
Добро утро! Ние снощи спахме, ура! То детето беше толкова изтощено, че едва успях да й дам малко каша към 7. Събуди се после към 10, но само защото баща й събори шишето с Малтофер докато се настаняваше пред компа.  Twisted Evil Пак добре така, де, отколкото да се събуди посред нощ, сукна малко и откара до сутринта. Отивам да видя за какви топки говорите.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 86
abs, момичето и мишока са от Хиполенд, но аз като бях ги нямаше, иначе и аз исках тях.
Ох, и аз имам да свалям кг. и не знам как, много ми е зор. Диети не мога да пазя.
Похвалих Мима..и разбира се сега се дере като звяр тук до мен и вече ушите ме заболяха....иде ми да я оставя в спалнята..... сега почна и да ме рита в бъбреците и то доста силно.....да видим сега кой ще издържи по-дълго....
Палома, и Мимито гледа все етикетите, даже на тази топка първо я обърна и се загледа в етикета и след това обърна внимание и на другите...Я да те питам аз.... моята докторка казва, че всички Марийки били лоши и инати, та твоето Мими как е?

# 25
  • Мнения: 343
Добро утро!
Палома, добре дошла!  Hug Честити 7 месеца на малката пораснала Мария (нали днес?)!   bouquet
Леле, много ми е палав, току-що обърна и една ваза с топчета-гел. 5 години опазих кабелите да не ги изяде зайчето, а Коко за 5 дена ги предъвка всичките... Няма удържане, не ми се мисли. Едни тежести на баща си от 5кг премести вчера. Вече идея си нямам къде да пререждам всичко. В хола вече нищо не остана. Ох мале, сега една ръчка свали. Докопал едно яйце Киндер Сюрприз и успял даже да го разопакова. За мое учудване не се нахвърли да яде шоколада, ами станиола! А по чехлите ми е луд, не знам защо толкова ги обожава, вече боса ходя, че където ме види, ме гепва за стъпалата. И толкова бърз е. За секунди обикаля стаята. Как няма умора това дете...
За това, че не сме спали утре ще станат 2 месеца вече, няма смисъл вече да споменавам. В 22 окапа, 2 се събуди и реши да играе. Едва някак заспа и то в леглото си в 4 и към 5 почнаха да се точат коледари, да пеят, звънят, чукат, така до 9 сутринта... На всяка група коледари, малкият почваше да извива високите октави...

# 26
  • Мнения: 379
Добро утро и от мен мами  Hug Hug Благодаря ви за мнението  Hug Hug
Пупи благодаря за кафето  Laughing Mr. Green
палома Добре дошла  Hug Hug и честити 7 месеца  Hug Hug
Говорите за кг,аз имам да свалям още 3-4кг ,но немога да се ограничавам. Joy Joy Joy
Девил Аз давах на Владис риба иии беше ОТВРАТЕНА  Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 11:17 от klavdiq7777

# 27
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 087
Почерпете се!Днес мъжът ми има имен ден.  Heart Eyes Да ми е жив и здрав и все така да ми помага. Flutter


# 28
  • Мнения: 379
Пупи честит имен ден на мъжа ти.Да е жив и здрав и много да ви слушка  Hug Hug

# 29
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Мая, поне ти е весело през деня. Simple Smile Сега всичко освен играчките е много интересно и трябва да се лапне.Simple Smile Дано скоро да се успокои Коки и да поспива, че не се издържа иначе. Не може ли някой да ви дойде на гости от роднините ти, да те отмени за ден два, да си отспиш мъничко поне?!
klavdiq, сега за 3-4 кг. въпрос няма да правим. Simple Smile)) Аз имам 10 и ги качих за няма и 2 месеца.  newsm78 Какво стана и аз не знам... Един ден се осъзнах, че нещо ми е тежко и трудно дишам, та не само от суета, ами и по здравословни причини трябва да свалям. Преди години пак така направих изведнъж напълняване и ми беше много трудно - дишах тежко, задъхвах се.
Пупи, жив и здрав да ти е и много да го поглезиш днес, че ти е голяма отмяна. Simple Smile
Ние ще папаме морков с картоф днес. Миналата седмица давах тиква с картоф и днес почвам моркова. Чудя се следващото какво да е... пащърнак или плод?  newsm78 То зависи и какви пюрета има в магазина.. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт