Да подадем ръка на самотна майка от Шумен и 6 месечното й бебе

  • 34 275
  • 335
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 50
Елина е с ангина! Аз също и казах да не дава толкова често антибиотик, но тя ми каза, че било заради това, че на Елина й никнат зъбки. Това е нейна работа. Не ми хареса това как домакинства, неизпрано пране, неизмити съдове, занемарени кухненски електроуреди, неподредени неща в шкафчетата,но това също си е нейно решение. Все пак всеки си има начин на живот. Аз ще продължавам да правя каквото мога за тях докато си стъпят на краката.

# 331
  • София
  • Мнения: 4 578
Горкото хлапе Sad Ще помогна и аз малко.

А иначе може към момента просто да е била зарязала нещата така ...

# 332
  • Мнения: 4 370
Едва ли!  Simple Smile Аз когато и да отида винаги е разхвърляно. Просто не умее да поддържа домакинство. Но толкова може - толкова прави.  Wink

# 333
  • София
  • Мнения: 4 578
Ми има и такива, по-разхвърляни хора...
Важното е, че не захвърлила детето в някой дом, а прави опити да се бори.

# 334
Здравейте, мисля само веднъж бях писала в темата. На 31.12. отидох у тях , за да занеса нещичко за малката и за новогодишната вечеря. Вярно е, че беше доста разхвърляно, но то  там няма  кой знае какви условия за да е подредено. Елина беше много добре облечена с една красива рокличка. Много се зарадва на нашия синковец, както и той на нея, обещах им да идем някой ден да поиграят. В стаята беше приятно топло, но и на мен ми стана доста тъжно...аз и затова не съм ходила преди...  Това, което ми направи страхотно впечатление, че Йорданка в 00.20 ми се обади да честити  новата година и да благодари Simple Smile) Дано някак скоро успее да си стъпи на краката.

# 335
  • Мнения: 50
Аз не я обвинявам, че е разхвърляна, просто ми направи впечатление. Условия да измие съдовете има,както и да пусне пералня също, а не да събира купища. Има начин и да подреди личните си дре хи и тези на детето в гардероба, има начин и да измете килима. Но тя явно не желае да го прави. Това си нейно решение не обвинявам никого, но създава лоши впечатления, че по този начин не уважава хората които и даряват. Аз ще продължавам да й изпращам, както досега и дано скоро вече да се устрои. На мен също ми се обади да честити новата година, както и за Коледа. Днес и звъннах да питам за детето каза ми че се чувства по добре.

Общи условия

Активация на акаунт