Пепел от Рози по БТВ

  • 130 297
  • 737
  •   2
Отговори
# 15
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Алоооу, влака е тръгнал без мене Whistling
Докато се наслаждавах на Джансел в един друг филм, първите вагони вече заети с фенки Joy
Запис и от мен, ама ме е яд, че битивито пак са импровизирали в свободният превод Laughing
Ко' прайш ти по чуждит мегдани ма...??? Hug Hug Hug Joy Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 0
 Sad Аз пък се чудя, защо филма не се излъчва с оригиналното му заглавие!

# 17
  • Мнения: 2 116
Привет и от мен!
Успех на темата! Hug






Последна редакция: сб, 07 яну 2012, 05:24 от margita9

# 18
  • Мнения: 1 296
Да де, в заглавието имах предвид, ама мисълта ми явно бяга по бързо и съм го пропуснала Joy

# 19
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Sad Аз пък се чудя, защо филма не се излъчва с оригиналното му заглавие!
Щото , души...наште могат да си правят кво'т си искат. Все пак сме в БГ. Peace

# 20
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Sad Аз пък се чудя, защо филма не се излъчва с оригиналното му заглавие!
Вероятно щот' се предполага, че българският драг зрител има вкус, контаминиран от латино сагите...

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 19:05 от Ferda Mravenec

# 21
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Айде и аз тук въпреки че съм гледала серии от сериала пак ще го гледам и ще ви следя Hug
И мен ме издразни превода на заглавието , че какво му е на оригинала а и това някак си не ми се връзва със самия филм.Но както казвате все пак тук е БГ.
Цари айде и в тази темичка заедно  Hug

# 22
  • Мнения: 1 296
Алоооу, влака е тръгнал без мене Whistling
Докато се наслаждавах на Джансел в един друг филм, първите вагони вече заети с фенки Joy
Запис и от мен, ама ме е яд, че битивито пак са импровизирали в свободният превод Laughing
Ко' прайш ти по чуждит мегдани ма...??? Hug Hug Hug Joy Joy Joy Joy
Миткосвам, кметей Joy и диря катеричока нерде е Joy Joy

# 23
  • Мнения: 2 116


Наказани сте с продължително едноминутно гледане на тази красавица!  Twisted Evil

Към новите фенки на сериала: Това е Мукадес и е един от най- гадните / да не кажа най- гадният/ персонаж, който ще срещнете.

Моля, моля... Stop  Wink...Мукадес и тя душа носи...човешко е да правиш грешки... Peace Laughing
Е, нейните са повечко...да не кажа грешка след грешка... Shocked ooooh!
ама, образа й все пак е интересен...и поучителен, макар и в черната гама, според мен... Peace

п.п. TheBlackWidow, как да се обръщам към теб, имаш ли предпочитание... newsm78
Да поясня...не за друго...да няма някоя и друга забрана, за туй... hahaha Joy Wink

Надявам се тънкият и забавен, макар и леко закачлив хумор да е на почит в темата...  Joy JoyJoy



Последна редакция: сб, 07 яну 2012, 05:27 от margita9

# 24
  • София
  • Мнения: 7 887
Да де, в заглавието имах предвид, ама мисълта ми явно бяга по бързо и съм го пропуснала Joy
Заглавието можеше да бъде и по зле ooooh! вярно , че звучи някак  newsm78 като глава от "Птиците умират сами"  Joy Joy Joy
Предполагам заради името "Фатмагюл" са го сменили  ThinkingТурски сериали в национален ефир може  Joy Joy Joy , ама не може туко така да се развяват турски имена   Wink 

# 25
# 26
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ами викат ми Паяче или Вдовица. Както ви кефи.  Mr. Green

Цитат
Предполагам заради името "Фатмагюл" са го сменили  ThinkingТурски сериали в национален ефир може  35 35 35 , ама не може туко така да се развяват турски имена   Wink  

 Joy

# 27
  • Мнения: 1 296
Относно заглавието битивито сигурно е изходила от етимологията на последната сричка от Фатмагюл.
Демек, само розите са взели от нея Joy

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 19:19 от tzarina

# 28
  • Мнения: 14 830
Абе сменили са го за да можем да си пуснем нова тема. Laughing Laughing Joy

# 29
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Хайде по темата. Simple Smile
Какво ви направи най- силно впечатление в първият епизод. 

Общи условия

Активация на акаунт