Лидл ::11::

  • 68 307
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 66
И аз тук. Развих зависимост към червеното цвекло. Много е вкусно.

# 46
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Доволни от:
*детската паста за зъби /докато синковецът не реши да напълни тубичката с вода и пастата буквално да изтича  после ooooh! /
*подгряващите възгравнички /които се загряват в микровелето - но искат доста повече от 1-2 мин. за това/
*корфлекс с мед и ядки /който винаги имаме зареден в сладкото шкафче/.

Течният сапун наистина е доста течен, но го взимам за градината и яслата. Но и удома всъщно имам на две места. Не е лош. Аз дълготраен аромат от такъв тип сапун никога не съм очаквала.

# 47
  • Мнения: X
От пастите за зъби купувам редовно от детската и от лимоновата/не обичам ментови/,доволна съм и от четките за зъби/не са нещо изключително,на за тая цена-биват/,водата за уста/светло синята/-също много я харчим.....А,веро от година и нещо не съм купувала от другаде-за цената си е добро/и двете техни марки/-мие добре и най-вече не ми изсушава кожата на ръцете/че от доста марки направо ми се нацепва/....Течния сапун го взимам за детската и за миене на под-а....ами и аз да кажа,като цената си е ОК,на аромат също го докарва/особено с мед-а,дето го пуснаха напоследък/......макар,че стария вариант беше по-гъстичък...
А,за цвеклото-да кажа и аз-понеже се боря с анемия и редовно пия сок от цвекло-тяхното е много сладко и не ми мирише чак толкова на пръст/говоря за пресното,иначе уважавам и онова в бурканите/.

# 48
  • Viena
  • Мнения: 3 590
Забравих да похваля шприца за сладки  newsm10
Страхотен е за смешни пари,колко сладки се направиха newsm44

# 49
  • Мнения: 283
Заквсената им сметана още ли е с лош вкус?

# 50
  • Мнения: 1 883
И аз да похваля цвеклото.Много е хубаво.Мъжо вчера като го нагъна, едвам се доредих. Mr. Green
Детските пасти децата ги харесват.Четките не са лоши.Верото вече само тъмно синьото ползвам.Купихме и енергоспестяваща крушка, да пробваме.Някакви отзиви?

# 51
  • Мнения: 2 142
Хареса ми кремчето за тяло и ръце -2.49лв.,
детската паста за зъби също.
Шехина,честито и много хубави моменти и да пишеш!

# 52
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Да не ви изпусна. Аз съм се наточила на възглавницата, тази обикновената, трябва ми за резервна да имам вкъщи. Някой купи ли си я вече да даде мнение?

И аз купих-доволна съм-вече мина и теста със сушилнята- успешно издържан  Peace

# 53
  • Мнения: 4
Здравейте Simple Smile Аз си купих миксера с купата и мисля да го пробвам тези дни с един сладкиш с ябълки Simple Smile

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
И аз купих-доволна съм-вече мина и теста със сушилнята- успешно издържан  Peace
Възглавница в сушилня, впечатлих се. С топки ли я пуснахте и на каква програма?

Мъжът ми купи  тази от 11 лв, мека е струва ми се удобна, не съм я прала още. Мислех и за децата да взема, като видях, че има и цип, в пороя днес не отидох обаче.

# 55
  • Мнения: 1 726
Взех днес рукола, за какво може да се използва освен за салата?

# 56
  • Мнения: 283
Купих си един пакет пилети от тези на промиция. Много са солени ама много .

# 57
  • Мнения: 1 674
мерси много за новата тема Hug

Да споделя впечатления.

Чаршафите с ластик, бархетните, които бяхя налични през ноември, се оказаха не толкова качествени, колкото очаквах. Станаха на топчета на места, платът леко изтъня и това е само след не повече от 3 пранета. иначе като материя много ми харесаха, топли, меки, подходящи за зимата. Но май повече няма да рискувам, ако ги пуснат.

купих си от мокрите кърпички и съм много доволна. ползвам ги ежедневно. Благодаря, че споделихте за тях. Hug

Кокошката за супа се хареса на домочадието. съжалявам, че не купих повече. Ако е останала по магазините, ще се заредя.

Да питам - патицата още ли е с намаление от 40% и дали е налична в магазина в Овча Купел?

# 58
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Заквсената им сметана още ли е с лош вкус?

в какъв смисъл?  newsm78

правих торта с нея, добре си беше.

# 59
  • София
  • Мнения: 20 142
И аз тук - чета ви подробно и благодарение на вас досега почти не съм попадала на разочароващи продукти. Днес си взех от намалената моцарела пак благодарение на това, че някой я спомена, иначе все забравям да погледна какво има при продуктите с изтичащ срок.
Купих и миксера, дори го пробвах вече - доволна съм. Само купата е малко голямка и ако трябва да се разбива нещо в по-малко количество /например на мен ми трябваха 3 белтъка на сняг/, бъркалките не стигат до дъното и трябваше първо да ги поразбия мъничко на ръка, за да се увеличи обема, но аз и без това рядко използвам стойката на миксера.

Общи условия

Активация на акаунт