Фотокниги 9

  • 36 723
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 38
И аз чакам книга, шипната на 18.01. Колко време отнема доставката? Дали не се е изгубила?  Sad
Ами, те до скоро празнуваха тяхната Нова година и вероятно са се понатрупали поръчки. Иначе аз преди коледа чаках доста дълго  - може би около месец, едни орнаменти, които обаче се оказаха страхотни - надхвърлиха очакванията ми и определено се превърнаха в страхотен подарък.

# 76
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 565
И аз чакам книга, шипната на 18.01. Колко време отнема доставката? Дали не се е изгубила?  Sad
Ами, те до скоро празнуваха тяхната Нова година и вероятно са се понатрупали поръчки. Иначе аз преди коледа чаках доста дълго  - може би около месец, едни орнаменти, които обаче се оказаха страхотни - надхвърлиха очакванията ми и определено се превърнаха в страхотен подарък.

Току-що я получих. Страхотна е!!! newsm81 newsm44

# 77
  • Мнения: 820
ох, и аз чакам снимки и книжки, ама и днес ги няма  Confused

# 78
  • Мнения: 1 674
Мога ли да помоля за кодче за снимки 4х6"?! Благодаря!   bouquet

# 79
  • Мнения: 519
Здравейте! Hug
Отдавна не бях поръчвала нищо от кравичката и на 23,01 поръчах една фотокнига и платих през Paypal. Статусът си стои Payment OK  и оттогава нито вопъл, ни стон. В потвърдителното писмо ми пише, че ще ме уведомят щом изпратят книжлето, но все още не съм получила мейл, че е шипната. Tired
Нормално ли е това? Thinking

# 80
  • Мнения: 1 674
Нормално е, между 20-29.01 офисът им беше във ваканция заради китайската НГ  Grinning.
Аз още си търся кодче за снимки  Embarassed .

# 81
  • Мнения: 0
Нормално е, между 20-29.01 офисът им беше във ваканция заради китайската НГ  Grinning.
Аз още си търся кодче за снимки  Embarassed .


Тези вършат ли ти работа?Ако е така да ти пратя кода?
OrderCredit   Prints 5" x 7"   01/22/2012   02/22/2012    

# 82
  • Мнения: 519
Нормално е, между 20-29.01 офисът им беше във ваканция заради китайската НГ  Grinning.
Аз още си търся кодче за снимки  Embarassed .


Благодаря за инфото! Hug

# 83
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 565
Мога ли да помоля за кодче за снимки 4х6"?! Благодаря!   bouquet
Тъй като все още не съм разучила напълно сайта, насочи ме как да помогна, ако случайно имам такъв код.

# 84
  • Мнения: 0
Днес си получих снимките и книжките  Party много се зарибих по тази кравичка,ще продължавам с поръчките.

# 85
  • Мнения: 359
Вчера получих книги, шипнати на 12.01. В един колет - 3 книги на стойност $37.5 не съм плащала мито или други такси.

# 86
  • Мнения: 820
Вчера получих книги, шипнати на 12.01. В един колет - 3 книги на стойност $37.5 не съм плащала мито или други такси.

за митото гледат обявената стойност на пакета, която е различна от реално платената ...

# 87
  • Мнения: 12
Здравейте!Искам да ви помоля да ми дадете линка на този сайт кравичката,че ни предстои завършване на градината и ще правим фото книги!Благодаря предварително!:)))

# 88
# 89
  • Мнения: 12
Благодаря ти много мила!И аз във него бях влезнала да разглеждам и сега видях къде е тази кравичка! Wink Peace

Общи условия

Активация на акаунт