Да подадем ръка на самотна майка от Шумен и 6 месечното й бебе

  • 34 285
  • 335
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 682
Слънчце хубаво, много късмет и желая и Бог да я пази  Hug

# 286
  • София
  • Мнения: 4 595
Ани, много хубава торта си избрала, поздравления   bouquet
Наистина и на 2-те им желая всичко най-хубаво.

# 287
  • Мнения: 4 370
Само дето забравих надпис да поръчам. А и те как не ме подсетиха  newsm78 Усетих се че липсва надпис чак като я занесох у тях.  Crazy

# 288
  • Мнения: 2 231
Хора, вчера получих странно телефонно обаждане. Представи се Йорданка от Шумен. Каза, че идвала в София и ако можело да се видим  (аз никога не съм я виждала. Пращала съм веднъж един колет януари и се обадих по телефона тогава да питам за адреса дали е актуалне и какво яде малката, и тази жена ме потърси по име. Значи си е записала името и телефона ми и ги е пазила месеци наред  Shocked, по-точно 6) newsm78
Аз не съм си в София и така й отговорих. Но като гледам Вие тук нищо не коментирате за подобно идване или среща. Къде е уловката, много странно ми се стува тая цялата история  newsm78

# 289
  • на Земята
  • Мнения: 174
Няма уловка Peace
Данчето,наистина си пази имената на всички,които са й помагали.Така ми е казвала.Просто е искала да се видите Peace

# 290
  • Мнения: 4 370
Данчето преди няколко дни имаше работа в София. Аз също знам че си пази всички телефони на хората които са й помагали.
Естествено не всеки който помага по един или друг начин би искал да бъде обезпокояван с лични срещи. Но тя едва ли се досеща за тази страна на нещата.
Няма уловка, Данчето е била!  Wink

# 291
  • Мнения: 682
На мен също ми предложи да се видим още в самото начало, когато се запознахме, каза че има безплатен билет.Стори ми се малко прибързано, защото почти не се познаваме.За мен това е доста рискована практика за нея самата, защото никога не може да бъде сигурна, на какво ще попадне.Но може би си е просто такава, предоверява се на хората.Дано късметът не я напуска!

# 292
  • Мнения: 2 231
Благодаря за отговорите. Аз реших, че наистина ще идва в София,  и да се види с момичетата от тук ако може. Но ми се стори много странно да пази имена и телефони 6 месеца, а пък и тук никой нищо не е коментирал и споменавал и затова съвсем ми стана странно. Но както и да е. Аз наистиня не бях в Сф.
Естествено не всеки който помага по един или друг начин би искал да бъде обезпокояван с лични срещи. Но тя едва ли се досеща за тази страна на нещата.
Ето това имах впредвид, но и имах доза съмнения  Rolling Eyes Но жената явно е общителна  Grinning

# 293
  • Мнения: 2
kimjackson, говорих с майката, няма проблеми да получи пари и по този начин.
За гарсониери проверява постоянно, цените са от 150 до 200лв. Притеснява я факта че няма такъв доход и затова стои в сегашната си квартира.
Елина вече е здрава!  Peace

П.П. Детето има баща, не живеят заедно, но ходи да ги вижда и носи месо, мляко и яйца от село. Пари не давал, защото и той получавал 150лв и ги харчи за себе си. Общо взето това е положението с бащата.

Благодаря, Ани, че си ми отговорила! Heart Eyes Отдавна не съм влизала тук, а напоследък аз самата имах проблеми, но при първа възможност ще й пратя, щом съм обещала. Първо ще й се обадя, да се разберем. Wink

# 294
  • Мнения: 4 370
Данчето вече е само с 35лв детски. А този месец има и 80лв които са й преведени по сметката от тук пишещи майки. Подала е молби в почти всички детски ясли и се надява все някъде да приемат Елина на есен, за да започне работа като шивачка най вероятно.
Вчера идва у нас, за да й помогна да напише молба за настаняване в общинско жилище. Пожелавам й късмет, но силно се съмнявам, след като видях какви са доводите за отказ на първата й молба.

# 295
  • София
  • Мнения: 4 595
Ох, милата Sad
Дано успеят за ясла. Тя като самотна майка няма ли да може да ползва предимство при приема?

Аз др. седмица (заплата) пак ще помогна малко  Peace

# 296
  • София
  • Мнения: 2 265
Момичета, дайте адрес за изпращане на колета....
Момичето й вече сигурно на около 1 годинка...

Искам и друго да попитам. Толкова време всичките й помагаме,
а защо да не й помогнем да купи жилище?

Ето например:
Ателие, таван
град Шумен
Център    
Цена: 19 500 лв.
780 лв. / кв.м
 EUR    USD    Лева     
Квадратура:   25 m2
Етаж:   Партер
 
Особености:   Тухла

Допълнителна информация:
АТЕЛИЕ, тухла, обособено като ЖИЛИЩЕ. Състои се от една стая, коридор и санитарно помещение. Ателието е с отделен вход. Изложение: север-изток. Намира се в ЦЕНТЪР. За Ваше удобство: огледи по всяко време. За допълнителна информация: телефони на Агенцията: 054/820850 и 0894480135
Публикувана в 9:23 на 12 юли, 2012 год

Със сигурноат може да се намали поне до 16000 лева, може да има и по-евтини, момичета от Шумен би могли да съдействат в търсенето.
Това са 500 души по 40 лева или 1000 по 20...

Последна редакция: чт, 26 юли 2012, 10:25 от luss

# 297
  • Мнения: 4 370
20-40 лв на човек не са много, но тук няма толкова пишещи. Едва ли ще успеем да купим апартамент.  За намирането на такъв мога да съдействам.

# 298
  • София
  • Мнения: 4 595
И аз мисля, че толкова пищещи няма да се съберат ...

# 299
  • Бургас
  • Мнения: 4 110
мисия невъзможна, пари изпращат не повече от 20 човека, 1000 е невероятна цифра, пък и тук помощта е временна, нито е редно, нито е възможно да купуваме апартаменти или да издържаме децата с години

Общи условия

Активация на акаунт