Женска консултация в София

  • 47 844
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
Благодаря обаче аз предпочитам да ходя при мъж давайте още предложения

# 16
  • Мнения: 852
Аз ходя на ЖК при Клисурски в Майчин дом, работи със здравната каса и съм много доволна. Бременна съм в 35г.с.

# 17
  • Мнения: 187
Най-добре се обади на регистратурата - телефоните трябва да ги има в Интернет - и оттам ще ти кажат актуалния график и на кой телефон да си запишеш час.
Много благодаря!!! Ще се обадя още днес!

# 18
# 19
  • Мнения: 187
Момичета, милсля да се запиша при др. Праматаров в Полимед. Знам, че не е темата, но имате ли мнение за него??? В интернет излизат някои неща, но ми се струват малко.

# 20
  • Мнения: 1 479
Здравейте на всички!
Аз съм също в чуденка къде да се запиша на ЖК по здравна каса?  Rolling Eyes
Болниците, в които се ражда имат повечето само платени абонаменти, а пък Тина Киркова със сигурност не води ЖК по ЗК.
Бих се записала в кварталната ДКЦ, но техниките там са много стари както знаете.
Моля за съвет дали в някой от новоформираните медицински центрове водят ЖК по здравна каса?
Благодаря
Поздрави

# 21
  • Мнения: 1 479
Само да кажа, че в района на Красна поляна предпочитам да бъде....
Има един нов център Феникс - там водят ЖК по здравна каса, но аз искам да ходя и на частно при док, който ще ме изражда
Някой знае ли точно какво покрива ЗК? Имаше много статии и линкове, но не разбрах точно освен 2 ехографа....

# 22
  • Мнения: 2 286
Здравейте на всички!
Аз съм също в чуденка къде да се запиша на ЖК по здравна каса?  Rolling Eyes
Болниците, в които се ражда имат повечето само платени абонаменти, а пък Тина Киркова със сигурност не води ЖК по ЗК.
Бих се записала в кварталната ДКЦ, но техниките там са много стари както знаете.
Моля за съвет дали в някой от новоформираните медицински центрове водят ЖК по здравна каса?
Благодаря
Поздрави

Аз бях на ЖК в ДКЦто до нас. ВЪпреки старата техника, АГ е много добра и бях много доволна. Разпитай бременните в квартала дали са доволни от докторите.

# 23
  • Мнения: 1 479
хайли, ами то аз се чудя дали да ходя при Вани Георгиева в 11 ДКЦ, то малко не ми е точно в квартала, но при нея си ходя на гинеколог по принцип (1 път в годината де)....четох по темите за нея за ЖК,  но има малко мнения....иначе аз съм доволна от нея, но не знам за ЖК дали е ОК?
Не знам при евентуално по-сложно протичане на бременността, или някакви прокървявания (имала съм при първата такива) или болки, дали ще може да реагира правилно.....

# 24
  • Мнения: 2 286
хайли, ами то аз се чудя дали да ходя при Вани Георгиева в 11 ДКЦ, то малко не ми е точно в квартала, но при нея си ходя на гинеколог по принцип (1 път в годината де)....четох по темите за нея за ЖК,  но има малко мнения....иначе аз съм доволна от нея, но не знам за ЖК дали е ОК?
Не знам при евентуално по-сложно протичане на бременността, или някакви прокървявания (имала съм при първата такива) или болки, дали ще може да реагира правилно.....

За съжаление и най-добрите грешат. Ако не си доволна, винаги можеш да я смениш. Аз си ходя в 12-та в Люлин. От моята гин. съм много доволна. Първо ми водеше ЖК, сега си ходя на всеки 6м. на преглед при нея. Единствения минус - много се чака. Не е със записване на час, а отиваш и чакаш Crazy

# 25
  • Мнения: 1 479
hailie, сигурна ли си, че мога да сменя следенето на женската консултация? Та нали ти издават картон и ти вписват там данни и др, как да си ги взема тези неща, ако искам да се прехвърля при друг? Ти ЖК си си я водела в 12 ДКЦ, така ли? При коя докторка? А на частни прегледи ходила ли си паралелно за следене на бременността?

# 26
  • Мнения: 167
А някой да знае дали някой от докторите във Вита води ЖК по ЗК? Аз ходя там на частно, но забравих да питам, а до следващия преглед има доста време.
Исках да се запиша в Токуда, но там има свободни часове чак за октомври и не ми върши работа.

# 27
  • Мнения: 1 479
Разбрах, че ЖК може да се прави по ЗК в ДКЦ Света София и ДКЦ Света София Люлин.
На мен Люлин ми е удобно, там обаче само доктор Христо Александров работи (Каирякова идва само в четвъртък)

Някой да е ходил там на прегледи и ЖК? Някакви отзиви от Александров?
Мерси

# 28
  • Мнения: 2 286
hailie, сигурна ли си, че мога да сменя следенето на женската консултация? Та нали ти издават картон и ти вписват там данни и др, как да си ги взема тези неща, ако искам да се прехвърля при друг? Ти ЖК си си я водела в 12 ДКЦ, така ли? При коя докторка? А на частни прегледи ходила ли си паралелно за следене на бременността?

Убедена съм. Както ти водят картона, така си го взимаш и си тръгваш! Отиваш при ЛЛ, казваш й че искаш талон (направление) за ПРЕизбор на лекар, който следи бременността (това е по програма "майчино здраве"). Отиваш при новия лека и даваш талона, катрона и джобчето с изследванията. Лекарката от старата консултация няма НИКАКВО право да ти откаже да ти даде картона!
(така седят и нещата с избор и преизбор на педиатър)

Аз си ходех само при Е. Цандева. Не съм ходила на друг, частен и т.н. лекар. Следвах поговорката "сто баби - хилаво бебе". Но аз й имах доверие. Освен това ми я препоръча една роднина на мъжа ми, която роди близнаци, а те се водят рискови. Беше много доволна. Както и аз.
Платила съм си само БХС в 13-15г.с. - 42лв в МД и 100лв втора ФМ+ФЕ при Томова.
На всеки 3 седмици те вика за конс. и гледате бебето на видеозон, слушате тонове. Не прави предположения колко кг. е бебето Laughing . Може да се каже, че нямам забележка. Peace

# 29
  • Мнения: 151
Гледам, че не е писано от известно време по темата. А съм сигурна, че много хора се интересуват.
malinka_a, как ти се струва Клисусрки? И аз си мисля за ЖК в МД. Удобно ми е.
Някак не ми се връзва да съм здравно осигурена, да имам и допълнително здравно осигуряване, да си ходя от време на време на частно и пак да плащам за ЖК. Не че няма да го направя, но все пак. Някой с мнение за Медицински Център Фемина?

Общи условия

Активация на акаунт