Разкажете за работата си

  • 9 794
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 892
а има ли тема"кой колко заплата взима?Май не сам срещала такава,но бибила интересна нали?

Много, там всички честно ще ти кажат колко взимат и къде. Заклевам се. 

# 76
  • Мнения: 1 525
За заплатите не знам дали има тема.
Ама имаше една покрай новогодишните бонуси  newsm78

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=631520.0

# 77
  • Мнения: 276
Аз работя в банка.Цял ден едно и също-пари,карти,банкомати....И така от понеделник до петък Laughing Леко монотонна работа,но поне е целогодишна,стабилна и се спазва трудовото законодателство,за разлика от частника,който за  има-няма 500 лв ще ти смъкне кожата от гърба Laughing

# 78
  • Мнения: 2 175
Аз си харесвам работата - проектен мениджър съм. Мине се, не мине време, и се захващам с нещо, от което грам не разбирам..Wink) И става купон -екшън..))

# 79
  • Мнения: 1 317
Работя в психиатрия на два фронта. Едниният е пряката работа с хората, другият - за хората. И двете занимания ми допадат, но пряката работа е нещото, от което не искам никога да се откъсвам.

# 80
  • Мнения: 73
Ясно, разбрах, благодаря. Все пак от първия път Wink
Всъщност не харчиш ресурс, само заради брояча на ксерокс машината. Хубаво извинение за пред клиентите. Също както понякога се опитват да ми обяснят, че той компютъра така го изчислил/сгрешил/написал, хубаво, но на някой, който не разбира...
Всъщност се пести само от хартията, но няма значение. Не го решавам аз, нито съм го измисляла - политика на фирмата, а и всички така практикуват - не съм видяла някой да взема за двустранното копиране по-малко от едностранното, умножено по 2.
А относно заплатите - има няколко теми, но мисля, че те не предизвикват особен интерес, а по-скоро спорове.

# 81
  • Мнения: 4 569
Работя в психиатрия на два фронта. Едниният е пряката работа с хората, другият - за хората. И двете занимания ми допадат, но пряката работа е нещото, от което не искам никога да се откъсвам.
Как издържаш? Как изключваш след работа?

# 82
  • Мнения: 4 892
Не съм сигурна, но и аз мисля, че работя в психиатрията.

# 83
  • Мнения: 21 588
Не съм сигурна, но и аз мисля, че работя в психиатрията.

 Joy
 
  Аз работя  с артефакти от миналото и хора, които ги изучават. Според мен това е най прекрасната работа на света, и аз трябва да давам пари за да ми позволяват да я върша и да имам достъп до тези безценни неща... както и горе долу си е, явно и работодателите ми мислят така.

# 84
  • Мнения: 373
Занимавам се с коли. Имах късмета хобито ми да се превърне в професия , и по тази причина си обожавам работата.

# 85
  • Мнения: 60
Аз работя в търговията, всъщност пак в психиатрията, но поне ми остават пари и време за нещата които в действителност ме вълнуват, като природните забележителности например.

# 86
  • Мнения: 4 892
Ей, много колеги тук. Може да си направим семинар. Среща на спирката на 4-ти километър, отличителни белези - в лявата ръка носим усмирителна риза, в краен случай по погледите ще се познаем. Датата ще се уточни по-късно.

# 87
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Инженерената ми диплома и познания, макар и изначално не много безполезни,  с времето клеясаха и прашасаха. Работих и работя с какво ли не - тесла, волан, чук, метла, къртач, компютър. Понякога и с акъла си. Често с негодници.

# 88
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Аз работя като P.R. за един немско-български консорциум. И понеже това е доста криворазбрана професия, ще си позволя да обясня на дълго и на широко с какво точно се занимавам :
едно от нещата е медия мониторинг - следя медиите за теми, които засягат дейността на дружеството, превеждам и изпращам на шефовете.
- всички комуникации с журналисти минават през мен - информация за дейността, интервюта с директори и т.н.
-от друга страна подготвям и директора за интервю - набирам информация и му давам списък с вероятни въпроси.
- поне веднъж седмично имам запитвания за различни медии, за които подготвям отговор
- организирам събития за вътрешните и външни публики: коктейли за партньори, коледен банкет за служителите, детско коледно тържество за децата на служителите както и друг вид събития, които на които пък каним медии. Кетъринг, подаръци, музика - за всичко отговарям пряко.
- всички рекламни визии също минават през мен
- уеб страницата на дружеството - следя да има винаги актуална информация, снимки, имаме си и книга за гости и блог, който следя и ако мога отговарям, ако не известявам колега и той отговаря.

Общо взето изобщо не е както го изкарва Евгени Минчев - парти и пак парти. Бая работа си има, но пък е забавно Peace

# 89
  • тук-там
  • Мнения: 4 271


Работата е 5 от 6! Laughing

За протокола - счетоводство с  юридически "уклон". Mr. Green И всичко свързано с документирането на един бизнес! А, бе пенкилер! Харесва ми, разнообразно е и интересно, винаги има за какво да "ровиш" и какво ново да научиш.

Колегите обаче са кофти! Ще я сменям! Peace

Не съм сигурна, но и аз мисля, че работя в психиатрията.

И аз... Обаче го играя старши психоаналитик...Само глупости слушам по цял ден... Че и мнение и успокоение чакат.... И се сърдят като ги отсвириш! ooooh!

Последна редакция: вт, 21 фев 2012, 21:40 от Wild_rabbit

Общи условия

Активация на акаунт