инвитро към фонда

  • 3 014
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
здравейте знам че ви позабравих ама макар да бях решила да съм при др сариев не съм ходих в репромет плевен повече ми допадна и от 21 02 имам номерче от фонда много са бързи пожелавам успех на всички и много усмивки family

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Зезе,разкажи по подробно Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 18
здравей есстела,след като не можах да изляза на глава с убежденията че доц Стойков е много добър си вземах час при него,още същия ден попълнихме документацията, след седмица занесах изледване фсх и цветна снимка,каза че вероятно март ще ми се обади за номерчето, защото като ходихме бяха големите снегове,а ми се обадиха на 22 02.доц Стойков също е разбран и изслушва, като попиташ нещо обяснява внимателен е. просто може да съм се повлияла от хвалбите, но за сариев нямах никаква информация исках да съм при него въпреки че нямат голяма успеваемост по близко ми е варна,но ми надуха главата Стойков та Стойков и не съжелявам че отидох  newsm03 newsm51
клиниката ми подаде документите във фонда ако те интересува нещо питай направо ако мога ще помогна

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 558
И аз искам да опитам,да си запиша час първо при него,как така клиниката подава документи,знам,че ако е самостоятелно е много трудно и се чака година newsm78

# 19
  • Мнения: 18
чакането е пак година но не ходиш до софия да подаваш документи те ги подават после ти се обаждат и ти казват номерчето и ти почваш да си чакаш обаждане от фонда следиш номерата в нета улеснението е това че не ме мотаха трябва ти това нямаш онова и т.н казахами как стоят нещата как по най бързия начин мога да кандидатствам и с две ходения до плевен всичко се нареди сега следя номерата по форумите и си проверявам статуса във  фонда  newsm44 newsm51
ако си решила да подаваш документи те съветвам да не губиш врреме защото наистина чакането е голямо

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Моля те,дай ми координати на доктора и да си запиша час Hug

# 21
  • Мнения: 18
инвитро клиника РЕПРОМЕД
гр Плевен   ул Васил Априлов 14
намира се на пл Македония до магазин LIFE
тел 064/803 023
доц Стойков
приема в петък от 14 до 17 часа
желателно е да отидеш първо там това е клиника която работи с фонда


бол Св Марина 2
тел 064/800 292
      064/800 417
доц Стойков
приема вторник-10до13
         четвъртък-14до17
там не съм ходила не мога да ти дам ориентир


нямам личен телефонен номер
ако искаш преглед сси вземи час от 7 до 12 ден от месечния цикъл желателно е да си носиш някакви изследвания ако имаш и някаква спермограма за да могат да добият представа къде е проблема

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 558
 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт