Отговори
# 15
  • Мнения: 186
lllll......// йююююююююююййййййййййй

# 16
  • Мнения: 186
това беше запис от ванката hahaha

# 17
  • Мнения: 60
здравейте, дами  Hug Hug Hug

Ох, много готино заглавие и ми стана едно празнично и хубаво  Party Party Party
Аз още не съм решила за нашия рожден ден  ooooh!, но пък мисля много  Mr. Green



Честит първи рожден ден на двамата сладури Йо и Ники! И на двамата пожелавам да растат здрави, умни и послушни и едно щастливо и незабравимо детство, изпълнено с много усмивки!

Софиянки Супер сте и мами и бебчета  Heart Eyes Другия път бройте и нас. Като гледам има много навити за друг път я да вземем да се организираме по- скоро, че мнгоо ме е яд.

Отивам да гладя, ама хич не ми се  Tired


# 18
  • Мнения: 1
  Чудно заглавие   bouquet
   Не мога да повярвам - сякаш вчера си честитяхме една на друга че сме родили, а сега вече Първи Рожден Ден  Crazy .
  Да са живи и здрави Йоанка и Ники, много да слушкат Мама и Тате и да растат весели и безгрижни деца   bouquet

# 19
  • Мнения: 88
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РОЖДЕНИЦИТЕ, МЕСЕЧИНКИ НА МЕСЕЧИНКОВЦИТЕ! ДА СТЕ МНОГО МНОГО ЗДРАВИ ПРЕДИ ВСИЧКО И ДОБРИ, УСМИХНАТИ, ЩАСТЛИВИ!  bouquet

# 20
  • Мнения: 181
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЙО И НИКИ-ДА СТЕ ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВИ И ВСЕ ТАКА ДА РАДВАТЕ МАМА И ТАТЕ  bouquet
мерси за новата темичка-супер заглавие Hug

# 21
  • Мнения: 7
Хей, момичета, благодаря ви за гласовете - от мое име и от името на каката! Страхотни сте!
Зная си аз, че сме задружна дружина! Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 17
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ЙО!
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА НИКИ! С МНОГО РАДОСТ ИМ ПОЖЕЛАВАМ ДА РАСТАТ ВЕСЕЛИ, ЗДРАВИ, УМНИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ ДЕЦА!

Честити месечинки днес!  bouquet

Ади, Лори!  bouquet Hug



Честит рожденик на Галини! Много да те обича, слуша и разбира! Hug

# 23
  • Мнения: 991
Бобинко ми е на АБ и диша като Дарт Вейдър!  Sad Кога успя да се докара така от вчера не разбрах ...

Гале, да ти е жив и здрав мъжа!   bouquet

# 24
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Хайде на кекса  Mr. Green

Диди не съм ли бърза  Wink

# 25
  • Мнения: 4
Гуш за Бобъра  Hug бързо да оздравява сладура  Hug

Аз от няколко дена се каня да ви питам, има ли и други бебоци като нас, които без пълен кош с играчки, не сядат да се хранят. Ако не чопли нещо, моя синковец изобщо не си отваря устата  ooooh! ставам разногледа докато хапне стотина грама... хвърля, лапа, чука, дрънчи... ако не държи нещо в ръката си изобщо не яде  Tired и как ще го отучавам с това хвърляне  ooooh! независимо какво е докопал, първо се проверява в устата и после се захвърля...
другото, което ме притеснява е, че по време на обяда или вечерята често изпива повече сок, отколкото е изял твърда храна  Tired

ето пак ви се оплаках  Confused

# 26
  • Мнения: 115
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА НИКИ! Бобъра да оздравява веднага!!! Naughty Добре сме момичета, не пишех защото бяхме при нашите за  НГ да не са самички, нет почти нямаше, Добре сме, Роси е добре, кътник напира да излиза и хленчи. Не успяхме да се приберем в събота , че нали пътищата бяха затворени, на Витиня и преди София на  Е79. Снощи се прибрахме благополучно, пътищата бяха разчистени Peace. Благодая
ря за новата тема, ЦУШ за всички Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 27
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Дейзи и ние сме така с храненето все нещо трябва да го забавлява, иска да става от стола да докопа нещо  ooooh! а и аз му давам да пие вода (обаче) повреме на храненето понякога.

# 28
  • Мнения: 186
Пчеличке, за съжаление при тях адски бързо могат да се развият нещата, дано се оправи скоро Бобъра  Praynig Hug

Дейзи, защо му предлагаш сок по време на яденето... newsm78 Ми и на моя ако му давам ще си лочи, аз затова не давам, само водичка малко след това, сока - между храненията само  Peace Пробвай го със по-редичка супичка ако държи да е по-течно  Peace

# 29
  • Сливен
  • Мнения: 197
    Честита ни нова тема.Страхотно заглавие.
    Честит първи рожден ден на малките сладкиши.Да са живи и здрави.Пожелавам на родителите много смях да се чува в къщите Ви  smile3525
    Аз преди една година само ви четях и давах отчет на мъжо колко са родили за деня.А той все ми викаше и нашето бебе ще се роди няма да остане вътре.Тогава си мислих че ще родя последна от форума.
    Много прегръдки и целувки от нас с Плами   love001

Общи условия

Активация на акаунт