Да подадем ръка на самотна майка от Шумен и 6 месечното й бебе

  • 34 287
  • 335
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 2 265
Тогава, ако може адреса за да изпратя дрехи, играчки...

# 301
  • Бургас
  • Мнения: 4 110
Тогава, ако може адреса за да изпратя дрехи, играчки...
и адрес, и банкова сметка има на първа страница

# 302
  • София
  • Мнения: 2 265
Тогава, ако може адреса за да изпратя дрехи, играчки...
и адрес, и банкова сметка има на първа страница

Аз помислих, че се е променил адреса, нали тук пишеше, че за 6 месеца тя живее другаде..

# 303
  • Мнения: 4 370
Аз го актуализирах.

# 304
  • Мнения: 13
Здравейте всички. Искам да ви споделя нещо. Имам детенце на 1г. 2 мес. След като го родих, баща му стана ужасен и се наложи да се разведем. От раждането на моето детенце до днес го гледам абсолютно сама:( Единствено някоя съседка или майка ми (много рядко) го гледа в много, много спешни случаи (например зимата в големите студове, когато трябваше да ходя чак до "Кауфланд" за пюренца и памперси). Искам да ви кажа, че това е най-гадното и трудно нещо на света - да гледаш дете сам денонощно и постоянно. Парите да не ти стигат и да жертваш всичко, което имаш, за това същество. И през цялото време знаете ли какво ме крепи?.......... От есента, когато гледах репортажа за тази майка по телевизията, мен ме крепи нейният образ:))))))))))))))))))))))))) Месеци наред съм си мислила как тя се справя и с каква безкрайна любов и саможертвеност гледа детето си. Дори известен период от време, когато нямах лаптоп (защото беше в заложната къша, разбира се;), съм си мислила "Какво ли прави тази женичка, какво ли е станало с нея, дали някой й е помогнал след излъчването на репортажа?" и след това, тази пролет - като прочетох тази тема, толкова се развълнувах! Вие сте уникални и невероятно добри, наистина. И тя е прекрасна, защото нейната любов към детенцето й ми вдъхваше сили и кураж толкова месеци и продължавам да й се кефя! И аз бих й помогнала, но нямам възможност. И все пак, съм най-благодарна на Бог, че има майки като нея! И като вас, които й помагате и я подкрепяте:) Бъдете живи и здрави! Нека Бог направи пътя пред вас лек и радостен!

# 305
  • София
  • Мнения: 4 595
Ани, как са нещата при Данчето? Почнаха ли ясла/работа?

ПС. Сега преведох малко...

# 306
  • Мнения: 4 370
На 17.09 започва яслата. Тогава и Данчето ще търси нещо, може и като шивачка.

# 307
  • София
  • Мнения: 4 595
Супер, че са приели малката Simple Smile Не знам как е с местата при вас, но тук си е малък ад.

Дано да се наредят нещата и Данчето да почне работа.

# 308
  • Мнения: 4 370
Здравейте!

Данчето започна работа на пазара. Първия ден излезе с два щайги грозде. Постепенно завъртя парите и вече мога да кажа че сергията й е пълна. Има доста стока на консигнация, защото не може да плати всичко предварително, но се справя. До скоро нямаше кантар. Мъничко й помогнах, за да успее да купи един стар. Прави по около 20лв на ден. Вчера само 4лв, но вече и времето се разваля. Дано да има хубави дни, за да й върви бизнеса. Реши че тази работа й е най-приемлива, за да може да гледа дъщеря си. Работи само докато Елина е на ясла, а като е болна, просто не отива на пазара.

# 309
  • София
  • Мнения: 4 595
А н и , радвам се, че писа такива хубави новини. Дано продължава да е все така борбена   bouquet

ПС. В началото на този месец бях превела малко по сметката. Ако не е проверявала, да си види...
Следващия месец пак ще мога да отделя малко.

# 310
  • Мнения: 102
Ани, това са хубави новини. Дано и потръгне на Данчето. Може ли да ни напишеш адреса и, а и дали има нужда малката от нещо.

# 311
  • Мнения: 4 370
Адреса все още е този, който съм написала в първия пост. Тя си мисли да сменя квартирата, защото пак нещо не се разбира с хазайката. Нали беше останала лятото без доходи и затова забавила наема с 2 месеца и са се появили търкания. Ако се премести в нова квартира, ще актуализирам адреса.

А дали Ели има нужда от нещо, обещавам да попитам съвсем скоро.

# 312
  • Мнения: 102
Благодаря Ани.

# 313
  • Мнения: 50
Данчето е освободила квартирата вчера след луди скандали с хазяйката си! Не е намерила друга, защото са останали само скъпи! Продължава да търси, но не се знае какво ще намери срещу зимата. Изпращам й периодично най необходимото, но сега тя много се притеснява как ще намери нова квартира! Заради проблемите не може да излиза на пазара редовно да работи, а от там потъва. За съжаление не съм от Шумен и не мога да съдействам, тъй като не познавам града. Моля момичета ако някой може да и помогне, ще е много благодарна. Но мисля, че така ще бъде и занапред ако забавя наемите! Няма как и да и отпуснат някакъв заем за малко жилище! Мисля че най добрия вариант за нея, ще е ако някой има някакъв имот срещу стопанисване!  Някой има ли идея как да и помогнем, че е затънала в проблеми милата! Sad

# 314
  • София
  • Мнения: 4 595
Ох, горката Sad
Сега ще преведа малко...

Общи условия

Активация на акаунт