Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 29

  • 30 401
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36 781
На линия съм ! Гледам на Канал Д и е перфектно, просто не е за вярване! И аз гледам началото, да си припомним....
Дано тази вечер картината да е добра, че вече ми писна да стоя като кон на празни ясли и след това по нощите да гледам от клиповете. Друго си е да го гледаш онлайн.....
Пожелавам ти идеална картина  Hug Hug Hug Hug

Еркан как играе....Като крещи на Сонер направо си прилича на истинско.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 0
На линия съм ! Гледам на Канал Д и е перфектно, просто не е за вярване! И аз гледам началото, да си припомним....
Дано тази вечер картината да е добра, че вече ми писна да стоя като кон на празни ясли и след това по нощите да гледам от клиповете. Друго си е да го гледаш онлайн.....
Пожелавам ти идеална картина  Hug Hug Hug Hug

ркан как играе....Като крещи на Сонер направо си прилича на истинско.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Йессссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссс Peace

# 62
  • Мнения: 0
Каква си казват Али и Джемиле тук newsm78 Много силна сцена....

# 63
  • Мнения: 36 781
Каква си казват Али и Джемиле тук newsm78 Много силна сцена....
Не гледах сцената. Ходих да храня котарака. За коя сцена става въпрос....

# 64
  • Мнения: 0
Каква си казват Али и Джемиле тук newsm78 Много силна сцена....
Не гледах сцената. Ходих да храня котарака. За коя сцена става въпрос....
Довеждат Айлин.Мете и Берин казват тежки думи на Али ....излизат. После Али и Дж.  си говорят.

# 65
  • Мнения: 36 781
Не си спомням там какво си казват. Сани беше превела думите на Мете и Берин....Трябва да се върнем в предишната тема, да видим превода на Сани.....

# 66
  • Мнения: 36 781
Мете търси Нихал....Тази вечер при тях ще има някаква драматична развръзка. Мете ще направи нещо....но ще видим какво.... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 67
  • Мнения: 36 781
Хайде Хакан отива при тъста си...Али обаче няма да му повярва, че Берин е при Ахмет.....

# 68
  • Мнения: 36 781
Али как навиква Каролин, обаче и тя като типична туркиня веднага се прибира и измисля ужасии....Ей не мога да я трая Карото....Много ми е Антипатична, особено като се усмихне....Като змия е.....

# 69
  • Мнения: 0
Ще има ли серия ...нова newsm78 Както са я започнали..... newsm78

# 70
  • Мнения: 36 781
Берин тук въобще не постъпва правилно....Зарязала си детето и вече големите грижи за Ахмет....

# 71
  • Мнения: 36 781
Добре, че Али е добър по организацията....Всички реват, тръшкат се, само той с мозъка си.....

# 72
  • Мнения: 36 781
Ааа...Берин се сети, че има дъщеря....Че може би и тя има нужда от майка си....Ох..............

# 73
  • Мнения: 0
Даааааааааааааа, ще видим сигурно и единствения  останал без трагедии в семейството .....мете. Нетърпелива съм да видя каква дивотия ни е подготвил Драмчо #Cussing out

# 74
  • Мнения: 36 781
Сцената на финала на 55 бюлюм ще бъде много хубава...Али и Джемиле пред къщата....Джемиле отново се дръвчи.....А пък Али ми е толкова сладък като задава въпроси.-....
Хайде фас пауза и след това започва 56 бюлюм.....

Общи условия

Активация на акаунт