Отговори
# 30
  • Мнения: 5 081
Аз не мисля, че трябва да се съди някого по такъв начин. Първо, не можем да си представим как изглежда човекът, за когото говорим, второ, как се чувства. Понякога проблемът не е в килограмите, а във възприятието- ниско самочувствие, някакъв друг проблем. Както беше казала Нана в предишната тема "щастлив поет няма". Плюс това живеем в такава държава, където златките са еталон за успех и красота. Не искам да кажа, че трябва да бъдем и ние такива, просто имайки предвид тези обстоятелства, може би по- лесно може да се разбере нейния избор. След всичко това си мисля, че можем да поздравим момичето, че не гладува, а е на този режим, който знаем, че не е класическа диета, въпреки резултатите. Тя е пълнолетна, има си глава на раменете, изборът е неин.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 554
Плюс това живеем в такава държава, където златките са еталон за успех и красота.

За огромно съжаление.

# 32
  • Мнения: X
Ника, хаха. За насилието над родилките май беше темата. Другият им довод беше, че лентичката ми била фалшива.  Laughing (не, че не ми се иска понякога за секунди да е била, с тая фурия Simple SmileSimple SmileSimple Smile) Аз трето лапе планирам, ама няма да си причиня трети път 95 кила да забременея, че ме изядоха с парцалите. С кръвното проблеми имах, та много ми се караха. Та не си е работа, отслабване трябва. Това е и основната причина да съм тук.  Wink

Нана, ти що се Бабосваш и що те Бабосват всички? Гледам млада жена си, стройна, симпатична. Ако не е недискретно да питам де...  newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 6 011
О, верно в тоя тема беше, Диване.  Laughing
Аз първия път забременях на 97, втория на 94. Качени съответно 11 и 14 кг. като здравословното ми състояние беше бетон.  Blush Но втория път като влезнах да раждам и нали попълват там некви бумаги и ме питат колко съм качила - казвам 14, но акушерката чува 40  Laughing идва лекарката и почва да ми се диви, а аз седя в недоумение и се чудя тая жена що така реагира на едни 14 кила.  Joy Накрая се уточнихме де, пък и аз ги раждам едрички, та си оправдавах качването.  Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 12 554


Нана, ти що се Бабосваш и що те Бабосват всички? Гледам млада жена си, стройна, симпатична. Ако не е недискретно да питам де...  newsm78[/color]

Щот съм стара и зла...Баба Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 6 011
Бе по-млада си от мен, ако си 77, ква старост? Аз съм в разцвета на силите си, както казва Карлсон!  Crazy Crazy

# 36
  • Мнения: 5 081
Плюс това живеем в такава държава, където златките са еталон за успех и красота.

За огромно съжаление.

Разбира се. Вчера гледах нещо, наречено "умна и красива" и останах много потресена и втрещена. Две момичета решиха, че Путин е от Димитровград, а други две предпочетоха да танцуват еротични танци, за да си спестят някакъв етап от състезанието. Други пък, за да разберат кой е написал "Люлека ми замириса" решиха да отидат в някакво училище и да питат учителка по български. Участничките бяха малко над 20 години. Мисълта ми е, че, когато масмедиите ни натрисат такива образи постоянно, няма как да не станат модерни. Вижте и фолк певиците, и моделите от прет а портетата. В тая връзка евала на Dove.

# 37
  • Мнения: 497
Абе, каквото искате ми говорете, костни структури, бла, бла, но 45 килограма !!! за височина 168 см. са 45 килограма !!! Но то каквото и да обсъждаме, момичето си е наумило, че иска да е 45 килограма и това е! Според мен с възрастта ще я израсте тази идея   Wink Дано само наистина успее да не изпада в крайности, но надали ще се вслуша във форумните излияние на едни "бабички"   Laughing Laughing Laughing

Вие и на мен може да ми се смеете с моите 5 килограма, които искам да преборя на втория тур, но аз за има-няма 1,2 години напълнях с 14 килограма и се чувствах много зле. Задъхване, умора, болки в краката и колената ... Да не говорим, че като изявена планинарка, вървях 15-на минути след групата, на която бях винаги най-отпред преди !!! Направо с глас съм ревала ... И след слизане от планината бях 3 дни обездвижена направо, колената ме скъсваха ...
Сега отново съм в играта  newsm68 А като сваля 5-тте килограма, ще мога да си пълня и раницата повече  Laughing А и наистина за мен 14 килограма бяха много, наистина изключително зле ми влияеха на психиката. Не исках да излизам, не исках да се снимам, нямах какво да облека, а по-голям размер дрехи отказвах да си купувам ... И аз нямам деца и не знам какво е да си бременна, но след като познах тази диета, вече не ме е толкова страх  Laughing

Отплеснах се  Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 6 011
Lorraine In The Rain, не е страшно дете-имането, дори е приятно... когато спят.  Joy Joy Joy Моите поне, през останалото време, се дърпат и бият, реват, чупят играчки и рушат къщата.  Joy А да, и постоянно са болни.  Joy Ей ся ще спасявам новия телевизор, щото и двамата са легнали на шкафа до него и не вярвам, че ще оцелее барем да му изтече гаранцията.  Joy
А ти имаш ли обяснение защо така рязко си напълняла? При мен се оказа, че имам Хашимото и от него съм качвала така рязко кила без промяна на живота и храненето като цяло.

# 39
  • Мнения: 1 517
Добър ден момичета. Моля много да ме извините за темата. Embarassed ooooh! Диване много благодаря! Обещавам да не се повтаря! Peace Прсто от сутринта ме завъртяха и чак сега се прибирам измръзнала. Приятелка имаше нужда от мен и нямаше как да откажа , и без това последно време все вкъщи и само учене. Confused Тъй, че не съм пропаднала Нана, в учене Simple Smile ама май ме изпреварихте. Нищо важното е, че си имаме нашето виртуално местенце. Искам да сложа хубавите нови снимки на Санитка, но дано не се разсърди, че остават за следващата Тема. Hug
Аз съм на варива, до тук
з- 1 банан, о- купа супа, няколко зърна печена царевица и 10 сурови фъстъка.
в- може би наните картофи или картофи със зеленчуци на фурна!

# 40
  • Мнения: 497
Lorraine In The Rain, не е страшно дете-имането, дори е приятно... когато спят.  Joy Joy Joy Моите поне, през останалото време, се дърпат и бият, реват, чупят играчки и рушат къщата.  Joy А да, и постоянно са болни.  Joy Ей ся ще спасявам новия телевизор, щото и двамата са легнали на шкафа до него и не вярвам, че ще оцелее барем да му изтече гаранцията.  Joy
А ти имаш ли обяснение защо така рязко си напълняла? При мен се оказа, че имам Хашимото и от него съм качвала така рязко кила без промяна на живота и храненето като цяло.


Оооо, имам, имам. Спрях цигарите, някакви депресивни състояния, спрях да ходя в планината редовно, бях след Дюкан .... и ядене яко  Wink С Дюкан свалих 6 килограма, ама после качих 14  Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 6 011
Е, това е добре, така да се каже, поне не е нещо здравословно.  Peace щото и аз се чудех кво ми е, ама не предприемах стъпки докато не изникнаха и други проблеми и чак тогава си обясних туй освинване - за 3г. 32 кг.  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 0
  Мерси за новата тема  bouquet

# 43
  • Мнения: 7 914
Я да взема и аз да се запиша. Днес ми е 5-ти ден.

Карам я малко през просото. понеже не ям плодове, освен  в плодовия ден.
 И май не успявам да ям повече от 1 път на ден , пак освен в плодовия. Blush

Аз съм от тез дето имат да свалят няколко пъти по 10 килограма, без да се опитват да са грозно слаби. Whistling С годините трупах ли трупах, сега се опитвам да ги унищожавам.

Днес смятам хубаво да си омешкам белтъчините -  запечено сиренце с доматки, пиперче и кашкавалче... яйцето е под въпрос. И салатка от прясно зеленце.

# 44
  • Мнения: 1 054
Сиренце, кашкавалче и яйце са само 2 белтъка  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт