Томболи,игри,конкурси...награди и подаръци

  • 64 322
  • 777
  •   1
Отговори
# 30
  • Austin,TX
  • Мнения: 9
Доколкото съм чувала, номерът е да ви пратят на почивка някъде, а през това време претарашват дома ви. Предварителната анкета вече ги е ориентирала за доходите на семейството ви, евентуално за притежавани ценности, от колко души се състои домакинството, дали има риск да заварят хора в жилището и други подобни. Не се хващай  Naughty
Атти, на мен ми правиха такава анкета, дори днес в 18,00 ч. сме поканени заедно със съпруга ми на презентация и да си получа подаръка. Не са ме питали за домашния адрес, обадиха ми се в офиса в работно време. Преди малко говорих с колежка / споделих, по- скоро и се похвалих Flutter / и се оказа , че на нея два пъти са и звъняли да и правят анкета. На въпроса последните 3 год. къде е почивала, тя е отговорила, че не е ходила на почивка и с това анкетата приключвала. Ако довечера отида, ще споделя тук как е минало всичко.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 658
Много ще се радвам, ако не съм права. Сподели, след като мине всичко  Peace

# 32
  • Мнения: 4
Току що се регистрирах ето тук:

http://luckystar.bg/index.php?frid=Mjg2MA==



# 33
  • Мнения: 789
току що спечелих кравичка  Laughing
.....


Честито!

Последна редакция: сб, 25 фев 2012, 13:46 от Tani4ka_04

# 34
  • София
  • Мнения: 3 099
Печелила съм две нощувки в Хилтън Виена с полет на Лауда Еър (който ги помни може да си представи, казваха им "Летящия ресторант"....) Не се оплаквам от късмета си, почти винаги е на смяна! Wink

# 35
  • Варна
  • Мнения: 916
хехе  Laughing благодаря да ви се връща   bouquet

# 36
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета! Не знам дали мога да поискам помощ тук за 1 конкурс, но все пак ако може ... Става дума за фото конкурс във фейсбук за най-харесвана снимка, наградите са добри Flutter
Ето я моята качена снимка- http://www.facebook.com/photo.php?fbid=372322442791805&set=p … ype=1&theater
Благодаря ви предварително !

п.п. ако има някакъв проблем ще си изтрия кометара  Blush

Последна редакция: нд, 26 фев 2012, 21:36 от ₪ Elle ₪

# 37
  • Мнения: 789
₪ Elle ₪ , това много ми прилича на снимка от Никопол Simple Smile Успех!

Ето в този сайт има кулинарен конкурс: moiterecepti.bg
Ако обичате готвенето и наградите, можете да го видите.

# 38
  • Мнения: 4
Дам, точно от там е от градинката до ферибота  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 282
От играта на Кока-Кола с наградата под капачките досега спечелих две бутилки 1,25 л от напитката и два комплекта за сол и пипер.
На пръв поглед солниците не са нищо особено, но като ги напълних вече започвам да си ги харесвам.
Представляват две малки (около 15 см) пластмасови бутилки като стъклените на Кока-Кола, направени като солници. Ще си ги ползвам, удобни са.

От играта на милка с кодовете, изядох десетина шоколада, нито веднъж не печеля.

Много ми харесват игрите с награда бижута, като например тази:  

http://www.bgkonkursi.com/konkurs-mamo-obicham-te-2012-2602.html

# 40
  • Мнения: 382
бях питала в една друга тема за играта на Кока кола, та да споделя и тук- може да си получите наградите до 02.03.2012.Побързайте!

# 41
  • Мнения: 253
По принцип съм карък и никога нищо не бях печелила, но миналата година дъщеричката ми бе фен на мечетата Барни и от около 25-30 изядени мечета, спечелихме 4 плюшени меченца. А тази година от играта на Ескапел за 14 февруари си спечелих сърце.
Изпратих над 20 кода от шоколадите на Милка, но крава няма, а Алекса крещи всеки път на тяхна реклама, че иска крава Мулка и това е.

# 42
  • Мнения: 599
От Кока Кола под капачката спечелих чиния ( страхотна ) и солнички  Laughing
Бях регистрирала сина си миналата година в сайта на Алианц за детския футболен лагер в Байерн Мюнхен и на лотариен принцип го избраха - 3 деца от 250  Shocked По-голям късмет от това май сме нямали  Laughing

# 43
  • Мнения: 190
Незнам дали е нахално  ,но да ви помоля да цъкнете  на  линка  https://17minuti.com/specheli/msbT3M
за  една  томболка е Simple Smile   bouquet

# 44
  • Мнения: 4
bobynka, успех, не знам дали се справих обаче  Confused

Колкото до кравичките на Милка- аз лично се отказах-то по-добре да си купиш една голяма плюшена играчка, отколкото да чакаш да ти се падне. Но пък разбрах, че шанса в големите вериги магазини е по-голям отколкото в квартаното магазинче  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт