Томболи,игри,конкурси...награди и подаръци

  • 64 307
  • 777
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 200
Много ми хареса една томбола, картонче в кутия за цигари с надпис - "Опитай пак", няма да казвам коя марка са, иначе наградките са  атрактивни, направо да ти се прище да пропушиш.

е аз доколкото знам можеш да спечелиш още една кутия, поне аз давам на печелившия талон нова кутия Вайс***

# 46
  • софия
  • Мнения: 25 627
Спечелих трите кравички на Милка. Печелила съм и едни кутии за храна на Кока Кола. Това е, което се сещам в момента. Миналата година се пробвахме за Барни мечето, но не бях най-настоятелна, че не разрешавам да се яде този боклук. Не спечелихме нито едно. Общо взето - глупотевинки печеля. Но по-добре малко, отколкото съвсем нищо.
Ето и още един, два сайта за игри, награди и т.н.

# 47
  • Мнения: 3 021
И аз да се запиша, понякога участвам само за спорта, но много се ядосвам на игри с гласувания, защото се забелязват все едни и същи печеливши, затова и ги избягвам. Иначе ми е интересно и като остане време се включвам.

# 48
  • софия
  • Мнения: 25 627
Сега се сетих и друго - повече никога, по никакъв повод не бих участвала в "конкурс" във Фейсбук, в който критерият е само "брой гласове за...." Искрено съм отвратена от начина, по който разбрах се печелят. Sick

Последна редакция: нд, 04 мар 2012, 17:21 от zvanche

# 49
  • Мнения: 282
Фейсбук вече официално забраниха игрите, в които печели този, който е с най-много "брой гласове за....", така че ако видите такава игра тя е против правилата.

# 50
  • софия
  • Мнения: 25 627
Фейсбук вече официално забраниха игрите, в които печели този, който е с най-много "брой гласове за....", така че ако видите такава игра тя е против правилата.
Това е много хубаво, защото "най-много гласове за..." е един от най-тъпите "критерии", който може да се измисли в социална мрежа.  Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 749
Печелила съм шейна от томбола на шоколади LZ. Печелила съм и 10 часа безплатно посещение на детски клуб "Випо" в Мол оф София.

Иначе мразя да ме карат да пращам смс-и, макар че веднъж така спечелих подаръчен комплект от Нивея.

# 52
  • Мнения: X
Аз спечелих преди време кравичка, и тъкмо да ми я връчат и се сетих, че не пазя кода! Днес обаче пак спечелих, а кода е на сигурно място. А дано този път си я получа безпроблемно:D  иначе не играя много, все си мисля, че късметът ми се усмихва за по-важните неща в живота,та... Дай Боже на всеки

# 53
  • Мнения: 4
Фейсбук вече официално забраниха игрите, в които печели този, който е с най-много "брой гласове за....", така че ако видите такава игра тя е против правилата.
Това е много хубаво, защото "най-много гласове за..." е един от най-тъпите "критерии", който може да се измисли в социална мрежа.  Peace

Супер, ама какво може да се направи по този въпрос - такива игри продължават.

Аз също ви подкрепям, вече имам такъв опит и нямам намерение да се занимавам с подобни "конкурси"

# 54
  • Мнения: 694
Имам един въпрос надявам се да може някои да ми отговори?
Бях попълнила една анкета свързана с туризма и преди седмица ми се обадиха, че
съм спечелила "нещо си" , но трябва да отида в х-л Експо за да изслушам презентацията на въпросната ф-ма. Дотук Ок стандарта практика, беше ми любопитно и отидох. На така наречената презентация се разиграва под формата на търг почивка на о-в Тенерифе на преференциална цена. Няколко семейства от поканените се включиха (обявената цена наистина беше атрактивна) и понеже бяха "много симпатични" спечелиха всички  newsm78 - останаха да подпишат договор и да внесат сумата за въпросната почивка.
Хората който не пожелаха да участват в търга като мен на излизане си теглим някакъв плик за да видим какво сме спечелили - все пак има подаръци за всички  Mr. Green
Аз разбира се излязох "голяма късметлийка" и спечелих пет дневна почивка за двама в Испания  newsm78 Нямаше как просто да разбера какво си изтеглиха другите, но съм почти сигурна, че е същото.
Фирмата се казва Кей Ел Ем ЕООД и няма сайт - google не е и чувал за нея като изключим че са пуснали обява в jobs.bg преди няколко дена, че набират персонал. На презентацията казват, че са представители на RCI.  Освем брошури на о-в Тенерифе друго не видяхме? За фирма правеща такава агресивна кампания очаквах, че ще ме заринат с брошурки и рекламни м-ли. Единственото което имаха беше няколко каталога на RCI от 2008  Thinking
Как мога да проверя дали наистина има регистрирана подобна фирма (те са уж нещо като туристическа агенция, не ми стана много ясно) и ако случайно някои е бил на тази презентация какво е "спечелил" на излизане?
Може би съм не справедливо мнителна, но просто не ми изглежда читава цялата работа и бих искала, ако мога да предпазя някого.
Съжалявам, че стана толкова дълго  Laughing

Последна редакция: пн, 05 мар 2012, 13:33 от ani12544

# 55
  • софия
  • Мнения: 25 627
ani12544, в сайта на Министерство на икономиката... има регистър на фирмите, които са регистрирани да осъществяват туристически услуги. Ако ги няма там бих сезирала КЗП и МИЕТ.

# 56
  • Мнения: 2 037
Не съм прочела темата, но предпоследния пост ме подсети, че на туристическото изложение в ИЕЦ подобна фирма правеше анкета. KLM, но не авиолиниите, така се били регистрирали като туроператор. Едно младо момиче правеше анкетата. Каза, че са съвсем нови. Въпросите бяха безобидни.
Ти явно на същата анкета си отговорила, може би си дала повече отговори, аз по-личните си ги спестих.

# 57
  • Мнения: 694
Люлин на мен ми се обадиха по телефона (не знам откъде имат номера ми, но и не попитах - това може да стане по много начини така или иначе) и аз им отговорих на въпросите.
Иначе проверих в саита на министерството на икономиката и няма регистрирана такава фирма която да има право да предлага туристически услуги. Но и аз като попитах едното от момичетата тя ми каза, че не са туристическа агенция, просто представят RCI на българския пазар, не ми стана много ясно с каква дейност е регистрацията на фирмата и как така "продават" почивки в Тенерифе  newsm78

# 58
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Фейсбук вече официално забраниха игрите, в които печели този, който е с най-много "брой гласове за....", така че ако видите такава игра тя е против правилата.
Това е много хубаво, защото "най-много гласове за..." е един от най-тъпите "критерии", който може да се измисли в социална мрежа.  Peace

Супер, ама какво може да се направи по този въпрос - такива игри продължават.

Аз също ви подкрепям, вече имам такъв опит и нямам намерение да се занимавам с подобни "конкурси"
И аз подкрепям. Не участвам в конкурси от този тип, но имам няколко приятели, които ме спукват от съобщения "Моля те, гласувай за нас"....

# 59
  • Мнения: 60
bobynka, успех, не знам дали се справих обаче  Confused

Колкото до кравичките на Милка- аз лично се отказах-то по-добре да си купиш една голяма плюшена играчка, отколкото да чакаш да ти се падне. Но пък разбрах, че шанса в големите вериги магазини е по-голям отколкото в квартаното магазинче  Simple Smile
В смисъл, че ако си купя милката от голям магазин има повече вероятност за кравата? Аз се чудя защо не ставало. Моя приятелка пък твърди, че е защото не изпращам кода по тел., а през нета newsm78

Общи условия

Активация на акаунт