Лидл ::11::

  • 68 287
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 790
онзи ден взех от тези пасти за зъби: http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4179_10854.htm

явно очаквах повече, но не ми измива добре зъбите, както с бг паста на Астера, например ))))

преди повече време бях взимала и от тези: http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4179_10856.htm, също не ми хареса, не знам защо се подлъгах и дадох шанс на друг вид, но повече няма да си купувам паста за зъби от Лидл.

Прави ми впечатление, че топеното сирене, което ще е на промо от понеделник, този път ще е с 1 стотинка по-евтино, Mr. Green отколкото беше преди няколко брошури (даже бях писала за подвеждащия етикет с надпис "различни видове", пък намалени бяха само 2 от 4-ри...)

# 16
  • София
  • Мнения: 2 020
zvanche, благодаря за новата тема!  Hug

Да похваля и аз моцарелата, която са пуснали
в разфасовка от 400гр. От друга страна, да
кажа, че на мен също картофеното им пюре
изобщо не ми хареса, на мъжа ми и детето също.

Шехина, лека бременност!  smile3525

# 17
  • Мнения: 94
Аз също съм недоволна от тези пасти за зъби и детска съм взимала също не е хубава

# 18
  • Мнения: 4 864
Аз пък взех миналата седмица едно веро... Щото видях, че количеството е добро, цената-също.. Ама май малко се попрецаках. Не знам на вас дали ви измива добре ама на мен не Sad Не мога да му намеря снимката. С мента е.

# 19
  • Мнения: 863
Аз пък съм  се наточила на ножовете и днес май ще пратя мъжО Whistling

# 20
  • София
  • Мнения: 6 798
На мен верото много ми харесва. И от двата вида (марки) съм ползвала.

# 21
  • Мнения: 94
KaRoLa и аз имам от това веро, но с мандарина, ухае приятно и не лошо измива, мисля че беше 1.40лв за литър

# 22
  • Мнения: 4 864
KaRoLa и аз имам от това веро, но с мандарина, ухае приятно и не лошо измива, мисля че беше 1.40лв за литър

Може да му е дошло повечко мазничкото на моите чинии  Wink

# 23
  • Мнения: 94
Е разбира се всеки има различни очаквания

# 24
  • София
  • Мнения: 6 798
Аз лично не намирам разлика между Ехо, Пур и лидълските. Виж, за Пур имах страшни очаквания - нищо извънредно не намерих в него.  Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 3 611
Аз пък си взех анцузи : http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_13757.htm -  и дамски, и мъжки за половинката, и двамата сме много доволни. Моят е много мекичък, топличък и приятен, много удобен. Не е дебел поларът, но не е и тънък, а бе, супер си е. Само размерите са малко уголемени - 36/38 би трябвало да отговаря на S, но е дори малко по-голям от М. Не знам дали ще се свие след пране, но не вярвам.

# 26
  • Мнения: 527
И аз се нареждам в новата тема,че вие ме научихте да пазарувам в този магазин Simple Smile

Да ви се оплача-само слушах за шоколада с парчета лешници...При нас не го зареждат. Във вашите магазини още ли ги има или беше моментно?

В магазина в Х. Димитър има шоколади! Peace

# 27
  • Мнения: 4 864
Далечко ми е Simple Smile Аз съм от Русе

# 28
  • Мнения: 1 045
Вчера останахме приятно изненадани, защото бяха заредили от двата вида овесени ядки. Не помня обаче преди каква им беше цената и не разбрах дали изчезването и появяването им е свързано и с увеличение на цената.
Взех и от мокрите кърпи да ги пробвам. От много време им се чудя и тук прочетох и положителни и отрицателни коментари.

# 29
  • Мнения: 1 122
Записвам се в новата тема с въпрос: Има ли някъде от пресите за коса, които скоро бяха на промоция?
zvanche ,   bouquet за темата!

В сряда на Сливница имаше от пресата за коса. Peace

Общи условия

Активация на акаунт