Отговори
# 15
  • Мнения: 958
Зачезнах по празниците, но сега пак съм при вас и се разписвам в новата темичка с белтъчен ден.Днес менюто ми ще е-Закуска:портокал
Обяд-зеле с месо
Вечеря-риба със салата.
Диването, перфектно изглеждаш изобщо не ти личат килцата, което доказва, че на различните структури различно стоят килцата, може би е в плътността на костите наистина Thinking
По темата съм съгласна с поста на Писето, и аз бях 15кг по-слаба отсега, а се чувствах дебела, сега гоня 5кг над тогавашните си килца и ще съм щастлива ако ги постигна.Всичко е в главата.За протокола и аз съм 83, висока съм 171см, целта ми е 70, ако може и 68, но като начало си слагам в линийката едни 75като цел LaughingПо мое мнение на 65-68 съм перфектна, но доста тренирах на тези килограми, а мускулите тежат повече и имах перфектна коремна преса(ееех, блажени години Flutter)В заключение ще кажа:предвид 40-те си години и на 70кг. ще съм доволна Tired

# 16
  • Мнения: 3
Та и аз да се изкажа, да не остана назад  Mr. Green На мен лично ми звучи обидно, на фона на килограмите, които се опитваме да преборим тук ,които са в няколко 10ки над нормата и като се излюпи някоя финна мацка с амбиции за слаботелестност и направооо не ми се чете и не ми се пише  #Crazy Вместо да се дразниш Тинки Пинки се замисли, дали няма истина в съветите ни, а не да бързаш да се сърдиш и да отричаш. С инат може, но почти винаги има и обратен ефект. Никой не ти го казва за лошо  Peace
За отчета аз съм 162см и в момента съм 72кг, искам да сляза до 65кг, на които се чувствах добре и женствена, не гоня манекенски мерки, че то след раждане освен да играе ножа, няма как да стане  Mr. Green
И да обобщя, всеки си знае, разбира се, просто в един момент, ще спрат да ти отговарят тук, като няма смисъл...Успех!

# 17
  • Мнения: 3
Диването, аз не можах да отворя снимките  Embarassed

# 18
  • Мнения: X
Диването, аз не можах да отворя снимките  Embarassed

Хм, пробвай да махнеш "s" от "https" (http да стане) в началото на линка като го отвориш и презареди страницата.

# 19
  • Мнения: 1 054
И аз в новата тема след въглехидратен обяд Animal Pig

Диваненце, благодаря! Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 12 554
На мен лично ми звучи обидно, на фона на килограмите, които се опитваме да преборим тук ,които са в няколко 10ки над нормата и като се излюпи някоя финна мацка с амбиции за слаботелестност и направооо не ми се чете и не ми се пише  #Crazy

Ей това е дипломация, дето Баба не обича да проявява   bouquet
Ай дано хване дикиш  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3
Диването, много ме кефиш, на всички килограми  Peace

# 22
  • Мнения: 5 062
Гледам в предишната тема- показвате снимки та викам и аз
Ето тук съм околооо колко...63. Иска ми се да стана 57. Не знам защо, не си спомням кога съм била толкова и нямам и снимки от тогава, но съм си го харесала това число. В момента съм 69  Embarassed

Днес белтъчини:
закуска: няма  Blush
обяд: два кремвирша и морков с лимон
вечеря: ох...не ми се мисли- много бързо се нахвърлях и ми е тежко сега- една четвърт от горното предполагам.

Послепис и офтопик: гледах си албума, от който показах снимката и реших да ви позабавлявам с най- смешното животно, което съм виждала.
цък
цък1

# 23
  • Мнения: 166
Хмммм,зачесали сте една тема...  Whistling
Аз отношение няма да взема,но ще си кажа моите мерки и теглилки: 167см. / 53-4кг. така изглеждам добре(снимки на 1-ва стр.).Най слабия ми период е бил 50кг. и всички ми се караха,че съм грозно слаба.  Whistling
Днес бобов:
З: пропусната
О: ориз със зеленчуци (грах.морков,царевица)
В:същото 1/2

Днес не успях да се претегля,че пак трябваше да се изстрелям скорострелно до работа,ще видим утре сутрин до къде съм я докарала.

# 24
  • Мнения: X
Бе, благодаря ви много за милите думи, ама аз ще се кефя като ви покажа снимка (с разлика видима с просто око) след колко.. 76 дни.  Sunglasses

Брех, плодовия ден днес върви много добре. Ама то щото пък не спирам тук да спамя и ми е приповдигнато едно такова. Игри, закачки и денят почти си мина. Simple Smile Много сте ми готини всичките!  Hug

# 25
  • Мнения: 1 054
Аз също не искам да казвам нищо, всеки с претенциите, особеностите и желанията си.

Бабе, и ти си се тръшкала и ядосвала, и полагала усилия да свалиш 2 кила, нали? Пък никой не ти каза, че отиваш към анорексия hahaha
Всеки има право да изглежда както си иска, големи хора сме, носим си последствията.

Съгласна съм напълно с това, че костите тежат и наистина имат значение!  Peace

# 26
  • Мнения: 21
Честита нова тема и Честита нова година!  Hug
Покрая празниците не съм се отчитала, но на 4ти ми мена водния ден.. Както и да е, покрай Нова година имах прегрешения, малко алкохол, нещо сладко, а беше белтъчен.. И бях качила 1кг, но след водния резултати:

След първи цикъл
Начални килограми 76 -> в момента 71 = общо 5кг


Ще гледам да бъда по-сериозна през следващите 60 дни и дано стигна 62. Много усмихнат ден   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 6 011
Диване, тебе те помня от една тема за секциото ли беше, за домашното раждане ли, за оная дето остави да се мумифицира пъпната връв ли  Thinking ама помня, че бяхме на една позиция по въпроса и бая обиди отнесохме.  hahaha Тогава помня, че най-често се опитваха да те шкартират с довода, че нямаш деца, гледам, че вече си наредила двечки, да са ти живи и здрави!  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 12 554

Бабе, и ти си се тръшкала и ядосвала, и полагала усилия да свалиш 2 кила, нали? Пък никой не ти каза, че отиваш към анорексия hahaha


Баба се ядосва, но не се тръшка. А двата ми килограма са били върху близо 80-килограмова снага, не върху 50-килограмова. Нали правиш разлика?
Щото аз правя. А ако ми покажеш 80-килограмова анорексичка - шапка ще ти сваля.

И точно заради това напълно подкрепям Мистан.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт