Фотокниги 9

  • 36 707
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Тук и там
  • Мнения: 97
vesy1 - при последнта ми книжка имах също по-голяма сума за плащане в кравичката точно, защото когато започвах да я правя използвах безплатни темлейти, но докато я оформя беше минало доста време и голяма част от тях бяха с цени - оттам и сумата. Така, че както ти писаха преди мен - провери да не е това причината  Peace

# 61
# 62
  • Мнения: 753
Понеже обсъждате шипинга да ви попитам - аз искам да направя 4-ри еднакви книги (за баби, дядовци и други роднини, знаете как е Simple Smile), мога ли да направя една книга и да поръчам 4-ри броя или всяка книга я правя орделно и сътответно на една поръчка ли пристигат или плащам за 4-ри поръчки? Също, ако направя различни книги отделно ли шипват всяка или заедно?

# 63
  • Мнения: 820
Понеже обсъждате шипинга да ви попитам - аз искам да направя 4-ри еднакви книги (за баби, дядовци и други роднини, знаете как е Simple Smile), мога ли да направя една книга и да поръчам 4-ри броя или всяка книга я правя орделно и сътответно на една поръчка ли пристигат или плащам за 4-ри поръчки? Също, ако направя различни книги отделно ли шипват всяка или заедно?

Правиш 1 и я поръчваш заедно, може и поотделно. Ще платиш едно и също, но има опасност ако ги поръчаш заедно да имат обявена стойност за обмитяване. Аз така направих с едни ключодържатели и плащах мито, затова моят съвет е да си ги поръчаш на 2 пъти - ще ти дойдат 2 доставки.

# 64
  • Мнения: 560
Здравейте Hug
Сега погледнах по добре и ми изписва това
8x8 Photo Book (20 pages)+Logo$2.00+Pages$9.50
логото предполагам е надписа на корицата, но тези страници за 9,5 не мога да разбера от къде с,а като съм сложила 20 снимки на 20 страници, няма окраси и тн, просто само по снимка на страничка. Какво да направя сега????

# 65
  • Мнения: 38
vesy1 премахнала си логото = 2$ и си добавила страници =9.50$
Незнам дали си поръчвала досега, но логото се явявя на последна страничка и мен лично не ме дразни, а относно допълнителните странички, ако не ти трябват ги изтрий.

# 66
  • Мнения: 560
Да, аз разбрах от къде идва тази сума,но не разбрима защо, при положение, че просто съм сложила 20  снимки на 20 стр-, от къде идват тези допълнителни страници.....ей това не го разбирам Tired

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 328
Здравейте!
Преди година някъде вадих снимки на хартия в кравичката, но имам спомен, че за 50 снимки платих само доставката. Сега пробвах същия вариант, но ми таксува и снимките. Няма ли я вече тази промоция??

# 68
  • Мнения: 820
Здравейте!
Преди година някъде вадих снимки на хартия в кравичката, но имам спомен, че за 50 снимки платих само доставката. Сега пробвах същия вариант, но ми таксува и снимките. Няма ли я вече тази промоция??

Тогава си имала безплатни снимки в твоите кредити, сега вероятно нямаш.
Ти какви снимки искаш да извадиш?
6/4 или 5/7?
Може да ти предостави някой от темата код, който няма да ползва и пак да си платиш само доставката.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 328
Благодаря за отговора   bouquet Винаги си вадя снимките в размер 6х4, нямам представа какви са били тези кредити, тогава инцидентно направих поръчка и после нещо бях зарязала ваденето на снмики. Ще съм благодарна, ако някой помогне с код  Hug

# 70
  • Мнения: 359
milena1976, имам за друг размер код, ако ти върши работа - 50   OrderCredit   Prints 5" x 7"   01/25/2012   02/25/2012

# 71
  • Мнения: 292
100   DiscountCredit   Prints 4" x 6"   01/19/2012   02/19/2012  устройва ли те? Grinning
Да пращам на лични кодчето?

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 328
Лъки, благодаря за предложението  Hug обаче този размер на снимките не съответства на албума, който чака да бъде напълнен... благодаря още веднъж   bouquet

MrsS, ще съм ти благодарна да ми пратиш кодчето   bouquet

# 73
  • Мнения: 0
Момичета,този месец си направих три поръчки от кравичката.
На 7-ми са ми шипнати снимките
на 10-ти карти
на 11-ти шипнаха и книгите ми.
Преди седмица си получих картите,а останалото още го няма.Дали не са се изгубили книгите и снимките  Sad

# 74
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 562
И аз чакам книга, шипната на 18.01. Колко време отнема доставката? Дали не се е изгубила?  Sad

Общи условия

Активация на акаунт