ФМ Груп - за представители

  • 1 915
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Участвала ли си в онлайн обученията? Всъщност парфюмите на ФМ не са ментета и затова всеки уважаващ парфюма върху себе си не би си взел някое от тези ментета Naughty  От личен опит съм много доволна от продукция, парфюмите наистина са с високо качество Party Не успява като дистрибутор този, които няма желание и мотивация да стане! Това за момичето, обобщаващо поръчките пък е най-голямата глупост - не знам как го измисли smile3555  
Да обобщя за парфюми:
Те НЕ са имитации, взимат се директно от концерна, от където ги купуват и известните марки, под формата на масла. Закупуват се след изтичането на патента, заплатен от марките, за забрана на производството от др. фирма на даден аромат. Т.е парфюмите НЕ са имитации, а еквиваленти. Цената им е толкова по-евтина от тази на "оригиналите", тъй като не се дават толкова много пари за интересно шишенце (марките плащат от 20 до 80лв. за шишенце), не се оскъпява от плащането на патент, марка, реклама и надценка от търговските вериги Simple Smile
С групата успешно си достигаме нивата и работим усилено Peace
Ако си сериозен си докарваш доста добра сума Money

# 16
  • Мнения: 35 971
не мога да сдържа - с какви глупости са ви зомбирали вас, дистибуторите, та ги повтаряте и си вярвате  ooooh!

# 17
  • Мнения: 0
В какъв смисъл  Thinking Аз не мисля, че съм зомбирана, тъй като съм представител от 3 месеца Wink
Фактът си е факт - развивам се в мрежата. Трудно и с усилия, но все пак възможно. А относно продуктите наистина съм доволна. Ползвала съм ги и преди да стана представител Peace

# 18
  • Мнения: 0
ПРОМОЦИЯ
23.01. – 28.01.2012г.

1. Нашите най-нови попълнения парфюми на специална въвеждаща цена


15,00лв./23,13т.

Дамски класически парфюми 30ml

01, 03, 08, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 27, 28, 29, 30


Мъжки класически парфюми 50ml

42, 45, 51, 55, 62, 63, 65


2. Най-новите мостри на парфюми – 24бр. – 13,00лв.


3. Брошура към Каталог с Аромати №10 – 0,20лв.



Промоциите важат до изчерпване на промоционалните количества!




Усещам, че тук ще има поръчки Simple Smile)) Имам клиентка, която се чуди за 141 - аз много го харесвам и сега съм с него Simple Smile и сега разпращам промоцията за новите парфюми Simple Smile
При вас как върви  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 5 657
Викаш този концерн в Полша е нещо като МЕТРО - редят се там с количките всички, от Армани и Живанши до Бритни Спиърс и Антонио Бандерас и си товарят от едно и същото. Като се извървят всички, се нареждат от ФМ  smile3521 Точно така си го представях и аз  Mr. Green .

Виж, Галя, не искам да те обиждам, а също така нямам и нищо против тази марка, ти явно работиш съвестно и полагаш много усилия, за да имаш успех. Но е смехотворно да твърдиш, че това са едни и същи парфюми с марковите, но в прости шишета. Независимо, че в това се опитват да те убедят, не е зле и да помислиш малко с главата си. Направи си труда да сравниш който и да е аромат и ще видиш, че дори не си и приличат. Ще ти дам жокер - започни със Зелената ябълка на Дона Каран (Be Delicious). След това и останалите. Парфюми разни и всякакви, не пречи да се ползват и тези, но това не е онова.

Желая ти успех в продажбите  Peace

Ако мод прецени, нека да изтрие мнението ми.

# 20
  • Мнения: 0
въобще не става на въпрос за това и честно казано аз разлика не откривам в ароматите - или не ми е толкова чувствително обонянието или няма разлика Simple Smile и другото, което е - взимат се ароматите под формата на етерични масла и се произвеждат на други места, не се взимат самите парфюми  Wink
И ДОКОЛКОТО ВИЖДАМ ТЕМАТА Е ЗА ПРЕДСТАВИТЕЛИ newsm78
нямам нищо против коментарите, но те могат да бъдат насочени към друга тема  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 35 971
И ДОКОЛКОТО ВИЖДАМ ТЕМАТА Е ЗА ПРЕДСТАВИТЕЛИ newsm78
нямам нищо против коментарите, но те могат да бъдат насочени към друга тема  Simple Smile

но пък това е форум и няма причина потребители да бъдат ограничени в писането или четенето на дадена тема особено, ако се държат възпитано и коментират конкретната тема

# 22
  • Мнения: 19
Я да се намеся и аз ей така без причина  Mr. Green
Бях известно време дистрибутор , просто за да направя услуга на приятелка.
Парфюмите са хубави - спор няма, издържат доста време .
Имат много сполучливи попадения, доста от тях са с абсолютно същия аромат като на оригинала , само трайността на оригинала е далеч по-голяма .Много от тях обаче не съвпадат на аромат.
Цената им обаче е малко надута - за милилитрите които се предлагат , предпочитам да си взема истинския от безмитна на летището.
Успех  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 0
Аз да попитам, ако има още активни представители тук, можете ли да ми кажете фон дьо тена, който е сега на промоция как е като плътност и много ли е тъмен newsm78

Общи условия

Активация на акаунт