След края на "Листопад" - тема 67

  • 37 284
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
За тези които не са чели книгата soya-fen се е постарала в кратко резюме да пресъздаде това което става в действителност  ...
Благодаря на всички за ласкавите думи, но тук трябва да те поправя, Ваня21.  Peace Преразказът на книгата е заслуга на Ледената кралица, както и прекрасният блог, посветен на "Листопад". На който му домъчнее, нека се порови в него, има резюмета на епизодите, информация за сериала и актьорите, снимки, фен творчество и др.

Последна редакция: вт, 10 яну 2012, 15:54 от soya-fen

# 16
  • Мнения: 0

напиши Toygar Işıklı  - Yoksun - превод във вбокса и ще видиш песента преведена. (имам проблеми с вбокса затова не мога да ти копна линка)   bouquet

Аз също гласувах с третата опция и също - незавършен, можеше да кажат с две изречения как се развива живота на всички по нататък или да има продължение  Mr. Green

soya-fen много благодаря за темата! Прекрасно си я направила! Много ми харесва!  Heart Eyes   bouquet

# 17
  • Мнения: 0
Моите извинения Соичка но мислех че си ти,но въпреки всичко благодаря за прекрасното оформление и на теб и на Ледената кралица за труда който сте положили за нашето развлечение.Мен ме интересуват доста неща и се порових навсякъде всичко е направено перфектно.

# 18
  • Мнения: 0
Аз гласувах с опцията че завършека на филма е "Съвсем логичен" , а останалото ще оставим на нашето въображение.Дали Шефкет успява в живота,Фикрет успява ли да продължи живота си с Таксин,Лейля как се грижи за малката,Неджля дали се справя като майка и като добър архитект във Франция,дали Али успява да разбере на-после че е загубил една ценна жена до себе си,Ферхунде дали винаги остава сама със спомените за семейство Текин...и т.н.въпрос на желание и голямо въображение...но филма не може да продължава вечно след като остана едно дърво обрулено от разпри и недоразумения в семейството.Радвам се най-много на Седеф и се надявам да бъда много щастлива,защото определено го заслужава...това аз си го мечтая.

# 19
# 20
  • Мнения: 11 984
София. Драматичният финал на телевизионния феномен "Листопад" по бТВ събра близо 2 милиона зрители пред екрана в понеделник вечерта, като отбеляза рейтинг 27,6% и дял 62,7% от аудиторията.

От старта си в ефира на бТВ през ноември 2009 досега сериалът, който проследи вълнуващата история на семейството на Али Ръза, оглавяваше класацията на най-гледаните телевизионни програми почти всеки месец.
Инфото е от сайта на в Сатандарт

# 21
  • Мнения: 0
Листопад е…сипят се листата.
Клоните оголват,падат по земята.

Листопад е…капят ми листата.
Любовта загубих,пораснаха децата.

Листопад е…с годините нахлува.
Живота ти отнема,с болката върлува.

Напролет…дървото ще разлисти.
А от мен животът ще къса нови листи.

# 22
  • Мнения: 19
Драматичният финал на телевизионния феномен "Листопад" по бТВ събра близо 2 милиона зрители пред екрана в понеделник вечерта, като отбеляза рейтинг 27,6% и дял 62,7% от аудиторията.
Еха-а-а!  Shocked Два милиона! Това се казва рейтинг!

# 23
  • Мнения: 82
Гласувах с третата опция,но ми се струва че и беше малко недовършен и имаше и леки пропуски в последните серии.

# 24
  • Мнения: 22 867

Гласувах с 1-ва и 3-та опции. Peace

soya-fen, благодаря за линковете и най-вече към блога на Листопад, не знаех, че има такъв. Обикновено набързо влизах да попрочета и съм го пропуснала. Embarassed  bouquet

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
И аз с тъга влизам днес в темата... Определено има върху какво да мислим. Благодаря, че темата не замира с края на филма.    Hug

# 26
  • Мнения: 205
Аз гласувах с 2 опция - много,много тъжен ми е не само финала а и целия филм.
И понеже така съм свикнала с филма,се зарадвах,че довечера ще го гледам и мъжа ми няма да сумти и да мести канали,понеже не сме си платили Булсата и го изключиха Grinning,а ще бъде принуден да го гледа с мен Grinning.Е да ама не!Злорадо ме подсети,че вече няма "Листопад" Simple Smile

# 27
# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Е,по.логично на мен ми беше Хайрие и заминаващите да си останат Истамбул.Що богатата Неджля не ги помоли/предложи да останат,да им помогне да си купят къща,като продадат и оная,която показаха ли я въобще Rolling Eyes И...вместо да реве като луда да си останат заедно в големия град???


# 29
  • Мнения: 14 830
Е,по.логично на мен ми беше Хайрие и заминаващите да си останат Истамбул.Що богатата Неджля не ги помоли/предложи да останат,да им помогне да си купят къща,като продадат и оная,която показаха ли я въобще Rolling Eyes И...вместо да реве като луда да си останат заедно в големия град???



Защото Истанбул ги сдъвка и ги изплю. А Неджля се разбра че заминава за   Франция. Никой от тях не би желал да остане в града донесъл им само нещастия независимо кой е бил виновен.И какво ще правят в Истанбул. Или богатата Неджля трябва и да ги издържа. Там в Трабзон също няма да им е лесно ,но трабва да се научат да се грижат за себе си точно като Неджля.И ако Неджля има някакво задължение според мен то е само към Хайрие и отчасти към Айше.Всяка улица в Истанбул само ще им напомня за мъката
А и Неджля вече има по важни приоритете - детето си

Последна редакция: вт, 10 яну 2012, 16:58 от djoleva

Общи условия

Активация на акаунт